Csobogó Étterem Szilvásvárad

Csobogó Étterem Szilvásvárad
Csobogó Étterem SzilvásváradCsobogó Étterem Szilvásvárad
Csobogó Étterem SzilvásváradCsobogó Étterem Szilvásvárad

Csobogó Étterem Szilvásvárad bemutatkozása

Éttermünk 40 fős, melyet télen a kandallóban parázsló tűz tesz még hangulatosabbá.
Tavasztól késő őszig a látványgrillel és koktélbárral felszerelt 120 fős kerthelyiségünk kínál különleges élményt a malomkeréken csörgedező Szalajka-patak látványával.

Lilla Apartmanházak Szilvásvárad - November 1.
November 1.
10.31-11.03.
Lilla Apartmanházak Szilvásvárad
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár - Kastélyélmények 3 éjszakától kedvezménnyel
Kastélyélmények 3 éjszakától kedvezménnyel
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Csobogó Étterem Szilvásvárad vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. június 10.egyedül járt itt
Kiadós séta után ebédre tértem be. Vadragu leves és sült pisztráng friss salátával volt a menü. A leves ízletes, kiadós volt. A pisztráng sajnos sótlan, így kissé íztelen, valamint a pluszban kért fokhagymás tejföl ugyancsak, fölösleges volt kérni hozzá. A kinti részen ültem le, az asztallapon a korhadt rész nem igazán vendégmarasztaló.
Kiváló 2019. március 2.a párjával járt itt
Minden finom volt.A pincér udvarias volt.Gyors precíz kiszolgálás.Ajánlom mindenkinek aki erre jár. Tiszta volt az étterem,jó környezet megfelelő hangulat.
Az ár megfizethető persze nem olcsó kategória de akinek nem jó fentebb vannak büfék.Na azokról vannak vélemények leginkább...köszönöm
2019. február 23.a párjával járt itt
Téli kirándulás Szilvásváradon. . A Szalajka völgyfelé több étteremből tudunk még télen is választani. . A figyelmünket akinti ttábla hivta fel,,menü. . . Barack leves, rántott pisztráng, saláta ágyon. Ehhez kedvet kaptunk. . Hangulatos helyiség, kékfestő dekorációval, téga mintázatú falakkal izléses a benyomás.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. december 20.a párjával járt itt
Nagyon finom ételek, gyönyörű környezet ,kedves személyzet a pisztrángjuk nagyon finom és este a koktéljaik is egy teljesen más hangulatot varázsolva. Csak ajánlani tudom!
Szörnyű 2017. december 8.családjával járt itt
Októberben, csodás őszi napon ( hétköznap ) betértünk az étterembe. Inkább ne tettük volna. Alig volt vendég, egy fiatalember volt a pincér. Az étlap kritikán aluli, a terítő koszos, várakozni kellett még az italra is. Az étel választék siralmas, kérdéseinkre a pincér flegmán, udvariatlanul válaszolt.
Szörnyű 2017. október 16.barátokkal járt itt
Kb 20 perc után kaptunk 3-an 2 db étlapot, itallap nélkül. Majd újabb 1,5 óra várakozás után egy teljesen ízetlen/sótlan pisztráng ételt kaptunk 3300 ft-ért. A felszolgáló stílusa is hagyott némi kívánnivalót maga után, az erős forgalom ugyanis nem mentség arra, hogy kikapja a kezemből az étlapot, amikor még be sem fejeztem a rendelés leadását.
2017. július 29.gyerekekkel járt itt
Szép a kerthelyiség, finom az étel, kedvesek a pincérek. Nem bántam meg, pedig csak úgy az utcáról mentünk be
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 98 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 129 feltöltött kép
Kiváló 2017. július 28.családjával járt itt
A Csobogó Étterem a Szalaja-völgy elején található. Kellemes hangulatú, külső és belső térrel is rendelkező étterem. Az asztalok mellett közvetlenül folyik a patak, melynek egy vízimalom kerék hajtja a vizét, s csobog végig az étterem mellett. Nagyon kellemes, megnyugtató. Ahogy megérkeztünk családommal és leültünk, azonnal ott termett a pincér, aki nagyon kedves volt.
Csobogó Étterem Szilvásvárad - Étel/italCsobogó Étterem Szilvásvárad - Étel/italCsobogó Étterem Szilvásvárad - Étel/italCsobogó Étterem Szilvásvárad - Külső képCsobogó Étterem Szilvásvárad - Külső képCsobogó Étterem Szilvásvárad - Étel/ital
Szörnyű 2016. augusztus 8.barátokkal járt itt
A kiszolgalas katasztrofa volt . . . mire ketten megkaptuk a levesunket addigra kihoztak egy foetelt es ra 4percre kitudtak hozni meg1 levest. . . A sargadinnyekremleves meg annal is borzasztobb volt konkretan 990ert ettem egy gomboc atlagon aluli citromosjegkremet , a foetellel semmigond volt dehat nehez is lenne egy burgonyapuret es egy rantottcsirkemellet elrontani, szoval katasztrofa volt de legalabb draga. . . Kutyanak nem ajanlom a helyet
Gyenge 2016. május 21.barátokkal járt itt
Vendégcsalogató, szép hely. . . majd bemegyek, leülnék de előtte le kell söpreni az ülőpárnát mert tiszta kosz, leülök, az evőeszközök előre az asztalon körülötte hangyák szaladgálnak, az asztal szintén koszos. Itallapot nem kaptunk, kifejezett étlapot sem. 2-3 A4es lapra volt nyomtatva az étlap, 4en kaptunk kettőt,( 2 nem egyformát) az egyiket a pincér el is akarta kérni.
Csobogó Étterem Szilvásvárad a térképen
3348 SzilvásváradSzalajka Völgy út 441/3. 1. ép.
• kerthelyiség • akadálymentes • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, Nemzetközi