Hunguest Hotel Pelion Tapolca ★★★

Három csillagos szálloda
Hunguest Hotel Pelion TapolcaHunguest Hotel Pelion Tapolca
Hunguest Hotel Pelion TapolcaHunguest Hotel Pelion Tapolca

Hunguest Hotel Pelion Tapolca bemutatkozása

A Balaton-felvidék hangulatos kisvárosában, Tapolcán található a Pelion Szálloda, mely rendezvények lebonyolítására is kiválóan alkalmas. Gyógyászati részlegünk kezel reumatikus és légúti betegségeket. Közvetlen összeköttetést kínálunk a tapolcai gyógybarlanggal. Mindenkinek igazi felfrissülést kínál a wellness részleg.

A Hunguest Hotel Pelion legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció (min. 2 éj)
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Napi ár félpanzióval (min. 1 éj)
Napi ár félpanzióval
Hotel Freya Zalakaros - Senior ajánlat fürdőbelépővel
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Hunguest Hotel Pelion Tapolca vélemények

2018. december 29.egyedül járt itt
Több alkalommal jártam már a szállodában. Vártam az ételek finom ízét. De sajnos valami megváltozott. Nem voltak olyan izletesek az ételek mint amit megszoktam. Mi történt?
2018. november 7.gyerekekkel járt itt
A szálloda remek helyen van, a tavasbarlangtól 100 méterre,ahová a szállodában is lehet belépőt venni, a barlangban pedig ezzel soron kívül beengednek. A teraszról a Balaton-felvidék hegycsúcsait látni. A szobák tágasak, sok a szekrény, a fürdőszobában kád van. Egyediségét a szállásnak a kórházbarlang terápia adja, ahová minden délután le lehet menni.
2018. szeptember 13.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, a hotel remek volt, a szoba is kényelmes volt, tiszta, rendezett. Az ételekkel és a szolgáltatásokkal is megvoltunk elégedve! Másoknak is ajánlom!
Kiváló 2018. szeptember 9.a párjával járt itt
Az első kellemes meglepetés az internetes foglalás volt a szálloda honlapján, 5 perc alatt megkaptem emailben a visszaigazolást. Egy kellemes, időjárás szempontjából nyárias szeptemberi hosszú hétvégén voltunk most itt. Utoljára bő két éve voltunk a szállodában, így volt néhány újdonság számunkra.
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Medence/kertHunguest Hotel Pelion Tapolca - Medence/kertHunguest Hotel Pelion Tapolca - Medence/kertHunguest Hotel Pelion Tapolca - Medence/kertHunguest Hotel Pelion Tapolca - Medence/kertHunguest Hotel Pelion Tapolca - Medence/kertHunguest Hotel Pelion Tapolca - Medence/kert
Kiváló 2018. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Két misgyermekünkkel érkeztünk a szállodába.
Az ételek kiválóak voltak, a személyzet segítőkész volt és a tisztaság sem lehet panasz.
A gyermekprogramok szuperek voltak, nagyon tetszettek a gyerekeknek.
A játszószobát is gyakran látogattuk.
Az egyetlen hiányosság az vt, hogy az egyik csúszda üzemben kívül volt.
Összességében tetszett, bátran ajánlom másoknak is.
2018. július 22.gyerekekkel járt itt
4 éjszakát töltöttünk a Pelionban Tapolcán egy 5 és egy 1 éves kislánnyal. Számomra vegyes érzésekkel jöttem el a hotelből. A szoba tágas volt, tiszta. A hotel baba-és gyerekbarát. Amit kértünk a szobába ( kiságy, babakád) minden be volt készítve. Külön játszószoba van a gyerekeknek, ahol óvónők foglalkoznak velük.
Kiváló 2018. július 15.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó helyen van a szálloda, szép kilátás nyílik a hegyekre. A személyzet készséges, a konyha remek, nincs olyan vendég, aki ne találná meg a fogára valót. A szolgáltatások jók, szinte mindenre van opciójuk, a programok jól szervezettek, és változatosak, nap mint nap találtunk elfoglaltságot a szállodán belül is.
2018. július 14.gyerekekkel járt itt
A szálloda összességében nagyon jó, sokat tud, jó szolgáltatásokat nyújt, szinte mindenki megtalálja elképzeléseit. Sajnos egyéni probléma volt, hogy az unokánk a medencében egy lepattant csempében elvágta a talpát, ennek következtében a további napokban nem jöhetett vízbe, ami megnehezítette főleg az Ő, de a mi nyralaásunkat is.
2018. július 9.gyerekekkel járt itt
Korábban jártunk már ezen a szálláshelyen, a fejlődtek a korábbi időszakhoz képest, de sajnálattal tapasztaltuk, hogy a csúszdák nem működtek. A gyerek nagyon sérelmezte.
Kiváló 2018. július 9.a párjával járt itt
Szép környezet, barátságos, segítőkész személyzet.Az ellátás bőséges, mindenki kedvére válogathatott.Jól megközelíthető, Kellemes kikapcsolódást nyújtott az ott eltöltött 5 nap.
Hunguest Hotel Pelion Tapolca a térképen
8300 TapolcaKöztársaság tér 10.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • Török fürdő (hamam) • csúszda • bioszauna • sóbarlang • aromakabin • thalasso terápia
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár