Öreg Sam Sörkert & Étterem Szombathely

Öreg Sam Sörkert & Étterem Szombathely
Öreg Sam Sörkert & Étterem SzombathelyÖreg Sam Sörkert & Étterem Szombathely
Öreg Sam Sörkert & Étterem SzombathelyÖreg Sam Sörkert & Étterem Szombathely

Öreg Sam Sörkert & Étterem Szombathely bemutatkozása

Szeretettel üdvözli Önt az Öreg Sam!
Büszkén állítjuk, hogy 2003. szeptember 4-én alapított éttermünk régóta kedvelt célpontja a szombathelyieknek és a hozzánk látogató turistáknak.
Hogy miért?

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Öreg Sam Sörkert & Étterem Szombathely vélemények

Átlagos 2017. szeptember 18.családjával járt itt
Nyaralásunk első állomása volt. Interneten sok pozitív értékelést olvastam róla, így nagyon kíváncsi voltam az étteremre. Gyorsan szerettünk volna étkezni, mert kevés időnk volt, így a menü mellett döntöttünk. Mivel árban drágább volt a turista menü, mint a napi menü (reméltük, hogy több és finomabb is az árából adódóan), valamint szimpatikusabb is volt, ezért azt választottuk.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük a véleményét, és egyben nagyon sajnáljuk, hogy csalódtak.
A menünkre mennyiség tekintetében alapvetően még nem volt panasz, de tény, hogy elsősorban azok számára készül (a turista menü is), aki délidőben beszaladnak hozzánk gyorsan harapni valamit és irány vissza a munkahely.
2017. január 28.a párjával járt itt
Semmi hiba, de semmi extra. Nincsenek kulonleges etelek, de voltak kulonleges ízek (Szuzerme ill. csirkemell, ahogy a séf szereti). A hideg idore tekintettel bent voltunk. Pár asztal, egy üres. Leultunk, kedves es gyors kiszolgalas. Levesek 5 perc mulva, fo fogas, kb 20 perc mulva erkezett.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük az értékelését és a véleményét!
A mi filozófiánk lényege az egyszerűségben rejlik. Szeretünk jókat enni, jól érezni magunkat - és abból indulunk ki, hogy sokan vannak még így.
Ha Önök is, várjuk vissza szeretettel!
Átlagos 2016. november 17.barátokkal járt itt
Sose gondoltam volna, hogy Szombathely egyik közkedvelt,nem sznob,nem divat,nem a modern vendéglátás irányzékát követő,családias,egyszerű,jól megszokott és bejáratott étterme valamilyen oknál fogva ekkora mélyrepülésbe kezd. A nyitás óta állandó vendégek voltunk, törzsvendégnek nem vallanám magunkat de havi 1-2 alkalommal a szombat estéket itt töltöttük néha többen néha kevesebben.
Öreg Sam Sörkert & Étterem válasza
Kedves Vendégünk! Igyekszünk jobban odafigyelni, köszönjük a visszajelzését!
Az Öreg sam Csapata
2018. március 19., Öreg Sam Sörkert & Étterem, PR manager
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 376 feltöltött kép
Kiváló 2016. október 1. járt itt
Korábban már értékeltem az éttermet, azonban úgy gondolom, hogy azok a helyek, ahova újra és újra visszatérünk, megérdemlik, hogy akár többször is írjanak róluk. Azóta is fenntartjuk, hogy az Öreg Sam az a hely, amiben az évek során még soha nem kellett csalódnunk.
Öreg Sam Sörkert & Étterem Szombathely - Étel/italÖreg Sam Sörkert & Étterem Szombathely - Étel/italÖreg Sam Sörkert & Étterem Szombathely - Étel/italÖreg Sam Sörkert & Étterem Szombathely - Étel/italÖreg Sam Sörkert & Étterem Szombathely - Étel/italÖreg Sam Sörkert & Étterem Szombathely - Étel/italÖreg Sam Sörkert & Étterem Szombathely - Étel/italÖreg Sam Sörkert & Étterem Szombathely - Étel/italÖreg Sam Sörkert & Étterem Szombathely - Étel/italÖreg Sam Sörkert & Étterem Szombathely - Külső képÖreg Sam Sörkert & Étterem Szombathely - Külső képÖreg Sam Sörkert & Étterem Szombathely - Külső képÖreg Sam Sörkert & Étterem Szombathely - Étel/ital
Öreg Sam Sörkert & Étterem válasza
Igazán köszönjük, és máskor is szeretettel várjuk!
Kiváló 2016. június 28.családjával járt itt
Mivel Szombathelyen lakom, ezért rengeteg éttermet kipróbáltam már. Volt több jó ami tetszett, de mindig idehúz a szívem ha étterembe szeretnék menni. Nagyon barátságos környezetben helyezkedik el, a kerthelyiség pedig gyönyörű. A pincérek kedvesek, és van egy, aki már tudja, hogy nekem mi a favorit, ezért legtöbbször csak rákérdez, hogy "a szokásos rántott sajt lesz?
Öreg Sam Sörkert & Étterem válasza
Igazán köszönjük, máskor is szeretettel várjuk!
2018. március 19., Öreg Sam Sörkert & Étterem, PR manager
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. június 22.a párjával járt itt
Nyáresti sétánk során betértünk egy pohár sörre. A környezet lélegzetelállítóan szép! A kerthelyiséget gyönyörű cserjék, bokrok, virágok veszik körül. Annyira megtetszett, hogy elhatároztuk, visszajövet itt megvacsorázunk. Az asztalok többsége foglalt volt (kedd kora este, fontos EB meccsek alatt! ! !
Öreg Sam Sörkert & Étterem válasza
Köszönjük szépen, máskor is szeretettel várjuk!
2018. március 19., Öreg Sam Sörkert & Étterem, PR manager
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2015. november 13., kollégákkal járt itt
Kollégámmal ültünk be egy késői ebédre. Sajnos a kerthelyiség már téliesítve lett, pedig jó lett volna sütkérezni odakint. Gyönyörűen parkosított, még ha ezzel nagyjából 8 személlyel kevesebb vendéget tudnak fogadni - szívesen kipróbálnám nyáron. Benn fából készült bárpult, faragott motívumokkal fogad.
Kiváló 2015. szeptember 13.barátokkal járt itt
Megelégedetten,jóllakottan távoztunk a hangulatos kerthelyiségből,
udvarias kiszolgálás,kellemes,tiszta környezet.
A kiválasztott ételeket még máshol nem fogyasztottuk,igen finomak voltak,a kis adag is elegendő volt, pedig tudunk enni!
A kiszolgálás gyors, udvarias,szolgálatkész.
Szívesen választom ezt a helyet máskor is, ha Szombathelyen járok!
2015. július 16.családjával járt itt
Születésnapot ünnepeltünk az étterem kerthelyiségében. A kertbe ültetett növények gyönyörűek. Az étlapon egyszerű ételek, húsleves, májgombóc leves, frissensültek különböző variációkban. Friss, ízletes volt minden. A desszertválaszték csak palacsintákból áll. A kiszolgálás udvarias, néha talán kissé túl közvetlen. Összességében kellemes ebédet töltöttünk el itt.
Kiváló 2014. augusztus 27.a párjával járt itt
Szombathely száunkra egyetlen üdítő pontja.
Hangulatos, jól tagolt vendégtér, nagyon kényelmetlen székek, de kérésre van ülőpárna. Hangulatos terasz.
Gyorsan kiérkező, nagyon ízletes étel, a kis adag is bőven elég egy felnőttnek vacsorára. A csapolt sör Pub létére minőségi fehérbor a ház bora. A gundel palacsinta kissé túl rumizű.
A kiszolgálás figyelmes, nem tolakodó, de mindig időben érkező pincér.
Öreg Sam Sörkert & Étterem Szombathely a térképen
9700 SzombathelyGagarin u. 14.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • sportközvetítés
H-Szo
V