La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad ★★★★

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad
La Contessa Kastélyhotel SzilvásváradLa Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad
La Contessa Kastélyhotel SzilvásváradLa Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad bemutatkozása

Szilvásváradon, a Bükk fennsík zöldjében várja vendégeit a La Contessa Kastélyhotel. A négycsillagos szálloda modern felszereltséggel és kényelemmel társítja az épületéből sugárzó eleganciát, és a modern szobák meg a kiváló étterem mellett a pinceszinten különleges wellness részleget is kínál.

A La Contessa Kastélyhotel legnépszerűbb csomagjai

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat
2025.04.18-ig
La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad - Édes páros - romantikus ajánlat (min. 2 éj)
Édes páros - romantikus ajánlat
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad vélemények

Kiváló 2024. április 15.a párjával járt itt
A fürdőszoba márvány talapzata nagyon csúszik. A zuhanyzó életveszélyesen csúszik, csúszásgátlóval kellene ellátni. A szoba berendezésével nagyon meg voltam elégedve. Gyönyörű és a tisztaság is kifogástalan. Az ételek nagyon finomak és nagy a választék. Csend és nyugalom van. Az igazán kikapcsolódásra vágyóknak ajánlani tudom.
Kiváló 2023. szeptember 17.a párjával járt itt
Nagyon szép helyen , nagyon igényes szálloda , kedves segítőkész személyzet. A szoba szép ,és tágas. Az ételek kiválóak . A wellness nagyon igényes. Gyönyörű rendben tartott park. Biztos visszatérünk még. Külön jó volt, hogy a vacsorához dresscode volt előírva, bár sajnos ezt nem mindenki tartotta be.
Kiváló 2023. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
A személyzet nagyon kedves volt és készséges.
A wellnes részleg pezsgőfürdőjének lépcsői nagy távolságra vannak egymástól és így csúszásveszélyes.ek.
Jó lenne, ha gumiréteggel csúszásmentesítenék.
Az éttermi ellátás kiváló volt, az ételek nagyon finomak!
Nagyon elégedettek voltunk mindennel.
Üdvözlettel:
Kiváló 2022. december 4.barátokkal járt itt
Nem a kastélyépületben, hanem a másikban volt a szoba, mely ablaka a hátsó kertre nézett, ami kiváló.
Ám az ablak előtt megy el a sétány, s ott pad is volt. Így nyitott ablaknál és nem befüggönyözött ablakkal olyan érzés volt, mintha mindenki, aki arra jár benézne/belátna a szobába. De persze senkit se láttam "kukkolni".
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy értékelte szállodánkat. Megnyugtatom, még mi sem tapasztaltunk „kukkoló” vendégeket.  A kastély épülettől 100 méternyire fekvő Udvarház épületünkbe éppúgy nem szoktak a vendégek bekukkantani, mint ahogyan otthon sem. Ugyanakkor örömmel olvastam, hogy minden mással meg voltak elégedve!
2022. december 5., Botta Attila, La Contessa Kastélyhotel
Kiváló 2022. október 25.kollégákkal járt itt
Rövid ideig, rendezvény miatt voltunk. Minden tetszett,, kényelmes szoba, finom ételek, csendes környezet, nagy, gondozott park. Udvariasan köszönt minden dolgozójuk, bárhol találkoztunk. Egyedül a wellnesst nem tudtam élvezni, hideg volt a medence vize. Nyáron biztosan jól jönne, olyankor szabadtéri medence is van.
La Contessa Kastélyhotel válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy értékelte a La Contessa Kastélyhotelt, mint rendezvényhelyszín, és megosztotta tapasztalatait! Igazán nagyon örülök, hogy szállodánk és környezete, ételkínálatunk, valamint munkatársaim hozzáállása minden tekintetben megfelelt az elvárásaiknak.
2022. október 27., La Contessa Kastélyhotel, igazgató
Kiváló 2022. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó választás volt a hotel, meg voltunk mindennel elégedve, csupán két zavaró dolgot tapasztaltunk. 1. a WC ülőke jóval kisebb volt, mint maga porcelán csésze, kellemetlen volt így a WC-t használni
2. egyik nap a vacsoránál a lányom és én nem kértünk inni, mert az egész napos túra miatt sokat ittunk és nem kívántuk a vizet, mást pedig nem nagyon iszunk.
La Contessa Kastélyhotel válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy a La Contessa Kastélyhotelt választotta és megosztotta tapasztalatait! Érdekes a WC deszkával kapcsolatos észrevétele. Meg fogom nézni. Eddig erre nem volt panasz, de köszönöm, hogy jelezte!
2022. augusztus 31., Botta Attila, La Contessa Kastélyhotel
Kiváló 2022. július 22.gyerekekkel járt itt
A hotel gyönyörű természeti környezetben található, egyik este őzike sétált a gyönyörűen gondozott park távolabb eső részében. A szoba tágas, minden igényt kielégítő elegáns berendezéssel. A személyzet kedves, segítőkész. Az ételekről , a kínálatról csak szuperlatívuszokban lehet beszélni.
La Contessa Kastélyhotel válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy részletesen leírta és megosztotta velünk, illetve jövőbeli vendégeinkkel tapasztalatait a La Contessa Kastélyhotellel kapcsolatban. Nagy örömmel olvastam ezt a roppant kedves értékelést, szuper ilyen elégedett véleményeket olvasni a vendégeinktől. Javaslom, legközelebb használják ki törzsvendég programunk kedvezményeit!
2022. július 25., Botta Attila, La Contessa Kastélyhotel
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2022. július 10.családjával járt itt
3 éjszakát töltöttünk el a La Contessa Kastélyhotelben, Szilvásváradon. A kastélykert és a kastély belseje is meseszép. Szállásunk a kastélyban volt, de van egy udvarház is, ami egy modern épület, onnan kell átmenni a kastélyba az étkezésekhez és a wellnessbe, de csak pár lépés távolságra van a kastélytól.
Kedves Vendégünk!
Nem is lehetnénk boldogabbak látva, hogy kellemesen telt az itt töltött idejük és teljes mértékben elégedettek voltak szállodánk kiváló szolgáltatásaival!
Bízom benne, hogy legközelebb is minket választanak és hamarosan ismét üdvözölhetjük Önöket kastélyunkban!
Botta Attila szállodaigazgató
2022. július 11., La Contessa Kastélyhotel, igazgató
Kiváló 2022. április 3.a párjával járt itt
Tavaly nyáron töltöttünk pár napot a kastélyban. A portán szívélyes fogadtatásban volt részünk, egy tágas tetőtéri szobát kaptunk elhelyezést. A nagy melegben a légkondi nem működött megfelelően, de a telthz miatt nem tudtak másik szobát adni. Így a wellness részlegen hűsítettük magunkat.
La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad - EgyébLa Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad - EgyébLa Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad - EgyébLa Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad - EgyébLa Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad - EgyébLa Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad - EgyébLa Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad - EgyébLa Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad - EgyébLa Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad - EgyébLa Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad - EgyébLa Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad - Egyéb
La Contessa Kastélyhotel válasza
Kedves Vendégünk! Nagy örömmel olvastuk, hogy nyári kikapcsolódásukhoz a La Contessa Kastélyhotelt választották. Köszönjük szépen az értékelését, és hogy ezúton is tájékoztatott bennünket maximális elégedettségéről. Örömmel olvastuk, hogy tágas tetőtéri szobánk elnyerte tetszésüket, valamint, hogy a kinti medence vizét kellemesnek találták.
2022. április 11., La Contessa Kastélyhotel, vendégkapcsolati manager
Kiváló 2022. január 3.a párjával járt itt
Nagyon kellemes év végét töltöttünk a szállodában, külön örültünk hogy volt lehetőség 2 éjszakás szilveszteri csomag foglalására. Szép szobát és fürdőszobát kaptunk, kérésünknek megfelelően a kastélyrészben földszinten. Nagyon meg voltunk elégedve a wellness részleg szolgáltatásaival, a személyzet nagyon kedves figyelmes volt, az ételek változatosak finomak, és bőséges választék volt.
La Contessa Kastélyhotel válasza
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük a kedves szavakat, hihetetlenül nagy öröm számunkra, hogy a La Contessa Kastélyhotelt választotta, valamint idejét nem sajnálva leírta véleményét.
Igazán hálásak vagyunk azért, hogy megemlítette a nagyon finom változatos és bőséges ételkínálatunkat, a wellness részlegünket, illetve a szép szobát és fürdőszobát.
2022. január 7., La Contessa / Sales, La Contessa Kastélyhotel
La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad a térképen
3348 SzilvásváradPark u. 6.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • finnszauna • gyerekmedence • hammam • napozóterasz
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a közös helyiségekben (ingyenes)
• Vezetékes Internet a szobában (ingyenes)
• Zárt parkoló, nem őrzött: 1500 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár