Árpád Fürdő Székesfehérvár

Árpád Fürdő Székesfehérvár
Árpád Fürdő SzékesfehérvárÁrpád Fürdő Székesfehérvár
Árpád Fürdő SzékesfehérvárÁrpád Fürdő Székesfehérvár

Árpád Fürdő Székesfehérvár bemutatkozása

A székesfehérvári Árpád Fürdő 1905. decembere óta várja látogatóit. Az épületet Hübner Jenő tervezte, mely főként gyógyászati céllal épült meg. A fürdő híres látogatói között tudhatta Blaha Lujza színésznőt is. 1989-re azonban az épület állaga romlásnak indult, így bezárásra került és 20 évig elhagyatottan állt.

Hotel Platán Székesfehérvár - Pihentető napok Székesfehérváron fürdőbelépővel
Pihentető napok Székesfehérváron fürdőbelépővel
Hotel Platán Székesfehérvár
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Árpád Fürdő Székesfehérvár vélemények

Kihagyhatatlan 2023. augusztus 25.családjával járt itt
Igazán szép, meg voltunk elégedve, máskor is szeretnénk oda eljutni, másoknak is ajánljuk,
Árpád Fürdő Székesfehérvár - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2017. december 28.a párjával járt itt
Mivel dobja fel az ember az unalmas ünnepeket ha nem egy jo kis fürdő élmennyel? Már tavasz óta nézegetem az oldalt ,tudtam h el kell ide jönni,és íme most jött el a remek alkalom. Dél környékén értünk a tőlünk 50 km re lévő városba ahol is a gps azonnal a címre vitt ,méghozza az épület mögötti murvás parkolóba.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 120 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2016. október 6.a párjával járt itt
Az épület kívül-belül csodaszép, kedves, romantikus, zeg-zugos kis pihenőké és medenceterek. Vannak felöntések és végre itt is kezdünk eljutni oda, hogy tartanak textilmentes szeánszokat is. A személyzet kedves, segítőkész. A büfében nincs nagy választék, de azért inni-enni is lehet.
Érdekes 2016. május 12.barátokkal járt itt
Gyerek koromban még Édesanyámmal voltam először a fürdőben. Akkor még nem csak medencék,de kádas fürdési lehetőség is volt a kínálatban. Erre a hatvanas években még szükség volt. Később kamaszként is találkoztunk itt barátokkal. Vízmű gondozásában még szilveszteri bulit is rendeztek a leeresztett medencében.
Kihagyhatatlan 2016. február 4.egyedül járt itt
Az árpád Fürdő Székesfehérvr történelmi belvárosában, a sétálóutcában található. Gyermekkoromban a 80-as években még városi uszodaként és tanuszodaként funkcionált, én is itt tanultam meg úszni. Akkoriban a város még nem is rendelkezett más, ennél modernebb uszodával, kivéve talán a honvédségi, s ennek következtében nem nyilvános uszodát.
Árpád Fürdő Székesfehérvár - EgyébÁrpád Fürdő Székesfehérvár - EgyébÁrpád Fürdő Székesfehérvár - Árpád Fürdő Székesfehérvár -
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 7 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.
Árpád Fürdő Székesfehérvár a térképen
8000 SzékesfehérvárKossuth Lajos u. 12.
+36 22 814 400
Éjszakai fürdőzés