Oázis Wellness Park Panzió Szigetszentmiklós

2,8
a 7 szigetszentmiklósi szállás közül
Panzió minősítés alatt
Oázis Wellness Park Panzió Szigetszentmiklós
Oázis Wellness Park Panzió SzigetszentmiklósOázis Wellness Park Panzió Szigetszentmiklós

JOKER Party House Szigetszentmiklós - Napi árak
2024.10.01-ig
JOKER Party House Szigetszentmiklós

Oázis Wellness Park Panzió Szigetszentmiklós vélemények

Átlagos 2014. június 5.a párjával járt itt
A párommal töltöttünk itt el két napot, egy éjszakára mentünk, de ezalatt is ért minket néha meglepetés, persze nem a jó értelemben. Azzal kezdődött , hogy mikor felértünk a szobába azt tapasztaltuk, hogy a radiátor tűz forró(május közepén), később kértük, hogy valamit kezdjenek vele, de semmi sem történt ez ügyben, éjszakára minden ablakot nyitva kellett hagynunk emiatt.
Szörnyű 2014. április 26.a párjával járt itt
Én a párommal voltam a közelmúltba 1 napos gyertyafényes vacsorás kuponnal teljes wellness használattal,és borzalmas volt,igénytelen kulturálatlan koszos volt az öltöző,nem lehetett normálisan átöltözni,a wc-katasztrófa. a jakuzzi még elment,de a többi szörnyű volt. büdös volt.
2014. március 19.a párjával járt itt
Március 15. -én jártunk itt a párommal. Összességében jól éreztük magunkat. Tetszett a recepciósok kedvessége és segítőkészsége. A mi szállásunk, ami az udvarra nyílt, teljesen rendben volt. A szolgáltatásként kapott köntösre egy kis varrás ráfért volna, de mi nem csináltunk ebből problémát.
Szörnyű 2014. február 11.a párjával járt itt
Hatalmas csalódás,ilyet még soha nem láttam! Kezdem a szobákkal ami tiszta penész,rossz szagok,a szőnyegpadló gusztustalan koszos. A szoba felszereltsége siralmas. A fürdőszobában nem mertünk fürdeni. Szóval a hideg futkosott a hátunkon. Az egész létesítmény koszos,büdös. A wellness részlegben is minden penészes (jakuzzi is).
Gyenge 2013. november 4.a párjával járt itt
Párommal 2013 októberében töltöttünk el 2 éjszakát a panzióban. Amikor odaértünk, még nem volt semmi gondunk, a recepción nagyon kedvesek voltak velünk, megmutatták a szobánkat és körbevezettek a panzióban. Első benyomásunk a szobáról szintén kellemes volt, nagy, tágas és elég korrekt.
Oázis Wellness Park Panzió Szigetszentmiklós - EgyébOázis Wellness Park Panzió Szigetszentmiklós - SzobákOázis Wellness Park Panzió Szigetszentmiklós - EgyébOázis Wellness Park Panzió Szigetszentmiklós - EgyébOázis Wellness Park Panzió Szigetszentmiklós - EgyébOázis Wellness Park Panzió Szigetszentmiklós - Egyéb
2013. április 24.gyerekekkel járt itt
Tavaly áprilisban voltuk a panzióban,gyerekekkel. Nekik nagyon tetszett a hely mert van egy háromsávos medence az épületben. Sajnos a többi helyet már a gyerekek nem használhatták(gondolom azért,hogy a vendégek nyugodtan tudjanak pihenni),éppen ezért kisgyermekes családnak nem éppen jó.
Oázis Wellness Park Panzió Szigetszentmiklós - Wellness