Öreghegy Fogadó étterme Szentbékkálla

2,9
a 3 szentbékkállai étterem közül
étterem, pizzéria, szálláshely étterme, családi
Öreghegy Fogadó étterme Szentbékkálla

Judit Panzió Tapolca-Gyulakeszi - Napi árak
Judit Panzió Tapolca-Gyulakeszi
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Öreghegy Fogadó étterme Szentbékkálla vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 52 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
2018. augusztus 22.a párjával járt itt
Többször megfordultunk már ebben az étteremben. Talán két-három évente, ha erre autózunk, és úgy adja időnk, itt eszünk. Mindig, most is kicsit vegyes a végeredmény. A hely szép, az épület kívülről szintén. Belül nem tudom, talán csak benéztem, de minden esetben a pajta szerű melléképületben fogyasztottunk.
Szörnyű 2017. július 14.a párjával járt itt
de miért? ? ? ? ? pontosabban miért működnek még ilyen helyek? A rendelt kijevi csirkemell PVC szerű állaga, az elsózott fűszervaj és az ízetlen sajt egyvelegéből létrejött gasztronómiai élmény a ZimmerFeris balatoni korszellemet idézi, melyet a sótlan és szétfőtt rizs koronázott meg.
Átlagos 2017. május 3.barátokkal járt itt
Rendkívül udvariatlanok voltak és nem voltak együttműködőek. 14 főre foglaltunk asztalt. A leves finom volt, de a felszolgált főétel a valóságban nem hasonlított arra, amely az étlapon szerepelt - egyébként ez néhány más étel esetében is előfordult - és amelyre a pincérnél külön rákérdeztem, hogy biztos legyen, mit rendelek, mert nem fogyaszthatok bármit.
Szörnyű 2015. október 19.barátokkal járt itt
Nem szívesen osztom meg ezt az élményt a nagyközönséggel, de muszáj, mert nagyon tanulságos. Szentbékkálán jártunk barátaimmal egy csodálatos helyen töltöttünk el egy hétvégét, de nagyon elrontotta az élményt a szentbékkálai Öreghegy fogadó, annak is az étterme, mert szerencsére nem ott laktunk.
Kiváló 2015. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Évek óta visszajárunk a fogadóba. Meleg szívvel ajánlom mindenkinek akit errefelé hoz a jószerencse,hiszen az egész környék gyönyörü. A környéken tett kirándulás közben betérve kellemes étkezésben lehet része mindenkinek. Kétgyerekes anyukaként meglepődve olvastam az előző hozzászolásokban,hogy a gyerekeket nem fogadják szívesen.
Kiváló 2015. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Harmadik alkalommal jártam az Öreghegy Fogadóban. 2014 augusztusában bringás Balaton kerülés alkalmával szálltunk meg először egy éjszakára. A szállást előre foglaltuk. Szakadó esőben érkezve nagyon kedvesen és gyorsan elszállásolták a négy kerékpárunkat, majd megkaptuk a szobánkat, amik tiszták, rendezettek voltak.
Öreghegy Fogadó étterme Szentbékkálla - Külső kép
Kiváló 2015. augusztus 13.barátokkal járt itt
Barátaimmal kirándultunk a környéken és délután tértünk be egy késői ebédre. Udvariasan fogadott minket a felszolgáló úr, az ételeken is tudtunk variálni azt kaptuk amit vártunk. Maga az étterem is szép és csendes helyen van. Nem volt semmilyen problémánk sem jól éreztük magunkat és elégedetten távoztunk.
Kiváló 2015. augusztus 11.egyedül járt itt
Elég sok étterembe voltam már életem során sokat tudnék mesélni róluk. De szerencsére rátaláltam erre az étteremre rendszeresen visszajárok ide. A felszólgálók nagyon rendesek és tisztességesek. Ha esetleg nagyobb csoport van akkor is tisztességesen tudják mondani és kedvesen hogy kicsit várni kell.
Szörnyű 2015. július 13.gyerekekkel járt itt
Hétvégén egy hangukatos, kiadós vacsorát terveztünk. Elkövettük azt a hibát, hogy ezt a helyet választottuk. Két család (4 felnőtt, 3 óvódás gyerek) érkeztünk. Egy kamasz "pincér" szolgált fel, aki semmit nem tudott, a tányérokat is egyesével hordta, nehogy elejtse. Nem ismerte fel amit kihozott. Mi sem, annyira gáz volt.
Szörnyű 2015. július 13.gyerekekkel járt itt
A korábbi évekhez hasnonlóan a személyzet továbbra sem barátkozott meg a gyerekekkel. Másféléves kislányom leszakított pár virágot mire egy szőrős majomszerű alak ugrott elő a vendéglőből és tűrhetelen stílusban leordította a kislányom fejét. Az is kiderült, hogy itt minden fűszálnak neve van és sehová és semmire sem szabad lépni.