Öreg Sam Sörkert & Étterem Szombathely

Öreg Sam Sörkert & Étterem Szombathely
Öreg Sam Sörkert & Étterem SzombathelyÖreg Sam Sörkert & Étterem Szombathely
Öreg Sam Sörkert & Étterem SzombathelyÖreg Sam Sörkert & Étterem Szombathely

Öreg Sam Sörkert & Étterem Szombathely bemutatkozása

Szeretettel üdvözli Önt az Öreg Sam!
Büszkén állítjuk, hogy 2003. szeptember 4-én alapított éttermünk régóta kedvelt célpontja a szombathelyieknek és a hozzánk látogató turistáknak.
Hogy miért?

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Öreg Sam Sörkert & Étterem Szombathely vélemények

Kiváló 2014. augusztus 15.barátokkal járt itt
A sorrendben előtte állónál minden tekintetben - választék, ízvilág, ár, kiszolgálás minősége - szerintem a legjobb mostanság Szombathelyen. Saját specialitásokkal várja vendégeit. Nekem a legjobb, bár a sorrendben előzőekben is jártam. A második helyen álló szerintem a séf miatt hanyatlik. Az Öreg Samben azt kapom, amit várok.
Kiváló 2014. augusztus 14.a párjával járt itt
Az étterem nem csak szombathelyi viszonylatban, hanem családi véleményünk szerint országosan is kiemelkedő minőséget harmóniát nyújt. Gyakran járunk oda, az ételek minősége mindíg kiváló, a magas ételminőség állandó. Az ételek íze illata tálalása mindíg magas szintű.
Kiváló 2014. augusztus 14.egyedül járt itt
Szuper es korrekt hely csak ajanlani tudom mindenkinek az etelek finomak a kiszolgalas kedves 1 hely ahol erzi a vendeg hogy vendeg.
Kiváló 2014. augusztus 13.a párjával járt itt
Többször voltunk már az Öreg Sam étteremben,-visszatérő vendégek vagyunk,mindig szívesen térünk be! A terasz, a kert már a kapun való belépés után lenyűgöz,hangulata évszaktól függően elvarázsol! Az ételek ízvilága, minősége, mennyisége kifogástalan,-mindig találok/találunk az ízlésünknek megfelelő a választékot!
Kiváló 2014. május 14.családjával járt itt
Minden évben visszajáró vendégek vagyunk. Ide szervezzük a családi összejöveteleket,mindenki nagy örömére! Az ételek ízvilága kiváló,a választék széleskörű és mindenki ízlésének eleget tesz. A kiszolgálás maximális,udvarias. Az ételek elfogyasztását a gyönyörű,tiszta környezet,kert még hangulatosabbá teszik. Ide midig örömmel jövünk és megelégedve távozunk!
Kiváló 2014. május 14.gyerekekkel járt itt
Több alkalommal is jártunk itt, mindig jó visszatérni. Ízletes fogások, családias légkör, udvarias kiszolgálás. Figyelnek a gyermekekre is, ami számunkra mindig plusz pontot jelent. Etetőszék, rostos, nem hideg italok, külön kis tányér.
Szívből ajánlom mindenkinek, akár baráti társaságnak, kisebb családi összejövetelnek kiváló helyszíne lehet.
Kiváló 2014. május 13.a párjával járt itt
Nagyon sokszor voltunk egyik legjobb hely ahova szívesen vissza megyünk. Jó a kiszolgálás ,udvarias ,figyelmes. Finomak az ételek. A környezete barátságos szép kert gyönyörű virágokkal. Hangulata van ,olyan hely ahova szívesen vissza megy az ember! Ajánlom baráti összejövetelekre,családi ebédhez vacsorához.
Gyenge 2014. május 13., kollégákkal járt itt
Egy céges vacsora alkalmával jártam az étteremben. A terasz, a kert lenyűgzött viszont sajnos az ételekkel egyáltalán nem voltam elégedett, nem volt az ízlésemnek megfelelő a választék, a kapott étellel pedig sem az ízvilágát tekintve sem pedig mennyiségileg nem voltam elégedett. A pincértől is többet vártam. A legtöbb kollégám is ugyanezen a véleményen volt.
Kiváló 2014. május 13.családjával járt itt
Az ételek minősége, a kiszolgálás, a gyönyörű környezet arra sarkallja a betérő vendéget, hogy legközelebb is ezt az éttermet válassza. A vezetője kimondottan az igazi vendéglős szerepét tölti be / törődik azzal, hogy ízlett e az étel, rendben volt minden/. Jó ide jönni. Nyugdíjas búcsúztatóm remekül sikerült, többen azóta is visszajárnak. Miért is? Mert itt jó.
Kiváló 2014. február 28.barátokkal járt itt
Többször voltam már az Öreg Sam étteremben, általában a baráti körömmel. Ide mindig jó betérni, a hangulatunkat az is feldobja, hogy nagyon családias a hely és a személyzet mindig mosolygós. Az ételek minősége kitűnő, mindig tudok olyan választani, amit máshol nem ehetek. A választék nagy, a hely szép, családias, a kiszolgálás udvarias. Mindenkinek csak ajánlani tudom
Öreg Sam Sörkert & Étterem Szombathely a térképen
9700 SzombathelyGagarin u. 14.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • sportközvetítés
H-Szo
V