Peppino Pizzéria Tapolca

Ensana Thermal Sárvár

Peppino Pizzéria Tapolca vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2021. szeptember 18.a párjával járt itt
Nem elsőként jártunk itt helybeliként, de biztos, hogy utoljára. Régebbi értékelésem során átlagosnak írtam ezt a helyet, de a legutóbbi ottlétünk után ismét írnom kell, mert akkora volt a csalódás. Ez pedig legfőképp az ételre vonatkozik. De hát egy étteremben ez lenne a legfontosabb, ugyebár? !
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 16 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Gyenge 2019. augusztus 21.családjával járt itt
Hosszas vajúdás után jutottunk a Tapolcán központi fekvésű Peppinó étterembe. Pontosabban a teraszára, ahova névre szóló asztalfoglalásunk szólt. A meglepő, hogy egy kinti hatszemélyes asztalt foglaltak hét személy részére, és az asztal-fejvégekre nem volt lehetőség teríteni. Tehát szorongtunk. . .
Kiváló 2018. augusztus 24.a párjával járt itt
Remek hely, már többször ettünk itt a párommal. Mindenkinek ajánlom! A palacsintákat ki ne hagyjátok, egyik finomabb, mint a másik! Gyors, udvarias a kiszolgálás, a kaja finom, ízletes és megfelelő mennyiségű. A pincérek mindig mosolyognak, lelkesek és kedvesek. Amikor erre járunk, mindig betérünk e helyre. Próbáljátok ki!
Kiváló 2018. július 1.a párjával járt itt
Nagyon udvarias és gyors kiszolgálásban volt részünk. Hangulatos helyen fogyaszthattunk el két remek steak-et. Én csak ajánlani tudom aki Tapolcán finomat szeretne enni annak tökéletes választás.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 42 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2017. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Nagyon éhesen, hosszas keresgélés után, véletlen érkeztünk éppen ide. A kiszolgálás semmilyennek is mondható, de inkább nagyon figyelmetlen. Az étlapról választott ételek közül több is valójában nem volt. Kértünk egy levest, az nincs, választottunk másikat, a sincs. . így tovább. Házi limonádé, cukros víz.
Kiváló 2017. február 16.családjával járt itt
Hol is kezdjem. . Az egy évvel ezelőttihez képest gyökeres és homlokegyenes változások melyek az ételekre és a felszolgálásra is értendők! Belépünk és gitárszó csapja meg a fülünket, amit betudtunk a valentin napnak, helyet foglalunk és egy mosolygós pincér azonnal ott termett és jól érzékelte, hogy a gyermekeink kissé nyűgösek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2016. szeptember 21.a párjával járt itt
Több esetben is jártunk ebben az étteremben, és alapvetően minden rendben volt. A kiszolgálás jó és kellően barátságos, az ételek jók, az adagok megfelelőek. A hely elhelyezkedése kitűnő. A választék jó, s mindenki megtalálhatja a neki valót. Érdemes kipróbálni a cipós leveseket!
Érdemes felkeresni, ha Tapolcán jár valaki.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. május 12.gyerekekkel járt itt
Az étterem kiválasztása fekvése szerint történt, egyszerűen ez van legközelebb a tavasbarlangi látogatóközponthoz. Családi kirándulásunkat koronáztuk meg a hely meglátogatásával. Ugyan pizzériaként van feltüntetve, mégis inkább étteremként jellemezném. Csak egy-két elvetemült, puhap. . s [moderálva - a szerk.