Szárcsa Hotel Székesfehérvár

Szárcsa Hotel Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár, Szárcsa u. 1.

Szárcsa Hotel Székesfehérvár a térképen

Szárcsa Hotel Székesfehérvár értékelése:

1. helyezett a 14 székesfehérvári szállás közül
11. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Szárcsa Hotel Székesfehérvár - vélemények, kritkikák

Szárcsa Hotel Székesfehérvár vélemények

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 20.
Nagyon szép, igényesen kialakított hotel, könnyen és gyorsan megközelíthető, ám sajnos csendesnek nem mondanám, hiszen főút mellett van. Pozitívumként említem a szép berendezés mellett a kedves, segítőkész személyzetet és, hogy van csendes fürdőzés, amikor gyermekmentes övezetté alakul a wellness-részleg.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 22.
Már a fényképeken feltűnt a szálloda szobáinak eltalált stílusa. Két szobát is kipróbáltunk és mindkettő nagyon egyedi, kényelmes. Picit levont az élményből, hogy a DE LUXE lakosztály gyönyörű pihenőágya kissé foltos. Az étterem kínálata és az ételek minősége kitűnő! Ízében és állagában kifogástalan fogásokat élvezhettünk! A személyzet profi.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 4.
Az érkezésünkkor a recepciós kolléganőm hüvös fogadtatása után 3 gyönyörű éjszakát töltöttünk Önöknél. Remek volt a szilveszteri rendezvény is. Szeretnénk visszatérő vendégek lenni a szállodában.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Zseniális a hotel egyedi stílusa. Gratulálunk. Szuper a konyha,külön köszönet a szakácsoknak. A személyzet közvetlen és mégis tisztelet tudó. Kellő szakmai tudással rendelkeznek ahhoz, hogy Mi vendégek csak a pihenéssel és szórakozással töltsük az időt.
Szeretném javasolni a wellness részleg bővítését.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 31.
Nagyon tetszett a hotel mindannyiunknak, a dekorálás pedig különösen csodaszép volt.
A szakácsoknak külön köszönet a finom és különleges ételekért!!:)

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 2.
Elhelyezés nagyon szép szobákban.A wifin van mit erösiteni.A medence vize pár fokkal lehetne melegebb.A kiszolgálás és az ételek kifogástalanok.Sok látni való a környéken. Visszatérünk !!!

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 2.
A személyzet kedves, segítőkész. A szoba tágas, kényelmesen elfértünk két gyerekkel. A szálloda igazán gyerekbarát. A játszószobát nagyon élvezték a gyerekek. Az étel nagyon finom volt és bőséges.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 9.
Maga a hely is nagyon szép, és a személyzet is nagyon kedves és szolgálatkész volt bármilyen kérdésben. Szobánk nagyon szép és tiszta volt, többet nem is várhattam volna el tőlük! Mindent összevetve valószínű hogy leszünk még a vendéglistájukon, kellemes kikapcsolódást nyújtott .

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy étterem melyhez szállás is tartozik!
Az étterem nagy, és csúcs-szuper!
Árak elfogadhatóak!
A szállás retró, de a szó jó értelmében, mivel a designról beszélünk!
Egyéb szolgáltatások középkategóriások, de élvezhetők!
Wellness részleg inkább kisgyerekeseknek ajánlott!
Megyünk máskor is!

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 17.
A szoba jó felszerelt, hangulatos, mind más-más stílusú. A welness részleg kicsi és hideg volt a víz. Sok a gyerek, így az idősebbek részére ez nem éppen pihentető. Sajnos gyalog távol van mindentől és a környék sem olyan, hogy sétálni lehetne.

Szárcsa Hotel
2-3 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, édesség bekészítéssel, választható programokkal, masszázskuponnal, kerékpár kölcsönzéssel, játékszoba és X-box szoba használattal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.06. - 2020.06.12.
Szárcsa Hotel
3-4 éjszaka 13.125,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos húsvéti programokkal, szórakozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.14.
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 10.250,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, belépővel az Árpád Fürdőbe, városnézéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 6.750 - 6.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Hotel Magyar Király
2 nap/1 éjszaka 16.000 - 20.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Smart Rooms Motel
2 nap/1 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.26-ig
Gasthaus Gibizer
Zamárdi
2021.02.26. - 2020.02.26.
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 13.900 - 43.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, koktélakciókkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.21-ig
Fried Kastélyszálló Resort
Simontornya
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, transzferrel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Ezüsthíd Hotel
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 12.200 - 19.700,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.17-ig
Szárcsa Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, x-box és játékszoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.10-ig

Szállodák Székesfehérvár környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Tavaszi Balaton (min. 2 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Kedvezményes ár félpanzióval (2 éjtől)

SzékesfehérvárX