Levendula Kézműves Fagylaltozó Szentendre
2000 Szentendre, Fő tér 8.

Levendula Kézműves Fagylaltozó Szentendre a térképen

Deszk
Battonya
Létavértes

2020. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. október 7.
A Levendula az egyik legjobb franchise Magyarországon, ahol csak beleakadok, általában bemegyek. Kedvencem a golgotagyümölcs, itt is azt ettem. Kiváló volt, csillagos ötös. A beltér hozzátartozik a franchisehoz, nálam az is öt pont. A kiszolgálás itt érdektelen-személytelen-motiválatlan volt, formálisan udvarias. Három pontot erre a szempontra is megadok.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 26.
Az, hogy a hely neve Levendula, nem csak parasztvakítás: tényleg különleges fagyikat árulnak, többek között levendulásból is többfélét. Mivel a férjem imádja ezt az ízt-illatot, majdhogynem kötelező volt itt a fogyasztás, és még aznap vissza akart menni, tehát a hely csillagos ötös. Rózsafagylaltot is ettem, amire legutóbb Bulgáriában volt példa, minőséget kaptunk a pénzünkért.

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 16.
Számomra a Levendula Fagyizó minden városban biztos pontot jelent, tudom hogy ott nem érhet csalódás. Nagyon aranyos a kialakítása, a lila bicikli és az egyedi díszek. Igazi mesedoboz! Nagyon széles a kínálat és az ínyencek is megtalálják a saját ízlésüknek megfelelőt.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 16.
Egy különleges fagyizót kerestünk a nagy forgatagban. Sajnos mellé nyúltunk. A hely nagy forgalma miatt alig éltük túl a vásárlást. A fagyi különleges, de ízre nem volt jó. Ára viszont elég drága. A kiszolgálás is igazodott a tömegnyomorhoz ami a helyet jellemezte. A fagyizó egyébként a fő téren található, így aki szereti a Levendula fagyijait, keresve se találhat jobb helyet egy kis nyalakodásra.
Kôszeg
Gyöngyös
Mátrafüred
Nagykovácsi

2017. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. május 13.
A Budapesten is több helyen működő Levendula franchise lánc egysége Szentendrén a Fő téren található, szemben a Képtárral. Valószínűleg egy újabb keletű fagyizó lehet, legalábbis a legutóbbi szentendrei kiránduláskor egyáltalán nem emlékszem rá, pedig átmentem a Főtéren akkor is.

Legnépszerűbb csomagok Szentendrén és környékén
Panni Pihenőház
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.27. - 2021.10.27.
Fortuna Boat Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.944,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2020.10.26. - 2021.10.27.
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 16.110 - 25.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, üdvözlő itallal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2021.02.28.
Atrium Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.321,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.29. - 2020.11.01.

Szállodák Szentendre környékén
City Hotel Unió  Szentendre
Libra Hotel Szentendre
Abacus Business & Wellness Hotel Szentendre
Adventi ajánlat (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)

Levendula Kézműves Fagylaltozó SzentendreX