Park Hotel Pelikán Szombathely

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Park Hotel Pelikán Szombathely vélemények

Átlagos 2014. március 31.a párjával járt itt
2014. március elején voltam itt a párommal. Érkezés, recepciónál kedvesség közepes, másnap már "igazi" recepciósok. Szoba,fürdőszoba tiszta,tágas. Fürdőköpeny szakadt, rongyos. Infra,-finn szauna kicsi max. 4-4 fő és utána telt ház. Úszómedence vize hideg (véleményem szerint úszáshoz is), jakuzzi kicsi.
2014. március 28.a párjával járt itt
A szoba tökéletes, felszerelt. A fürdőszoba tiszta. A reggeli kiváló,de a vacsora étlapról valami szörnyű,a svédasztalost ellátást javasolnám nem csak létszámtól függően. A szálloda kiváló központi elhelyezkedésű, kocsit nem kellett használni, gyalog körbejárható a város. A város strandja kicsi,az úszómedence sem túl jó,de kárpótol a város főtere.
Kiváló 2014. január 9.a párjával járt itt
Mi a párommal töltöttünk el egy hosszú hétvégét a Park Hotel Pelikán szállodában. A szállás fejedelmi, csodálatos nagy szobák, csodálatos kilátás a parkra, nagyon szép wellness részleg, a személyzet nagyon kedves. Én már másodszor jártam itt, és bármikor szívesen visszamennénk habár nekem kicsit fárasztó volt az utazás mivel Szombathely tőlünk majdnem 300 kilométerre van, de kárpótol a város szépsége.
2013. december 31.gyerekekkel járt itt
Férjemmel és két nagykorú fiunkkal töltöttünk el egy hosszú hétvégét a Hotel Pelikán Szombathely szállodában. Szobáink a szálloda különálló, Magnólia-házában voltak, de ez nem volt zavaró, még a tél ellenére sem. A szobák tágasak, a tisztaság kifogástalan. A személyzet kedves, kiemelném a wellness részlegen dolgozó hölgyeket.
2013. december 29.üzleti partnerrel járt itt
Szombathely gyönyörű, este érkeztünk a városba, de nagyon hangulatos és kedves város. A hotellal minden rendben volt. Az étterem nagysága lenyűgözött, és nem a m2 méretre gondolok, ha nem a hatalmas üvegablakokra, az mondtam, na ha itt az étel nem jó, akkor is itt eszem, de finom volt és bőséges. A személyzet kedves, a szobák szépek és tiszták.
Átlagos 2013. december 28.a párjával járt itt
Mi 5 napot töltöttünk ebben a szép városban, júliusban. A szobánk nagyon szép és tiszta volt. A félpanziós ellátás nem tekinthető 4 csillagosnak, sőt gyengének nevezhető, illetve 2 napos turnusokra van kitalálva. Nekünk már unalmas, egyhangú volt, minden nap 4 féle ételből lehetett összeállítani a reggelit, és ugyan úgy a vacsorát is.
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
Csupa pozitív meglepetés ért a szállóval kapcsolatban. Az épület,a környezet gyönyörű, hangulatos, elegáns. A reggelizőhely első osztályú,nemcsak az ételek választéka, elkészítése, tálalása volt osztályon felüli, de még kellemes zene is szólt hozzá! Az uszoda, a welness kifogástalan. Szerintem az egész inkább ****, ehhez képest nem drága. Mindenkinek tiszta szívből tudom ajánlani.
2013. november 20.a párjával járt itt
Nagyon kényelmes szobát kaptunk ,még szauna is volt a szobában ! Csöndes és kényelmes volt a szoba igényeinknek megfelelő. Az étel lehetett volna választékosabb ,a személyzet udvarias volt ! Nyugodt kényelmes környezet egy szép városban ! Jó volt itt kikapcsolódni ! A városban sok látnivaló volt meglátogattuk a város fürdőjét is ! Ajánlom másnak is !
Kiváló 2013. július 9.a párjával járt itt
Június végén egy kellemes hétvégét töltöttünk a Hotelben. A szoba amit kaptunk gyönyörű, stílusosan berendezett légkondicionált, infraszaunával, széffel felszerelt. Elegáns étterem, a svédasztalos reggeli és vacsora választékos és ízletes volt. A kiszolgáló személyzet kedves és figyelmes.
Kiváló 2013. június 3.a párjával járt itt
2013. májusában párommal töltöttünk pár szép napot a hotelben. A szoba hangulatos,kényelmes volt. A recepció és a szálloda személyzete nagyon kedves, segítőkész. Az étteremben felszolgált ételek finomak. Egyetlen negatívumot említenék. Az infra szauna sajnos nem működött, valamilyen meghibásodás miatt /ami elmondás szerint már korábban történt/. Más alkalommal is szívesen felkeressük a szállodát.