Vadász Étterem & Hotel Szombathely

4,1
a 67 szombathelyi étterem közül
étterem, szálláshely étterme, vendéglő, halétterem
Vadász Étterem & Hotel Szombathely
Vadász Étterem & Hotel SzombathelyVadász Étterem & Hotel Szombathely
Vadász Étterem & Hotel SzombathelyVadász Étterem & Hotel Szombathely

Vadász Étterem & Hotel Szombathely bemutatkozása

Éttermünk a hazai és a nemzetközi konyha igényeinek is (védnöki táblával igazoltan) megfelel.
Az étteremben elhelyezkedő 80 fős nagyterem, 30 fős különterem, 50 fős terasz mediterrán stílusban áll vendégeink rendelkezésére.
Esküvők, vállalati rendezvények, keresztelők, osztálytalálkozók magas szintű lebonyolítását is vállaljuk.

P4W Hotel Residence Szombathely - Napi árak reggelis ellátással
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Vadász Étterem & Hotel Szombathely vélemények

Kiváló 2015. július 17.a párjával járt itt
Kirándulásunk alkalmával látogattuk meg a helyet. Belső helységben foglaltunk helyet, a felszolgáló egyből előttünk termett étlapokkal, amíg nézegettük a választékot, elkalandoztam az étterem berendezésén, ami nagyon tetszett és megfogott. Közben kiválasztottuk az ételeket, választásunk vargányás bélszíncsíkok burgonyafánkkal, ami igazán jól sikerült.
Kiváló 2014. szeptember 1.a párjával járt itt
Többször voltam már itt, családdal, a párommal, kollégákkal és a barátnőimmel is. Én személy szerint nagyon szeretem, finomak az ételek, nagyon jó a kiszolgálás és maga a hely is nagyon tetszik. A választék nagy, az árak viszont nincsenek elszállva. Ha vacsorázni megyünk, biztos hogy én a Vadászt ajánlom. :)
Kiváló 2014. augusztus 14.barátokkal járt itt
Többször voltam vendég ebben az étteremben. Párommal kettesben , és baráti társasággal! Mindannyiszor jól éreztem, éreztük magunk! / Van egy ételük,valami lecsós szelet , ami miatt bármikor hajlandó vagyok visszatérni ide ! /
A pincérek kedvesek,udvariasak, nem tolakodók . Időben kaptuk az ételeket, és az italokat is.
Kiváló 2014. augusztus 13.a párjával járt itt
Finom ételek, udvarias, gyors kiszolgálás fogadott minket. Gazdag választék az étlapon, minőségi ételekkel. Nagyon meg vagyunk elégedve a párommal, visszajáró vendégek leszünk szerintem. Ha Szombathelyen járunk, itt fogunk ebédelni legközelebb is! A kerthelyiség meg pluszban nagyot dob az étterem hangulatán. Csak ajánlhatom mindenkinek a helyet! !
Kiváló 2014. február 20.a párjával járt itt
A párommal úgy döntöttünk, hogy a Valentin napot egy kellemes hangulatú étteremben töltjük. Szuper élmény volt,mosolyogva fogadtak minket, az asztalok az alkalomhoz illően voltak feldíszítve. Kiválasztottunk egy két személyes Vadász tálat, nem is csalódtunk, mert ahogy kihozták, nagyon gusztusos volt, amikor megkóstoltuk, nem is tudtuk eldönteni, hogy melyik volt a legfinomabb.
Kiváló 2014. január 23.családjával járt itt
2013. novemberében jártunk itt. Valószinuleg a mi kis családunk hangulata is hozzájárult ahhoz, hogy mindent tokéletesnek éreztunk! Ez természetesen nem von le semmit a kiszolgálás és a finom ételek értékébol, úgyhogy szivesen ellátogatunk ide majd jobb idoben is! Nagyom meg voltunk elégedve!
Kiváló 2013. november 21.gyerekekkel járt itt
2013,nov. 5. -én itt ünepeltük családommal születésnapomat. Családommal együt nagyon jól éreztük magunkat, az ételekkel, a kiszolgálással, tisztasággal nagyon meg voltunk elégedve.
Egy biztos visszatérünk! Meg kell jegyeznem, hogy kb. 40 évvel ezelőtt a régi Vadászban is nagyon jól éreztük magunkat, akkor még cigányzene is volt.
Üdvözlettel M70
Kiváló 2013. szeptember 17.gyerekekkel járt itt
egy borusabb nyári napon ad-hoc estem a gyerekekkel. ellentétben sajnos sok hellyel nagyon csunyán néznek, mikor egyedül megyek a 4 gyerekkel, itt azonban kedvesek és segitökészek voltak. a huslevesböl repetát kellett kérnünk, annyira finom volt, és a fötelben sem volt hiba. jó hogy zárt az udvar, és még játszótér is van. bármikor szivesen visszamennék
Kiváló 2013. július 1.családjával járt itt
Az utóbbi időben háromszor is meglátogattuk a Vadász éttermet. Mindenkinek ajánlom,udvarias kiszolgálás, finom ételek, felújított étlap. Hangulatos kerthelyiség,igaz, a sziklakert kissé gazos. A salátabár kínálata lehetne kissé többféle, nem találtunk salátaöntetet. Az árak is barátiak, egyszóval: nagyon jól éreztük magunkat.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2015. május 12.gyerekekkel járt itt
A étterem neve már korábban is patinás volt, felújítás után szép és hangulatos is lett. Elhelyezkedése, megközelítése jó, bár parkolóhellyel nem állnak fényesen. Az étlap kínálata minden igényt kielégítő, ár-érték arányban kiváló. Az árak körettel vannak feltüntetve. Mint a legtöbb helyi étterem itt is inkább az italárakból tudnak élni.
Vadász Étterem & Hotel Szombathely a térképen
9700 SzombathelySzent Imre herceg útja 59.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csocsó • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo