Szentendrei Határcsárda Szentendre
2000 Szentendre, Ady Endre u. 43.

Szentendrei Határcsárda Szentendre a térképen

Wellness csomagok Szentendre városában

Szentendrei Határcsárda Szentendre vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Érdemes a város szélén található csárdában ebédelni, mert csodálatos helyen jó a kilátás a Dunára, nagyon kedvesek a kiszolgálók, sok időt nem kellett várni a felszolgálásra, a halászlé pedig nagyszerű volt. Az adag mennyisége miatt "csak" deszertet ettünk utána, nagyon finom palacsintákat, amik tálalása is mesés és kívánatossá teszi az ételt.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes vacsora kettesbe. Ételek izletesek és persze finomak.a személyzet,kedves és naprakész. Egy észrevétel ami nem tetszett egy ilyen nívós hely szép kártyát nem fogad el.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 10.
Gyakran csak elmentem mellette. Kívülről nem túl vonzó, de mindig teltházas hely. Most az ünnepi hosszú hétvégén is várakoztak a kerthelyiségben, épp ebédidő volt és a hideg idő ellenére sokan az udvari padoknál foglaltak helyet, ott ebédeltek. Míg körbesétáltunk és megnéztük a szigetmonostori révet, a Dunát, be is jutottunk, nem kellett sokat várakozni.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szép környezetben, a fák alatt a Dunára nézve finom ebédet fogyasztottunk el. Különösen a korhely halászlé nyerte el a tetszésünket. A kiszolgálás kissé lassú, igaz elég sok a vendég, így ennek tudható be elsősorban a lassúság. Már többször jártunk itt, mivel a lakhelyünkhöz elég közel van. Általában halászlevet mindig eszünk.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Maga a csárda nagyon jó helyen van, Leányfalu és Szentendre határán, a Dunaparton, hangulatos és kedves, árnyas fák között. A parkoló kicsi és gondozatlan, ugyanúgy, mint maga a csárda épülete. Nem túlzok, ha azt mondom,hogy az épület koszos, sajnos az asztalok sem nagyon tiszták. A személyzet vegyes, van aki kedves és udvarias, de sajnos nagyon "bunkó" és unott pincérrel is találkoztunk.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 19.
Úgy gondoltuk, hogy a Duna mellett csak jó halászlét lehet kapni, főleg olyan csárdában, ahol teltház van, és alig kaptunk asztalt. Az első csalódást a kis felszolgálólány kérdése okozta: " Kérnek inni? "- Hát persze:)A kenyér pünkösd hétfő ellenére is friss ropogós volt, de a halászlének se íze, se bűze.

Mobilról küldte. | 2015. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. november 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
A legjobb harcsahalászlé!Mi ezer éve ide járunk! Sajnos ritkán van már hely foglalás nélkül ha szép az idő!

2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 1.
Leányfalui fürdőzés után tértünk be ebédelni a csárdába. Korábban már jártunk itt, nem túl jó tapasztalatokat szereztünk, főleg a személyzet hozzáállásában találtunk akkor kifogást. Most ezzel nem volt probléma, udvarias, gyors kiszolgálásban volt részünk. Viszont az ételek minősége nem a legjobb, átlagosnak mondható.

2015. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 8.
Elsőre személyesen mentünk be asztalt foglalni, egy pincérnek szóltunk. Mikor odamentünk, a foglalásunk nem volt rögzítve, "nagy kegyesen" adtak egy asztalt. A leves olyan forró volt, hogy még 20 perc múlva sem lehetett enni. Másodszorra már telefonon foglaltunk asztalt, a biztonság kedvéért. Mikor odaértünk, a pincér közölte, hogy ilyen foglalás nincs.

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Leányfalui barangolásunk után tértünk be egy gyors ebéd reményében a csárdába. A jó idő kicsalogatott mindenkit a szabadba, igy az étteremben is sokan voltak, parkoló helyet is csak egy éppen távozó autó után tudtunk elfoglalni. Szinte mindegyik szabad asztalon ott díszelgett a foglalt tábla. Azért sikerült egy asztalt foglani, majd saját kezűleg egy étlapot szerezni.

Legnépszerűbb csomagok Szentendrén és környékén
Panni Pihenőház
2 nap/1 éjszaka 4.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.06.23. - 2022.06.23.
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 6.698 - 8.415,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
2019.03.22. - 2022.01.02.
Padláskincsek Vendégház
Nagybörzsöny
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.06.23. - 2022.06.23.
Nyerges Hotel Termál
Monor
2-3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőséggel, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással
2021.03.05. - 2021.12.23.
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.10.21. - 2022.10.31.
Jagelló Business Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.556 - 9.445,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.28. - 2021.12.23.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
2 nap/1 éjszaka 17.932 - 34.909,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2019.01.25. - 2022.12.31.
Central Hotel 21
2 nap/1 éjszaka 10.728,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 8.570,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.06.23. - 2021.12.29.
Fortuna Boat Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.375,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.
La Prima Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 15.050,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátás, fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.
Baross City Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.268 - 30.783,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2023.01.10.

Szállodák Szentendre környékén
Tó Wellness Hotel Szentendre
Portobello Hotel Szentendre
A családbarát Portobello Hotel Esztergom központjában, a Prímás-szigeten, a Kis-Duna partján...
Exkluzív nyári ajánlat, amivel nyerhet is! (1 éjtől)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Tök jó szünidő (min. 2 éj)

Szentendrei Határcsárda SzentendreX