Szárcsa Hotel Székesfehérvár

Szárcsa Hotel Székesfehérvár
Szárcsa Hotel SzékesfehérvárSzárcsa Hotel Székesfehérvár
Szárcsa Hotel SzékesfehérvárSzárcsa Hotel Székesfehérvár

A Szárcsa Hotel legnépszerűbb csomagjai

Szárcsa Hotel Székesfehérvár - Páros romantikázás jakuzzis szobában (min. 2 éj)
Páros romantikázás jakuzzis szobában
2024.07.30-ig
Szárcsa Hotel Székesfehérvár - Napi árak (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Szárcsa Hotel Székesfehérvár vélemények

Kiváló 2016. szeptember 13.gyerekekkel járt itt
Ez a szállás azért is tetszett,mert sokféle program közül lehet választani a gyermekeknek!Kreatív foglalkozás,játszósarok,medence!Itt említeném meg,hogy a víz tökéletes!Főleg a benti térben!
2016. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
Szép szálloda udvarias személyzettel, ahol az antik és a modern stílusok jól összhangban vannak. Jól felszerelt szállás, családoknak is minden igényét kielégíti (a gyermekeim kifejezetten kedvelték a kissé "labirintusos" folyosókat. A konyhájuk kifejezetten jó, nagyon finom, igényesen tálalt és bőséges ételeket szolgáltak fel. A családban mindenki megtalálta a saját kedvencét.
Kiváló 2016. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Teljesen meg voltunk elégedve,tiszta rendezett szálloda!Bőséges reggeli és vacsora!Figyelmes,segítőkész személyzet!Szolgáltatások maximálisan megfeleltek!4 gyerekkel nem unatkoztunk!!köszönjük!!
2016. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
Köszönjük, nagyon jól éreztük magunkat.Minden adott egy szuper nyaraláshoz. Mindennel elégedettek voltunk. Gyerekekkel érkezőknek kitűnő választás. Csak ajánlani tudom.
Kiváló 2016. július 16.gyerekekkel járt itt
A szálloda kívül-belül ízléses, egyedi, tiszta! ! Harmónia, talán ez a legtalálóbb kifejezés a szobákra, az étteremre, a wellness részre, szóval minden tökéletes. Kifogástalan a tisztaság, a kényelem, rendkívül rugalmasak, figyelmes és udvarias a személyzet. Az ételek fantasztikusak, a svédasztalos reggeli és vacsora nemcsak bőséges, hanem kimondhatatlanul finom is. Jövőre ugyanide szeretnénk jönni!
2016. július 1.a párjával járt itt
Tetszett a stílus,a hely hangulata közel áll hozzám,egyedi,megfizethető!Kiváló a szálloda konyhája,tökéletes a kiszolgálás.Tetszett a kültéri medence is!
2016. június 15.a párjával járt itt
Párommal egy hétvégét töltöttünk a Szárcsa Hotelben. Ajánlom mindenkinek, aki úgy érzi, hogy néhány + kilóra van szüksége. Az ételek egyszerűen fenomenálisak, az adagok hatalmasak. Külön kiemelném, hogy kevés vendég lévén panziós étlapról rendelhettük a vacsorát, de itt is találkoztunk különleges finomságokkal a hagyományos fogások mellett és persze mi ezekből válogattunk, amit nem bántuk meg (rántotthúst otthon is ehet az ember nem?
Kiváló 2016. május 23.családjával járt itt
Egy családi összejövetelen voltunk a hét végén a hotelben. A kerthelyiségbe lépve kellemes hangulatú berendezés fogadott minket, a személyzet udvarias, figyelmes. Az itt tartózkodásunk ideje alatt kipróbáltuk a szálloda wellness részlegét, ami nem nagy ugyan, de pont megfelelő.
Kiváló 2016. május 17.gyerekekkel járt itt
Délelőtt 10 óra, kijelentkezés után, álldogálunk a velencei hotel előtt. Egymásra nézünk: mi tévők legyünk, túl korán van még a hazainduláshoz. Menjünk Székesfehérvárra! Jól sikerült városnézés után megéhezünk. Ebédidő. De hol van ebben a városban jó étterem? Kérdezzük meg! – mondom én, szőkén.
Kiváló 2016. május 16.barátokkal járt itt
Nemcsak a szállásunk volt kitűnő, hanem a város is elbűvölt bennünket.A szálloda berendezése és hangulata valóban egyedi. KONYHÁJA KITŰNŐ. A tulajdonosok a régi tárgyak és bútorok ötvözetéből csináltak egy igazán különleges, ugyanakkor nagyon korszerű szállodát.Minden szoba stílusa eltérő.Elismerés érte.
Szárcsa Hotel Székesfehérvár a térképen
8000 SzékesfehérvárSzárcsa u. 1.
• masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • sodrómedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 20 kg-ig: 5500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 4 kg-ig: 5500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 10 kg-ig: 5500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár