Szárcsa Hotel Székesfehérvár

Szárcsa Hotel Székesfehérvár
Szárcsa Hotel SzékesfehérvárSzárcsa Hotel Székesfehérvár
Szárcsa Hotel SzékesfehérvárSzárcsa Hotel Székesfehérvár

A Szárcsa Hotel legnépszerűbb csomagjai

Szárcsa Hotel Székesfehérvár - Napi árak (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)
Szárcsa Hotel Székesfehérvár - Páros romantikázás jakuzzis szobában (min. 2 éj)
Páros romantikázás jakuzzis szobában
Kedvezményes pihenés
09.01-12.20.
Hotel Kapitány Sümeg

Szárcsa Hotel Székesfehérvár vélemények

Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 115 hasznos szavazat
Kiváló 2014. november 25.gyerekekkel járt itt
Az épület kívülről nem igazán figyelemfelkeltő, - sem jellegében,sem méretével. Méret vonatkozásában egyébként belül is mindvégig egyfajta "alacsonyra nyomottságot" éreztem(ilyen érzést keltenek egyébként az osztrákok által épített kórházak is mind). De ezzel az alacsony kategória ki is merül.
Kiváló 2014. június 10.családjával járt itt
Családunk kedvence ez az étterem . Hosszú évek óta itt únnepeljük a születés napokat. Minden alkalommal nagyon jól érezzük Magunkat. Az ételek nagyon finomak, a felszolgálás pontos gyors. Minden kérésünket mosolyogva teljesítik. Az étterem és hotel hangulata nagyon jó. A karácsonyi dekoráció meseszerű. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Nem fog csalódni !
Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
A Szárcsa Panzió a maga nemében különleges. Kis méretével ellenben nagy hoteleket megszégyenítő méretű, és színvonalú wellness részlegével, valamint kiváló étteremmel rendelkezik az amúgy is befogadóképességű szálláshely. A rusztikus szobaberendezés ízléses. A személyzet kedves, segítőkész.
Kiváló 2014. május 22.gyerekekkel járt itt
A Hotel Szárcsa a város szélén, főút mellett található. Mi már 3 x voltunk itt, mert olyan jól éreztük magunkat. Minden szobája más, egyedi régi bútorokkal berendezett. A legjobban a romantikus fehér színvilágú szobák tetszettek. A wellness részlege kicsi, de megfelelő, a kinti részen folyamatosan mennek az élmény elemek.
Szárcsa Hotel Székesfehérvár - BelsőSzárcsa Hotel Székesfehérvár - BelsőSzárcsa Hotel Székesfehérvár - Vendéglátás
Kiváló 2014. április 24.gyerekekkel járt itt
2014 januárban töltöttünk el 2 éjszakát a párommal, a kisfiúnkkal és a legjobb barátjával a Hotelben. Egy újonnan kialakított 2 szobás, szuper apartmanban éjszakázhattunk. Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. Az ételek finomak és bőségesek voltak, a wellness részleg - medence, jakuzzi, szauna és gőzkabin - is kiváló!
Kiváló 2014. március 30.gyerekekkel járt itt
Évek óta visszajárunk, főleg karácsonykor, nagyon színvonalas szálláshely, felveszi a versenyt a 4*-os szállodákkal is. Az étterme kitűnő, a szobák hangulatosak, megnyílt az új családi szárny is, a gyermekeknek play station szoba, gyerekjátszó áll rendelkezésre. Wellness részlegen úszómedence, infra és finn szauna, gőzkabin áll rendelkezésre.
Kiváló 2014. január 13.gyerekekkel járt itt
Második alkalommal jártunk a szállodában a családdal 3 gyerkőccel nem véletlenül. A berendezés igazán egyedi ezért is tetszik nekünk nagyon, a régi időket idéző bútorok, képek tárgyak minden összhangban van mindennelA szobák nagyon szépek mint ha egy kúriában járna az ember. .
Kiváló 2013. december 27.gyerekekkel járt itt
Két pici unokámmal jártam itt. Maximálisan bababarát a hotel. Kényelmes, nagy szobát kaptunk. A berendezés nekem se stílusom, de itt olyan összhangban volt, hogy igazán nagyon tetszett. A wellness rész is nagyon klassz volt. Az unokáim is jól érezték magukat. Külön örültünk annak hogy a tulajdonos az egyik vacsoránál személyesen érdeklődött, hogy érezzük magunkat!
2013. október 11. járt itt
A testvéremmel töltöttünk a szállóban pár napot és maximálisan meg voltunk elégedve. Nekünk a szobánk berendezése nem nagyon tetszett, mi inkább a modernebb bútorokat kedveljük, de az ágy nagyon kényelmes volt és ez azért feledtette velünk ezt a pici problémánkat. Egyébként sem azért mentünk, hogy a szobában üldögéljünk.
Kiváló 2013. július 26.családjával járt itt
Visszajáró vendégei vagyunk a Szárcsának - egy gyerekkel -.
Abszolut családbarát hely, kinti-benti medencével. Otthonos szobáik vannak, és olyan konyhájuk, ami Michellin csillagot érdemelne!
Az egyetlen "gondunk" általában, hogy bár kristály tiszta a kinti medence vize, nagyon hideg. Hosszabb ideig nem kellemes bent tartózkodni.
Szárcsa Hotel Székesfehérvár a térképen
8000 SzékesfehérvárSzárcsa u. 1.
• masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • sodrómedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 20 kg-ig: 5500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 4 kg-ig: 5500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 10 kg-ig: 5500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár