Park Hotel Pelikán Szombathely

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Park Hotel Pelikán Szombathely vélemények

Kiváló 2016. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
A Savaria Karneválra már régóta el szerettünk volna jutni, idén végre sikerült. A szállásfoglalásról erre az időszakra időben kell gondoskodni, mivel nagyon népszerű esemény, az utolsó, számunkra megfelelő szobát sikerült lefoglalni hónapokkal korábban. A városban ez volt az egyetlen szállás, ami megfelelt az elképzeléseinknek és az igényeinknek.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2016. július 9.gyerekekkel járt itt
Harmadszor jártunk a szállodában. Most is mindennel meg voltunk elégedve! Az étteremben hatalmasak az adagok,kedves a kiszolgálás. A svédasztalos reggelinél folyamatosan pótolják az elfogyóban lévő ételeket. A wellnesben a kellemesen hűvös(27 fokos) úszómedence a favorit nálunk. Csend és tisztaság van a szobákban.
Máskor is megyünk még amint lehetőségünk adódik!
Park Hotel Pelikán Szombathely - Szobák
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat
Kiváló 2015. szeptember 22.barátokkal járt itt
A bolondos április 2. hetében lazultunk a hotelban a barátainkkal. Nagyon kedvező áron vettem a csomagot még a tél kezdetén,ennyiért nem szabad kihagyni. Korai érkezés,kedves fogadtatás,szoba elfoglalása,száj tátva marad,nagy tágas szoba,a fürdőben is fogócskázni lehet,tetőtér szép panoráma, csak fel kell állni valamire, a folyosóról már jobb a kilátás a városra és a parkra.
Kiváló 2015. május 8.a párjával járt itt
2015 április végén jártunk itt a párommal, három napot töltöttünk el. A hotel már kívülről is nagyon szép, belülről pedig igazán lenyűgözött, hatalmas beltér, elegáns mint ha egy kastélyban szálltunk volna meg. A szobánk igazán tiszta volt és hozzá kell tennem hatalmas.
Kiváló 2015. január 13.a párjával járt itt
Január elején jártam férjemmel a szállodában. régi elegáns épület modernizálva. Tetszett a wellness, van sószoba. Tiszta, rendes a szoba. Nagyon jó a fekvése: közel van mindenhez,de a környék csendes. Mindketten diétázunk, de semmi problémánk nem volt, mert mindig tudtak segíteni, ha a kirakott választék nem volt megfelelő.
2014. október 23.a párjával járt itt
Múlt hónapban töltöttünk itt három éjszakát. Minden élményünk pozitív volt. Ki kell emelni a konyha és a wellness teljesítményét és a hotel centrumhoz való közelséget. A tetőtérben laktunk szobánk egy kicsit sematikusan volt berendezve, de megfelelt. Szombathely vendégszerető város sok a felfedezni való. Köszönjük, még fogunk menni.
Átlagos 2014. szeptember 12.a párjával járt itt
Én nem is értem, hogy az eddig 5-ös és 4-es pontszámot adók talán nem is ebben a szállodában voltak? Ez egy volt kollégiumi épület, vastag falakal, ódivatú, régi ablakokkal, öntvény radiátorokkal. Mintha iskolába mennék, csak a tanterem a szoba. Mondhatnám, egy tanteremben aludtam.
Park Hotel Pelikán válasza
A kedves vendég feltehetőleg az eltelt közel egy év miatt nem emlékszik mindenre pontosan. Az épület 100 évvel ezelőtt épült, árvaházként, később kórházként üzemelt. A 2002-es teles felújítás során teljesen megújult, kiegészült az említett 3 üvegépülettel - pontosan azért, hogy a városképileg védett 100 éves épület eredeti látványa ne sérüljön.
2014. október 6., Park Hotel Pelikán, igazgató
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2014. július 24.gyerekekkel járt itt
Másodszor tértünk ide vissza 2014. júliusában. Habár tőlünk 350km-re van Szombathely,de első alkalommal is nagyon meg voltunk elégedve a szállodával,ezért újra visszatértünk.
A személyzet nagyon kedves,az ételek bőségesek,kíválóak! A wellness is nagyon jó,nekem kellemesen hűvös volt a víz,nem értem mások miért véleményezték hidegnek? Úszómedence,ehhez mérten nem meleg a vize.
Biztosan visszamegyünk még!
Park Hotel Pelikán Szombathely - Szobák
2014. július 3.a párjával járt itt
Kifejezetten nem ajánlom fogyókúrázó vendégeknek, hacsak nem önuralmat akarnak magasfokon gyakorolni. Erre a következtetésre jutottam 2013 nyarán, amikor egy nyári csomag keretében négy napot töltöttem párommal a Park Hotel Pelikánban. A szoba tiszta, kényelmes, ám semmi különös, sőt a földszinti szobáknál a magas ablak nem igazán vonzó.
Szörnyű 2014. április 28.a párjával járt itt
Kuponos szolgáltatást vettem igénybe. A gond ott kezdődött, hogy megküldték az árajánlatot, ami alapján le is foglaltam a szállást. Megkaptam az értesítőt a foglalásról, majd egy újabb értesítőt, miszerint bocsi, de elnéztük, az ön által foglalt szolgáltatás mégsem ennyi, hanem a kétszerese, mert listaáron kell számolnunk.
Park Hotel Pelikán válasza
Kedves Vendégünk! Egészen biztos, hogy az árral kapcsolatos észrevétele nem felel meg a valóságnak. Természetesen minden foglalásról írásos visszaigazolást küldünk, valamint a kuponos ajánlat részleteiből is egyértelműen kiderül az ár. Sajnáljuk, hogy a jacuzzi műszaki hiba miatt nem állt rendelkezésre, a wellness részleg többi szolgáltatása - uszoda, szaunák, sókamra üzemelt.
2014. október 6., Park Hotel Pelikán, igazgató