Határ Csárda Szentendre
2000 Szentendre, Ady Endre u. 43.

Határ Csárda Szentendre a térképen

Wellness csomagok Szentendre városában

Határ Csárda Szentendre vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Érdemes a város szélén található csárdában ebédelni, mert csodálatos helyen jó a kilátás a Dunára, nagyon kedvesek a kiszolgálók, sok időt nem kellett várni a felszolgálásra, a halászlé pedig nagyszerű volt. Az adag mennyisége miatt "csak" deszertet ettünk utána, nagyon finom palacsintákat, amik tálalása is mesés és kívánatossá teszi az ételt.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes vacsora kettesbe. Ételek izletesek és persze finomak.a személyzet,kedves és naprakész. Egy észrevétel ami nem tetszett egy ilyen nívós hely szép kártyát nem fogad el.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 10.
Gyakran csak elmentem mellette. Kívülről nem túl vonzó, de mindig teltházas hely. Most az ünnepi hosszú hétvégén is várakoztak a kerthelyiségben, épp ebédidő volt és a hideg idő ellenére sokan az udvari padoknál foglaltak helyet, ott ebédeltek. Míg körbesétáltunk és megnéztük a szigetmonostori révet, a Dunát, be is jutottunk, nem kellett sokat várakozni.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szép környezetben, a fák alatt a Dunára nézve finom ebédet fogyasztottunk el. Különösen a korhely halászlé nyerte el a tetszésünket. A kiszolgálás kissé lassú, igaz elég sok a vendég, így ennek tudható be elsősorban a lassúság. Már többször jártunk itt, mivel a lakhelyünkhöz elég közel van. Általában halászlevet mindig eszünk.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Maga a csárda nagyon jó helyen van, Leányfalu és Szentendre határán, a Dunaparton, hangulatos és kedves, árnyas fák között. A parkoló kicsi és gondozatlan, ugyanúgy, mint maga a csárda épülete. Nem túlzok, ha azt mondom,hogy az épület koszos, sajnos az asztalok sem nagyon tiszták. A személyzet vegyes, van aki kedves és udvarias, de sajnos nagyon "bunkó" és unott pincérrel is találkoztunk.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 19.
Úgy gondoltuk, hogy a Duna mellett csak jó halászlét lehet kapni, főleg olyan csárdában, ahol teltház van, és alig kaptunk asztalt. Az első csalódást a kis felszolgálólány kérdése okozta: " Kérnek inni? "- Hát persze:)A kenyér pünkösd hétfő ellenére is friss ropogós volt, de a halászlének se íze, se bűze.

Mobilról küldte. | 2015. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. november 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
A legjobb harcsahalászlé!Mi ezer éve ide járunk! Sajnos ritkán van már hely foglalás nélkül ha szép az idő!

2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 1.
Leányfalui fürdőzés után tértünk be ebédelni a csárdába. Korábban már jártunk itt, nem túl jó tapasztalatokat szereztünk, főleg a személyzet hozzáállásában találtunk akkor kifogást. Most ezzel nem volt probléma, udvarias, gyors kiszolgálásban volt részünk. Viszont az ételek minősége nem a legjobb, átlagosnak mondható.

2015. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 8.
Elsőre személyesen mentünk be asztalt foglalni, egy pincérnek szóltunk. Mikor odamentünk, a foglalásunk nem volt rögzítve, "nagy kegyesen" adtak egy asztalt. A leves olyan forró volt, hogy még 20 perc múlva sem lehetett enni. Másodszorra már telefonon foglaltunk asztalt, a biztonság kedvéért. Mikor odaértünk, a pincér közölte, hogy ilyen foglalás nincs.

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Leányfalui barangolásunk után tértünk be egy gyors ebéd reményében a csárdába. A jó idő kicsalogatott mindenkit a szabadba, igy az étteremben is sokan voltak, parkoló helyet is csak egy éppen távozó autó után tudtunk elfoglalni. Szinte mindegyik szabad asztalon ott díszelgett a foglalt tábla. Azért sikerült egy asztalt foglani, majd saját kezűleg egy étlapot szerezni.

Legnépszerűbb csomagok Szentendrén és környékén
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.29. - 2021.03.29.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.000 - 49.920,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2021.05.06.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
4 nap/3 éjszaka 22.220,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, privát wellness és tekepálya használattal, gyermekprogramokkal, wellness-részleg használattal, belépővel Hollókőre, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Gastland M1 Hotel
Páty
3 nap/2 éjszaka 10.729 - 15.778,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, ellátás nélkül, parkolással
2020.03.29. - 2020.12.31.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-6 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszókuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.14. - 2020.09.01.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.30. - 2021.01.01.
Jagelló Business Hotel
2020.03.29. - 2020.06.27.
Atlantic Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.906 - 11.435,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2007.01.01. - 2021.02.28.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 15.778 - 18.103,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.03.29. - 2020.12.31.
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.29. - 2021.12.05.
Klebelsberg Kastély
5 nap/4 éjszaka 9.263,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.02.21. - 2020.12.31.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
2-6 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai fürdőzéssel, animátor programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.09.01.

Szállodák Szentendre környékén
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Szentendre
Libra Hotel Szentendre
Tó Wellness Hotel Szentendre
Napi ár 4 vagy több főre
Húsvéti hosszú pihenés (min. 3 éj)
Egy éjszakás wellness félpanzióval

Határ Csárda SzentendreX