Öreg Sam Sörkert & Étterem Szombathely
9700 Szombathely, Gagarin u. 14.

Öreg Sam Sörkert & Étterem Szombathely a térképen

Öreg Sam Sörkert & Étterem Szombathely értékelése:

1. helyezett az 58 szombathelyi étterem közül
2. helyezett Nyugat Dunántúlon - 697 étterem közül

H-Szo 11:00-22:00
V 11:00-14:30
étterem, söröző
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
Visa, SZEP kártya, Erzsébet utalvány
Gösser

Öreg Sam Sörkert & Étterem Szombathely bemutatkozása

Szeretettel üdvözli Önt az Öreg Sam!

Büszkén állítjuk, hogy 2003. szeptember 4-én alapított éttermünk régóta kedvelt célpontja a szombathelyieknek és a hozzánk látogató turistáknak.

Hogy miért?

A nyugalom ... Tovább >>
Szeretettel üdvözli Önt az Öreg Sam!

Hogy miért?

A nyugalom szigete. A belváros szélén, Szombathely zöldövezetében, az egyetemi központ szomszédságában, jó parkolási lehetőségekkel várjuk egy olyan, csak ránk jellemző, igényesen kialakított és gondozott (télen fűtött) kerthelységgel, amikről országszerte áradoznak vendégeink.

Széles választék és vendégbarát árak. Elsősorban a magyar konyha remekeivel várjuk, házias ízvilággal, és rengeteg, csak ránk jellemző különlegességgel – természetesen frissen, a legjobb alapanyagokból elkészítve, akár egyedi kívánságok szerint.

Vendégközpontúság. Mind kollégáink, mind tulajdonosunk gondolkodásának középpontjában Ön, a vendég áll. Érezze jól magát, térjen vissza hozzánk jó szájízzel. Barátsággal és jó szívvel várjuk – ezt tudja minden kedves régi vendégünk.

A hétköznapokban is. Változatos, félévente megújuló napi menünk 6 hetes forgásban kínálja az otthon megszokott, házias ízeket verhetetlen áron, kiváló minőségben!

Rendezvényekre is. Családi, baráti és céges rendezvények lebonyolítását is vállaljuk, 38 belső, 36 kerthelységbeli férőhellyel.

Tekintse meg étlapunkat, galériánkat, nézzen körbe nálunk a panorámafunkcióval!

Legyen a vendégünk, hogy legyen a visszatérő vendégünk – szeretettel várjuk!

Öreg Sam Sörkert & Étterem Szombathely képei

Öreg Sam Sörkert & Étterem Szombathely vélemények

Zsuzska77 TOP szállásértékelő
Zsuzska77 TOP étteremértékelő
   Mobilról küldte. | 2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. április 30.
Csodás estét töltöttünk az étteremben, ki próbáltunk új ételeket, a hangulat és kiszolgálás kifogástalan volt, szívesen visszatérünk!

2019. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. október 31.
Kellemes környezet, udvarias kiszolgálás,korrekt árak,kiváló ételek, csupa csupa jó minden. Én a Családommal csak ide járunk,Voltunk a Bajor zenés estén is, ott csak egy dologra térnék ki,hogy Engem megzavart a "Bajor zenés est" fogalom,mert azt hittem,hogy sramli igazi német zenét hallunk Hódos Szabolcs ( ha jól írom a nevét) előadásában, de inkább régi típusú magyar dalokat játszott és énekelt.

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. október 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Több alkalommal jártam már az Étteremben mindig elégedetten távoztunk. Van egy szívhez szóló emlékünk is,amit az egyik felszolgáló rögtönzött az Édesanyánk 80. Szülinapján. Kiszolgálás kedves,ételek finomak,igyekeznek különös estéket szervezni pl. tóros vacsora jó ötlet abban is volt már részünk. Remélem vasárnap is a megszokott lesz minden éppen készülünk ebédre menni.

Ivánséf TOP szállásértékelő
Ivánséf TOP étteremértékelő
Ivánséf TOP fotófeltöltő
2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Egy barátunkat lázogatva, aki 43 év után, ment le Pestről, közelebb a rokonokhoz, jutottunk el, ebbe a kis családias étterembe. Remek pár órát töltöttünk itt, még hozzá finom ételeket kipróbálva. Minden adag normál volt, a tálalás remek, és még egy két új étel is kipróbálásra került. Bizonyára még előfogunk fordulni, mert minden jó volt, és valóban egy családias légkör volt, mint a hirdetésében.
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 27.
Nagyon szépen köszönjük, szeretettel várjuk máskor is!

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 31.
Szombathelyen ez volt a harmadik étterem, melyet kipróbáltunk, és teljes mértékben meg voltunk elégedve. A pincérek a régi klasszikus időket idézik, mely oly nagyon hiányzik már a legtöbb étteremből. A választék megfelelő, az ételek kifejezetten finomak és bőségesek. A külső környezet is csodálatos a sok sok növény miatt. Ha erre járunk, mindenképp visszajövünk ide!
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 27.
Köszönjük szépen, szeretettel várjuk máskor is!

2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
szeretünk ide járni,minden SZUPER! ! ! ! ! ! az egész személyzet a vendég kivánságát teljesiti, odafigyelnek ránk,barátságos,hangulatos hely,minden ismerősömnek ajánlom az ÖREG SAMET! Bőséges adagok oly annyira,hogy nem is lehet egyszerre megenni, kérésre becsomagolják és el lehet vinni,külön rendelni is lehet elvitelre.

2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 8.
Csodálatosan egyedi, kedves környezet virágok, bokrok övezte kis Paradicsom. Finom és változatos ételek, remek a konyha és nem kell sokat várni, már ott is az illatozó finomság. Kedves, barátságos, gyors és figyelmes a kiszolgálás, amiért köszönet ! Nagyon szívesen jövünk ide ! Bátran merem ajánlani mindenkinek aki egy hangulatos, jó vendéglátó-helyet keres.

2018. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. május 21.
Sokszor járunk ide !!!
Imádom!!!
Az ételek finomak.
Hangulata otthonos !!!
Kiszolgálás gyors és barátságos!!!
Ajánlom mindenkinek, akik nem gyakran járnak étterembe, és feszélyezve érzik magukat a puccos éttermekbe, itt olyan mintha otthon ennénk, fejedelmi lakomát!

Mobilról küldte. | 2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
Ausztriából hazafelé álltunk meg. kedves kiszolgálás barátságos hangulatos környezet finom ételek.

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 18.
Nyaralásunk első állomása volt. Interneten sok pozitív értékelést olvastam róla, így nagyon kíváncsi voltam az étteremre. Gyorsan szerettünk volna étkezni, mert kevés időnk volt, így a menü mellett döntöttünk. Mivel árban drágább volt a turista menü, mint a napi menü (reméltük, hogy több és finomabb is az árából adódóan), valamint szimpatikusabb is volt, ezért azt választottuk.
Válasz az értékelésre - 2018. március 19.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük a véleményét, és egyben nagyon sajnáljuk, hogy csalódtak.
A menünkre mennyiség tekintetében alapvetően még nem volt panasz, de tény, hogy elsősorban azok számára készül (a turista menü is), aki délidőben beszaladnak hozzánk gyorsan harapni valamit és irány vissza a munkahely.

Legnépszerűbb csomagok Szombathelyen és környékén
Wolf Panzió
3-5 éjszaka 6.489,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2020.09.01. - 2021.08.31.
Civitas Boutique Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.275 - 13.571,- Ft/fő/éj között: reggelivel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.02. - 2023.03.18.
Willis Hotel Business & Wellness
Zalaegerszeg
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, köntös bekészítéssel, parkolással
2020.12.11. - 2021.12.24.
Hotel Viktória
2 nap/1 éjszaka 9.995 - 13.495,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, arborétum belépővel, fitness terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.28. - 2021.12.23.
Hotel Bassiana
2-4 éjszaka 15.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, wellness részleg használattal, belépéssel a sárvári Arborétumba, parkolással
2021.03.22. - 2021.06.13.
Harmónia Termál Hotel
2-4 éjszaka 8.590,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és sószoba használattal, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.01. - 2021.06.15.
Bük, Bükfürdő
2021.05.11. - 2022.05.11.

Szállodák Szombathely környékén
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Szombathely
A Park Inn Hotel 2006-ban épült, Magyar Turizmus Minőségi Díj és Zöld Szálloda elismeréssel...
Caramell Premium Resort Szombathely
Hotel Írottkő Szombathely
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
All inclusive pihenés
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
Ébredező tavasz (min. 2 éj)

Öreg Sam Sörkert & Étterem SzombathelyX