Csobogó Étterem Szilvásvárad

Csobogó Étterem Szilvásvárad
Csobogó Étterem SzilvásváradCsobogó Étterem Szilvásvárad
Csobogó Étterem SzilvásváradCsobogó Étterem Szilvásvárad

Csobogó Étterem Szilvásvárad bemutatkozása

Éttermünk 40 fős, melyet télen a kandallóban parázsló tűz tesz még hangulatosabbá.
Tavasztól késő őszig a látványgrillel és koktélbárral felszerelt 120 fős kerthelyiségünk kínál különleges élményt a malomkeréken csörgedező Szalajka-patak látványával.

Lilla Apartmanházak Szilvásvárad - November 1.
November 1.
10.31-11.03.
Lilla Apartmanházak Szilvásvárad
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Csobogó Étterem Szilvásvárad vélemények

2016. március 5.barátokkal járt itt
Esős időben tértünk be egy ebédre az étterembe. A felszolgáló fiatalember kedves volt. Türelmesen kivárta míg választunk az étlapról. Utánna már nekünk kellett türelmesen várni mire a választott étel elkészült. Finom és ízletes volt a sült csülök, igaz nem egyformán volt megsülve.
Csobogó Étterem Szilvásvárad - Étel/italCsobogó Étterem Szilvásvárad - Étel/italCsobogó Étterem Szilvásvárad - Étel/italCsobogó Étterem Szilvásvárad - Étel/italCsobogó Étterem Szilvásvárad - BelsőCsobogó Étterem Szilvásvárad - Külső képCsobogó Étterem Szilvásvárad - Étel/ital
Kiváló 2016. január 30.gyerekekkel járt itt
Egy téli túra után tértünk be ebédelni a családommal, ami nagyon jó volt. Az étlapon különleges ételek is voltak, alig tudtunk választani, de volt, aki menüt evett és az is nagyon finom volt. Kellemes környezet, kedves kiszolgálás, finom ízek, tisztaság, mindenkinek tudom ajánlani! Nagyon szép a kemencéjük is, ami különleges hangulatot árasztott! Köszönjük szépen, máskor is betérünk majd!
Szörnyű 2015. október 4. járt itt
Hangulatos helynek tűnt, így a kis kirándulásunk után betértünk. Farkaséhesen. A felszolgáló a második "ezt nem tudok hozni" után jelezte, hogy igaziból frissen készül minden, mert kifogytak mindenből, így kb. 1 órát várni kell minden ételre. Még erre azt mondtuk, hogy jó, várunk. Majd kaptam egy olyan híg húslevest, hogy csapvíznek is alig nevezhető.
Szörnyű 2015. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
az étterembe a hangulat miatt mentünk be. a kiszolgálók kedvesek voltak. az étel sokára készült el,drága,nagyon kicsi az adag, és ízetlen. semmi fűszer nem volt benne, még só sem. ez az étterem kritikán aluli. a kaja szörnyű, kevés és drága. senkinek sem ajánlom. ráadásul a "pisztángfilében" annyi szálka volt hogy a nagymama majd megfulladt tőle.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. augusztus 13.a párjával járt itt
Kedvenc helyünk közé tartozik Szilvásvárad, ha tehetjük szinte minden évben elmegyünk oda. Imádjuk a férjemmel, még ha csak 1 nap, ki nem hagynánk! :) Véletlenül tértünk be az étterembe, mivel most tényleg egy napra ugrottunk át Szilvásváradra, mivel Miskolcon voltunk. Nem csalódtam az étteremben, kellemes, nyugodt környezet, kedves pincérek, finom ételek!
Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 59 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2015. július 15.gyerekekkel járt itt
Az étterembe családunkkal szerettünk volna betérni. Ebédidőben menüt akartunk enni. Nagyon hangulatosnak értékeltük az éttermet, így betértünk, arra gondolva, hogy majd este egy "komolyabb" vacsorával folytatjuk ugyanitt. Amikor a pincérrel ezt közöltük (ti, hogy csak menüt ennénk), akkor felállított bennünket, hogy majd jöjjünk vissza később, mert ezzel ő nem foglalkozik, ő rendes ételt szolgál fel.
2015. július 4. járt itt
A berendeźés felújításra szorul. A pincér valószínüleg keveselte a borravalót, azért nem köszönte meg. Elrakta a pénzt és szó nélkül sarkon fordult.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. június 30.a párjával járt itt
A fent nevezett étterembe véletlenül tévedtünk be akkor, amikor sétáltunk és étkező helyet kerestünk Amikor beléptünk, azonnal helyet mutattak és bár egy kicsit várni kellett az étlapra (közben elkezdett szemerkélni az eső és a ponyvákat húzták ki) , rövidesen rendelhettünk. Mindketten a feleségemmel húslevest kértünk kisfazékba.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2014. december 1.barátokkal járt itt
Egy hűvös vasárnapon hat fős baráti társasággal jártunk az étteremben. Az étterem belső szimpatikus, a kandalló melletti asztalt néztük ki de ez foglalt volt, sajnos, mert ki voltunk hűlve kicsit a lefelé sétától. . . Felszolgáló kicsit "sok" volt már a kedvességből, de ez nem olyan nagy probléma. . .
Gyenge 2014. július 26.barátokkal járt itt
Ezen a héten ebédeltünk az étteremben,nem volt sültkrumpli,de ez nem tragédia. Várakoznunk kellett az ételekre illetve a dessszertet elfelejtették kihozni,külön szóltunk. A számlát borravaló kíséretében rendeztük,bár nem voltunk túlzottan megelégedve. A pincér eléggé unottan szolgált ki,de a számlát újra megnézve rájöttem ,hogy elszámolták az italok mennyiségét a mi kárunkra.
Csobogó Étterem Szilvásvárad a térképen
3348 SzilvásváradSzalajka Völgy út 441/3. 1. ép.
• kerthelyiség • akadálymentes • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, Nemzetközi