Peppino Pizzéria Tapolca

Malom-tó Vendégház Tapolca
36.320 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Peppino Pizzéria Tapolca vélemények

Szörnyű 2017. december 2.gyerekekkel járt itt
Több alkalommal voltunk ott. Sajnos mindig csalódás ért. Nem azt kaptam amit az étlapról kértem. Ha ezt szóvá tettem, még nekik állt feljebb. Csak rossz tapasztalaim vannak.
Szörnyű 2017. szeptember 3.a párjával járt itt
Többször jártam itt, és a felszolgált étel minden alkalommal csalódás volt. A haltálon ponty helyett (amit az étlap ígért) olcsó minőségű pangáziuszt, mandulás pisztráng helyett égett olaj ízű szezámmagos pisztrángot szolgáltak fel; a leves, színe és íze alapján ítélve, egyetlen egyszer sem volt friss.
Szörnyű 2017. július 25.a párjával járt itt
nemrég jártunk itt párommal,és egy barátunkkal. kb 300km utazás után úgygondoltuk jó ötlet betérni ide. . hát tévedtünk. . baratságtalan kiszolgálás. az étlapot kelletlenül elénkdobó pincér csak kezdet volt. A hagymakrémleves finom volt cipóban. . viszont mikor a gombás flekkent kezdtük majszolni kiderült,h az étel tele van férgekkel.
2023. január 13.a párjával járt itt
Ebédidőben jártunk itt, halászlét és gulyáslevest fogyasztottunk az étlapról választva. Miközben vártunk, hogy kihozzák az ételeket, a pincérnő kedvesen ropogtatni való tortilla chipset és mártogatóst hozott. Kellemes meglepetésként ért, hogy rövid időn belül hozták is az ételt. Nagyon finom volt, valószínűleg vissza térünk!
Kiváló 2021. október 6., kollégákkal járt itt
Kirándulás keretében jártunk Tapolcán.
Ebédidőben voltunk, pörgött a személyzet, ennek ellenére rövid időn belül felszolgálták az ebédet.
Nagyon kedvesek voltak a pincérek. A leves nagyon finom volt, a főétel is kellő mennyiségű és nagyon ízletes volt.
A hely nagyon kulturált, tiszta volt. Csak ajánlani tudom.
Átlagos 2021. október 4.a párjával járt itt
Jó a kaja, csak meg kell szagolni evés előtt. Konkrétan cicegeburger büdös volt a hús. Krusovice sör jó. Erdei gombás husi finom. Girostál finom. Nem tudom miért kell elszúrni ilyen hülyeséggel.
2016. augusztus 23.barátokkal járt itt
Nagyon finom ételeket, italokat szolgálnak fel. A pincéreknek ( némelyiknek ) nagyon jó a humorérzékük. Poénos megszólalásuk vidámabbá, érdekesebbé teszi a helyet. Viszonylag hamar megérkezik a rendelt étel, de mikor mégsem akkor is ellehet ütni az időt. Nem volt ez jellemző. Régebben igen,mivel sokszor jártunk ide kb.
Átlagos 2023. szeptember 30.barátokkal járt itt
Pizzat szoktam rendelni, de meg drágult sajnos.
A pizza minősége változó, de 10-ből 6.
Összességében rendben van.
Kiváló 2022. augusztus 21.családjával járt itt
Nagyon jó, sajnos nagyon sokan vannak így lassan megy a kiszolgálás. Az étel finom és bőséges. Mosdó lehetne több is. Valójában ha az étkezés nézem csak dícsérni tudom. Nagyon fontos Szép kártyát is elfogadnak.
2099
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 697 városban járt márFelfedező - 2261 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43486 feltöltött kép
2021. szeptember 19.egyedül járt itt
A Peppino Pizzéria úgy került a képbe, hogy ebédelni szerettem volna, és emlékeztem egy vendéglőre, ami a tavasbarlang mellett van, a sarkon. (Szent György Panzió és Étterem), de az zárva volt. Így a tavasbarlang másik odalán lévő Peppinóba mentem, ha már itt voltam. Van terasza, de meleg volt, meg poros is az utca, hát inkább bementem.
Peppino Pizzéria Tapolca - Külső képPeppino Pizzéria Tapolca - BelsőPeppino Pizzéria Tapolca - BelsőPeppino Pizzéria Tapolca - EgyébPeppino Pizzéria Tapolca - BelsőPeppino Pizzéria Tapolca - EgyébPeppino Pizzéria Tapolca - Étel/ital