Szárcsa Hotel Székesfehérvár

Szárcsa Hotel Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár, Szárcsa u. 1.

Szárcsa Hotel Székesfehérvár a térképen

Szárcsa Hotel Székesfehérvár értékelése:

1. helyezett a 14 székesfehérvári szállás közül
11. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Szárcsa Hotel Székesfehérvár - vélemények, kritkikák

Szárcsa Hotel Székesfehérvár vélemények

2014. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. november 25.
Az épület kívülről nem igazán figyelemfelkeltő, - sem jellegében,sem méretével. Méret vonatkozásában egyébként belül is mindvégig egyfajta "alacsonyra nyomottságot" éreztem(ilyen érzést keltenek egyébként az osztrákok által épített kórházak is mind). De ezzel az alacsony kategória ki is merül. Minden más erős ellentmondásban az előbb említettekkel - kifejezetten magas színvonalú.

2014. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Családunk kedvence ez az étterem . Hosszú évek óta itt únnepeljük a születés napokat. Minden alkalommal nagyon jól érezzük Magunkat. Az ételek nagyon finomak, a felszolgálás pontos gyors. Minden kérésünket mosolyogva teljesítik. Az étterem és hotel hangulata nagyon jó. A karácsonyi dekoráció meseszerű. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Nem fog csalódni !

2013. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 5.
A Szárcsa Panzió a maga nemében különleges. Kis méretével ellenben nagy hoteleket megszégyenítő méretű, és színvonalú wellness részlegével, valamint kiváló étteremmel rendelkezik az amúgy is befogadóképességű szálláshely. A rusztikus szobaberendezés ízléses. A személyzet kedves, segítőkész.

SZMÁ TOP szállásértékelő
2013. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. május 22.
A Hotel Szárcsa a város szélén, főút mellett található. Mi már 3 x voltunk itt, mert olyan jól éreztük magunkat. Minden szobája más, egyedi régi bútorokkal berendezett. A legjobban a romantikus fehér színvilágú szobák tetszettek. A wellness részlege kicsi, de megfelelő, a kinti részen folyamatosan mennek az élmény elemek. Még minicsónak is van a gyerekek nagy örömére.

2014. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. április 24.
2014 januárban töltöttünk el 2 éjszakát a párommal, a kisfiúnkkal és a legjobb barátjával a Hotelben. Egy újonnan kialakított 2 szobás, szuper apartmanban éjszakázhattunk. Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. Az ételek finomak és bőségesek voltak, a wellness részleg - medence, jakuzzi, szauna és gőzkabin - is kiváló!

2013. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. március 30.
Évek óta visszajárunk, főleg karácsonykor, nagyon színvonalas szálláshely, felveszi a versenyt a 4*-os szállodákkal is. Az étterme kitűnő, a szobák hangulatosak, megnyílt az új családi szárny is, a gyermekeknek play station szoba, gyerekjátszó áll rendelkezésre. Wellness részlegen úszómedence, infra és finn szauna, gőzkabin áll rendelkezésre.

2014. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. január 13.
Második alkalommal jártunk a szállodában a családdal 3 gyerkőccel nem véletlenül. A berendezés igazán egyedi ezért is tetszik nekünk nagyon, a régi időket idéző bútorok, képek tárgyak minden összhangban van mindennelA szobák nagyon szépek mint ha egy kúriában járna az ember. . A gyerekeknek apró ajándék a párnán, a kis csokoládé amit nem felejtenek el, a szuper játszószoba ahol eltöltötték volna az egész napot.

2013. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. december 27.
Két pici unokámmal jártam itt. Maximálisan bababarát a hotel. Kényelmes, nagy szobát kaptunk. A berendezés nekem se stílusom, de itt olyan összhangban volt, hogy igazán nagyon tetszett. A wellness rész is nagyon klassz volt. Az unokáim is jól érezték magukat. Külön örültünk annak hogy a tulajdonos az egyik vacsoránál személyesen érdeklődött, hogy érezzük magunkat!

2013. szeptemberben járt itt
Értékelt: 2013. október 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A testvéremmel töltöttünk a szállóban pár napot és maximálisan meg voltunk elégedve. Nekünk a szobánk berendezése nem nagyon tetszett, mi inkább a modernebb bútorokat kedveljük, de az ágy nagyon kényelmes volt és ez azért feledtette velünk ezt a pici problémánkat. Egyébként sem azért mentünk, hogy a szobában üldögéljünk.

2012. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. július 26.
Visszajáró vendégei vagyunk a Szárcsának - egy gyerekkel -.
Abszolut családbarát hely, kinti-benti medencével. Otthonos szobáik vannak, és olyan konyhájuk, ami Michellin csillagot érdemelne!
Az egyetlen "gondunk" általában, hogy bár kristály tiszta a kinti medence vize, nagyon hideg. Hosszabb ideig nem kellemes bent tartózkodni.

Szárcsa Hotel
2-3 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, édesség bekészítéssel, választható programokkal, masszázskuponnal, kerékpár kölcsönzéssel, játékszoba és X-box szoba használattal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.06. - 2020.06.12.
Szárcsa Hotel
3-4 éjszaka 13.125,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos húsvéti programokkal, szórakozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.14.
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 10.250,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, belépővel az Árpád Fürdőbe, városnézéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 6.750 - 6.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Hotel Magyar Király
2 nap/1 éjszaka 16.000 - 20.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Smart Rooms Motel
2 nap/1 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.26-ig
Villapark Várgesztes
Várgesztes
2-3 éjszaka 41.600,-Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással 2 felnőtt és 4 gyermek részére, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.14-ig
Hotel Árpád
Tatabánya
2 nap/1 éjszaka 6.247 - 8.700,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Kristály Imperial Hotel
Tata
2-3 éjszaka 19.417,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő bekészítéssel, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Holiday Hotel Csopak
Csopak
6 nap/5 éjszaka 9.360 - 15.870,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.28. - 2020.08.31.
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 12.665 - 42.150,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Szárcsa Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, x-box és játékszoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.10-ig

Szállodák Székesfehérvár környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Tavaszi Balaton (min. 2 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Kedvezményes ár félpanzióval (2 éjtől)

SzékesfehérvárX