Gasthaus Étterem Szilvásvárad

étterem, szálláshely étterme
Gasthaus Étterem Szilvásvárad
Gasthaus Étterem SzilvásváradGasthaus Étterem Szilvásvárad
Gasthaus Étterem SzilvásváradGasthaus Étterem Szilvásvárad

Lilla Apartmanházak Szilvásvárad - November 1.
November 1.
10.31-11.03.
Lilla Apartmanházak Szilvásvárad
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Gasthaus Étterem Szilvásvárad vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat
Átlagos 2015. október 24.gyerekekkel járt itt
Az október 23-ai hosszú hétvégén tértünk be gyerekekkel, egy baráti család társaságában. A kabátot még le sem vetettük, a pincér már kérdezte, hogy mit hozhat inni. Ez elég tolakodó volt. Kérdeztem, van-e etetőszékük. Mondta, igen, s ott hagyott. 10 perc várakozás után kerestem meg én, s 3-szori kérésre sikerült is letörölni róla a koszt.
2014. augusztus 27.egyedül járt itt
Egy nap nyaralásunk idején úgy gondoltam - mivel családom kissé elfáradt a túrázásban - hogy nem rángatom el őket este enni, hanem viszek nekik Pizzát. A Gasthaus-ban láttam régebben a teraszon kemencét, így oda mentem rendelni is. A pincér és a pizza sütő mind kedvesek és barátságosak voltak, 15 perc alatt el is készült a 2 pizza - egy négysajtos és egy görög.
Kiváló 2014. július 13.gyerekekkel járt itt
Ebédelni mentünk ebbe az étterembe! Nagyon kedves, udvarias,figyelmes volt a kiszolgálás. Az ételt fél órán belül az asztalhoz kaptuk. Két személyes tálat kértünk hárman jól laktunk belőle. Fizetéskor Szép kártyát használtunk és azt is nagyon rugalmasan kezelték amely számunkra nagyon pozitív volt! Ajánlani tudjuk mindenkinek!
Szörnyű 2014. január 7.a párjával járt itt
Az új év elsö napjaiban benéztünk a "Gasthaus" étterembe. Sajnos csak csalódás volt, nem ajánlanám senkinek. A "tyúkleves gazdagon" tészta nélkül jött és nátrium glutamátos tartalma miatt azonnal visszaküldtem. A párom egy Cézár salátát kért. Nekem már a kinézete sem volt, bocsánat, étvágygerjesztö.
2013. október 22.a párjával járt itt
Az étterem rendkívül bőséges és ízletes ételekt tálal.
A kiszolgálás kedves udvarias, és gyors!
Híányosság hogy a szobánk nagyon kicsi volt, több napra kényelmetlen lenne.Rossz idő esetén csak az éttermet ajánlom, mivel program nincs sem a panzioban, sem a közelben.
Tisztaság mindenhol.Köszönjük!
Szálkaiék
Átlagos 2013. október 16.a párjával járt itt
Alapvetően jól főznek, bár szerintem kevés választási lehetőség van, bár a honlapjukra feltöltött étlapon több minden volt, az ottani tényleges választás szerintem kevés. A kiszolgálás jó volt, kedves pincért kaptunk. Az étel hamar elkészült, friss volt. Az árak szerintem egy picit talán a minőséghez képest túlértékelt, de nem mondanám drágának sem. Összegezve egyszer mindenképp érdemes betérni.