Hunguest Hotel Pelion Tapolca ★★★

Három csillagos szálloda
Hunguest Hotel Pelion TapolcaHunguest Hotel Pelion Tapolca
Hunguest Hotel Pelion TapolcaHunguest Hotel Pelion Tapolca

Hunguest Hotel Pelion Tapolca bemutatkozása

A Balaton-felvidék hangulatos kisvárosában, Tapolcán található a Pelion Szálloda, mely rendezvények lebonyolítására is kiválóan alkalmas. Gyógyászati részlegünk kezel reumatikus és légúti betegségeket. Közvetlen összeköttetést kínálunk a tapolcai gyógybarlanggal. Mindenkinek igazi felfrissülést kínál a wellness részleg.

A Hunguest Hotel Pelion legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció (min. 2 éj)
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion Pünkösd (min. 3 éj)
Pelion Pünkösd
2026.01.03-ig
Hotel Karos Spa Zalakaros

Hunguest Hotel Pelion Tapolca vélemények

2018. január 2.a párjával járt itt
Wellness kivalo, nagy vizfelulet, sok szabad hely. Sajnos a medencek alja nagyon koszos, tisztitva nem volt. Etkezesi lehetosegek nagyon jok, szinvonal nagyszeru. Keves a pincer, rendelni a reggelihez, vacsorahoz innivalot szinte lehetetlen. Wifi jel nagyon gyenge. A futes klimaval megoldott, ami nagyon hangos.
Kiváló 2017. december 21.gyerekekkel járt itt
Pihenésre vágytunk, és ez nagyon jól sikerült Tapolcán. Mozgássérült párommal és 3 gyermekünkkel élveztük a szálloda nyújtotta kényelmet. Fürdőzés reggel és este, kirándulás napközben. A szálloda segített a programok szervezésében, az esték feledhetetlenné tételében a recepción kapott társasjátékok segítettek.
Gyenge 2017. december 20.családjával járt itt
December elején, Édesanyámmal voltunk 3 napot, 2 éjszakát a szállodában, ami maga volt a borzalom. Online foglaltam le a szobát. Érkezéskor a személyzet, annak ellenére, hogy megkérdezték és mondtuk, hogy először járunk itt, semmiféle felvilágosítást nem adtak arról, hogy mi merre van, mit hol találunk. . .
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - BelsőHunguest Hotel Pelion Tapolca - BelsőHunguest Hotel Pelion Tapolca - BelsőHunguest Hotel Pelion Tapolca - BelsőHunguest Hotel Pelion Tapolca - BelsőHunguest Hotel Pelion Tapolca - Belső
2017. december 15.a párjával járt itt
Párommal töltöttünk 3 éjszakát. Szóba és a szálloda tisztasága rendben. Viszont már igenen ráférne egy kis ver frissítés. Tatarozás festés bútor csere Dizájn átalakítás ami nem a személyzet dolga. A személyzet kissé -félénk a recepción a tájékoztatás ha a vendég nem kérdezi elég akkor nincs.
2017. december 6.a párjával járt itt
A szálloda könnyen megközelíthető, jó fekvésű nagy parkolóval. A recepción gyors felvilágosítást kaptunk a szolgáltatásról. A szoba kellemes hangulatú, tiszta. Az étteremben bősége választék az ízletes ételekből. A wellness részleg picit kicsi de a szabadtéri részleg a rossz idő miatt nem igazán volt használható.
Kiváló 2017. november 30.a párjával járt itt
Mindennel maximálisan elégedettek voltunk. A Wellness részleg nagyon jó,minden korosztály számára. A szauna részleg is kiváló. Étel választék bőséges aki nem tud kedvére találni az hazudik vagy nagyon finyás! ! Tágas kényelmes szobák tisztasága is kiváló. Fürdőköpenyt is ki cserélik ha nem megfelelő.
Kiváló 2017. november 6.gyerekekkel járt itt
Sok helyen jártunk már de a pelion vitte a pálmát. Mind elhelyezkedés,étkezés,tisztaság és wellnes!Tapolca nagyon szép város.A gyerekekre nagyon figyelnek mind programokban és biztonságban!Imádtam. Köszönjük
Kiváló 2017. november 4.a párjával járt itt
Remekül éreztük magunkat a hotelban. Elégedettek voltunk mind a személyzettel, mind a hotel által nyújtott szolgáltatásokkal. Kifejezetten tetszett a meleg vizes medence, és a hely család-barát jellege. A reggeli és a vacsora kínálata változatos volt, és még finomak is voltak az ételek.
Átlagos 2017. október 23.családjával járt itt
A fürdőszobába, büdös volt mígnem észrevettünk a csap oldalán a barna szétkent dolgot, nem akarom tudni pontosan mi volt az. Itt mér rosszul indult minden, mert tisztaságba nem bíztunk. Nagyon jó a szálloda marketingje ahhoz képest amit nyújt. A barlang tényleg egyedi és csodálatos, ez kárpótolt a többi dologért.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márNépszerű író - 43 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2017. október 9.családjával járt itt
Ma is tanultam valami! Mégpedig, hogy nem mindíg mindenki a vendégelégedettségre hajt! Előre bocsájtom, hogy már vagy ötödszörre foglalok itt szállást a szüleim részére. Első alkalmakkor minden nagyon tetszett Nekik, dícsérték. Aztán tavasszal, mondták, hogy büdös a szobájuk és amikor felmentem Velük, mert én hoztam-vittem Őket, bagószag volt, nem kicsit.
Hunguest Hotel Pelion Tapolca a térképen
8300 TapolcaKöztársaság tér 10.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • Török fürdő (hamam) • csúszda • bioszauna • sóbarlang • aromakabin • thalasso terápia
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár