Szalajka Fogadó Szilvásvárad ★★★

Szalajka Fogadó Szilvásvárad
Szalajka Fogadó SzilvásváradSzalajka Fogadó Szilvásvárad
Szalajka Fogadó SzilvásváradSzalajka Fogadó Szilvásvárad

Szalajka Fogadó Szilvásvárad bemutatkozása

A Szalajka Fogadó és Étterem Szilvásváradon, a Bükk-hegység nyugati peremén álló hegyvidéki üdülőfalu központjában található.

A Szalajka Fogadó legnépszerűbb csomagjai

Szalajka Fogadó Szilvásvárad - Kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kikapcsolódás
54.910 Ft / 2 fő / 2 éj-től büféreggelivel
Szalajka Fogadó Szilvásvárad - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
34.105 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel
07.01-08.31.
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Szalajka Fogadó Szilvásvárad vélemények

2014. december 19.barátokkal járt itt
A Bükk szivében, ez alkalommal jó élményt és benyomást szereztünk. Ez a kis fogadó a falu/város szivében volt a mi "menhelyünk" egy pár éjszakára. Egy igazi kis ékszerdoboz. Előtte patak csordogál, kellemesen lehet ülni a teraszán. A konyha finom, remélem tartsák majd továbbra is a színvonalat.
Szalajka Fogadó Szilvásvárad - Medence/kert
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
2014. augusztus 23.a párjával járt itt
A fogadó épülete, környezete és szobái szépek és rendezettek.
A személyzet kedves, tájékozott és segítőkész. Az ételek finomak voltak, de kicsit többet vártunk a választott vacsorára, mint gondoltuk. A környék látnivalói a fogadó közvetlen közelében vannak és tényleg gyönyörű a környezet. . .
Egyedül az időjárásban volt hiba, minden mással meg voltunk elégedve. . .
Kiváló 2014. június 14.a párjával járt itt
Csodás hosszú hétvégét töltöttünk Szilvásváradon. A személyzet nagyon kedves, mindenben nagyon segítőkészek. A szoba, szép, tiszta rendezett. A reggeli bőséges volt. A pisztráng különösen finom. Az elhelyezkedése is tökéletes. Könnyen megközelíthető, és a helyi látványosságok is sétával könnyen elérhetők. Biztosan újra visszamegyünk! Bátran ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2014. április 1.barátokkal járt itt
Szalajka Fogadóban szálltunk meg barátaimmal 2014.03.23-25 ig . Nagyon pozitív véleményünk van az ott töltött időről.A személyzet nagyon kedves,az étel ízletes, minden nagyon kellemes volt.Igazán ajánlom,aki kikapcsolódásra vágyik és nem veti meg a jó ételeket sem.
Köszönjük szépen a személyzetnek.
F.jné
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
2013. december 17.a párjával járt itt
Igazán hangulatos, kellemes fogadó. A szoba, fürdőszoba az igényeknek megfelelő, télen is remekül fűtött volt. Az étterem nagyon hangulatos, kedves, gyors kiszolgálással. A reggeli kicsit "szegényes", de a vacsora nagyon finom volt. A wellness részleg is igazán hangulatos, bár este 9-10-ig igazán nyitva lehetne még, illetve a pezsgőfürdő nagyon hideg volt, így nem lehetett élvezni a hidromasszázs funkciót.
2013. szeptember 29.a párjával járt itt
Szilvásvárad a leggyönyörűbb hely ahol eddig jártam, ajánlom mindenkinek! A fogadó kellemes, hangulatos, otthonos. A szobát szép tisztán kaptuk, törölközőkkel, minihűtővel, tévével, minden újszerűnek tűnt, a tévé is modern volt és az ablakok jól szigeteltek voltak.
Kiváló 2013. szeptember 1.gyerekekkel járt itt
Én most voltam először, de nagyon meg voltam elégedve mindennel. Szilvásvárad csodálatos, valóban nagy élménnyel tértem haza, bármikor visszamennék, és fogok is ! A kiszolgálás gyors és pontos volt. A teraszról hallatszik a fogadó előtt csörgedező patak. Nagyon kellemes a hangulat.
2013. július 6.a párjával járt itt
A szolgáltatás színvonala minden igényt kielégített. A szoba, a fogadó berendezései és kényelme a kategóriának megfelelő színvonalú volt. Külön kiemelnénk a fiatal személyzet szívélyességét, udvariasságát és kedvességét, amellyel maximálisan meg voltunk elégedve.
2013. április 26.gyerekekkel járt itt
2012-ben az őszi szünetet töltöttük itt 2 gyerkőccel (3 és 14 éves), kedves korrekt a személyzet, a szállással és a kiszolgálással is meg voltunk elégedve! Sokat kirándultunk, feltöltődtünk, hangulatos hely kisgyerekeseknek de házaspároknak is szívesen ajánlom!
a környéken sok a látnivaló, ősember barlang, szalajka völgy, szépasszony völgy, kisvasút, pisztrángos!
Szalajka Fogadó Szilvásvárad a térképen
3300 SzilvásváradEgri út 2.
• fedett úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: 1200 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 3500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 3500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár