Szárcsa Hotel Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár, Szárcsa u. 1.

Szárcsa Hotel Székesfehérvár a térképen

Szárcsa Hotel Székesfehérvár értékelése:

1. helyezett a 14 székesfehérvári szállás közül
11. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Szárcsa Hotel Székesfehérvár képei

Szárcsa Hotel Székesfehérvár vélemények

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Erkélyes szobára kattintottam,ehelyett egy túlzsúfolt sötét lyukat kaptunk. Nyomasztó volt. Penészes klíma rácsokkal, ami nem hűtött rendesen (27°C éjjel). Helikopter hangú fűrdőszobai elszívóval, ami vastagon szőrös volt a portól. Az ablak kicsi volt, magasra téve, nehezen lehetett elérni. A régi rugós ágyon minden mozdulatát hallottuk éjszaka.

2013. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 14.
Sok pénz lett ráköltve látszólag, de nem találkozik az ízléssel, olyan érzése van az embernek az étteremben, mintha egy gyorslehúzós hely lenne. Minimum 10 alkalommal jártam a helyszínen, elsőre saját akaratomból, a többi esetben meghívtak, magamtól nem jöttem volna többször. A konyha minősége gyenge, a rántott húsomról levált a panír, enyhén olajos volt, húslevesben felismertem a Vegeta jellegzetes ízvilágát.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 11.
A Hotel Szárcsa felülmúlta az elképzelésemet. Az ott tartózkodásunk alatt minden a pihenésünket és a nyugalmunkat szolgálta. Olyannyira meg voltunk elégedve mindennel, hogy tervezzük még az odautazást máskor is és ajánljuk barátainknak a helyet. Köszönjük szépen!

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 8.
A személyzet segítőkészségén, udvariasságán és kedvességén kívül a kiszolgálás és a kényelem minden képzeletet felülmúlt. Pihenni mentünk a sok fáradalom után és úgy érzem, sikerült teljesen kipihenten érkeznünk otthonunkba. A gyerekek szomorúak voltak, amikor haza kellett indulnunk, mert nagyon jól érezték magukat és szeretnének minél hamarabb vissza menni.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 28.
Nagyon kellemesen telt a karácsony ezen a helyen. A szállásra, a személyzetre, az ételek minőségére és választékára még a legnagyobb rosszindulattal sem lehet panaszkodni. A wellness részleg lehetne nagyobb, de kisgyerekes családoknak kész paradicsom. Ha felnőttek napközben szeretnének úszkálni, vegyék tudomásul, hogy aki vízbe megy, vizes lesz, amiben benne van, hogy akár a pancsoló gyerekektől.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 16.
Ismét jól döntöttünk,hogy ide jöttünk nyaralni a gyermekeinkkel! Az ételek finomak mint mindig, a választék bőséges! A személyzet is nagyon odafigyel a vendégek kiszolgálására és kényelmére,mindenki nagyon kedves volt! A kinti/benti wellness részleg különösen tetszik a gyermekeinknek nekem meg a kondi terem:-)!

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 6.
Nagyon tetszett az igényes bútorokkal berendezett elnöki szoba, a tágas, ugyancsak nagy hozzáértéssel, ízlésesen kialakított fürdőszoba. Finomak voltak az ételek, volt választási lehetőség gyerek és felnőtt részére reggel és este is. Nagyra értékeltem ebben a melegben a fagylaltkínálatukat a vacsora után. A benti fürdőzési lehetőségen fejlesztenék még, hogy kicsit gyerekközpontúbb legyen!
2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 26.
Nagyon hangulatosan, okosan berendezett szobánk volt, tetszett, hogy külön figyelmet fordítanak a kicsiknek a játszó sarokkal, nagyon a hangulatos kültéri étterem rész.

2019. áprilisban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. április 16.
Az unokanővéremet leptem meg a szülinapján ezzel a foglalással. Amennyire sikerült neki meglepetést szereztem, engem is meglepetés ért, mert annyira szuper volt a szállás, kedvesek az alkalmazottak, isteni finom az étel és ital, a környezet csodálatos. Köszönjük szépen, biztosan vissza fogunk még jönni ide.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Nagyon tetszett a szálloda rusztikus hangulata mind a szobákban mind az étteremben. A szoba foglalásnál szempont volt a gyermekünk(14 éves) külön tudott aludni mert vannak két hálós szobáik. Ágyak kényelmesek,fűtés jó,sőt mi le is kapcsoltuk mert egy picit hűvösebbhez vagyunk szokva. Szimpatikus ,hogy nem akarnak mindenért külön fizettetni(játékszoba ,kerékpár,x-box szoba).

Szárcsa Hotel
2-3 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, édesség bekészítéssel, választható programokkal, masszázskuponnal, kerékpár kölcsönzéssel, játékszoba és X-box szoba használattal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.06. - 2020.06.12.
Szárcsa Hotel
3-4 éjszaka 13.125,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos húsvéti programokkal, szórakozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.14.
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 10.250,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, belépővel az Árpád Fürdőbe, városnézéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 6.750 - 6.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Hotel Magyar Király
2 nap/1 éjszaka 16.000 - 20.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Smart Rooms Motel
2 nap/1 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.26-ig
Parti Panzió
Tata
4 nap/3 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.26-ig
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
2 nap/1 éjszaka 10.868 - 19.775,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kastély látogatása idegenvezetéssel, nordic walking használattal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsóhasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.01-ig
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 12.200 - 19.700,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.17-ig
Holiday Hotel Csopak
Csopak
6 nap/5 éjszaka 9.360 - 15.870,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.28. - 2020.08.31.
Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszóház használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.15-ig
Szárcsa Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, x-box és játékszoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.10-ig

Szállodák Székesfehérvár környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Tavaszi Balaton (min. 2 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Kedvezményes ár félpanzióval (2 éjtől)

SzékesfehérvárX