Hunguest Hotel Pelion Tapolca ★★★

Három csillagos szálloda
Hunguest Hotel Pelion TapolcaHunguest Hotel Pelion Tapolca
Hunguest Hotel Pelion TapolcaHunguest Hotel Pelion Tapolca

Hunguest Hotel Pelion Tapolca bemutatkozása

A Balaton-felvidék hangulatos kisvárosában, Tapolcán található a Pelion Szálloda, mely rendezvények lebonyolítására is kiválóan alkalmas. Gyógyászati részlegünk kezel reumatikus és légúti betegségeket. Közvetlen összeköttetést kínálunk a tapolcai gyógybarlanggal. Mindenkinek igazi felfrissülést kínál a wellness részleg.

A Hunguest Hotel Pelion legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció (min. 2 éj)
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion nyár (min. 3éj)
Pelion nyár
07.01-08.31.
Hotel Karos Spa Zalakaros - Élmény, mosoly, kikapcsolódás
Élmény, mosoly, kikapcsolódás
2026.01.03-ig
Hotel Karos Spa Zalakaros
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Kapitány Sümeg - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Hunguest Hotel Pelion Tapolca vélemények

Kiváló 2022. január 24.a párjával járt itt
Klassz a helyiségek bútorozása. Nagyon tetszett a rakodó felületek kialakítása. Mindennek megvan a helye.
A szőnyeg cseréje aktuális lenne, mert a takarítás ellenére is látványosan száll és ül meg a por.
A reggeli kínálat pazar. A vacsora lehetne változatosabb, fittebb, a köretek egysíkúak, nagyon "magyarosak. "
(Nem lenne rossz egy úszómedence. )
Kiváló 2022. január 3.barátokkal járt itt
Először jártunk a szállodában és nagyon tetszett, mindennel meg voltunk elégedve. A szobák szép tágasak, tiszták és az ágy is kényelmes. Sok vendég volt, de nem volt tumultus, az előtér és az étterem is jó tágas. A személyzet nagyon kedves, udvarias. Az ételekkel is maximálisan meg voltunk elégedve, bőséges volt a választék mind reggelinél, mind vacsoránál.
Kiváló 2022. január 3.barátokkal járt itt
Kiváló 2021. december 12.a párjával járt itt
Kitűnő volt minden. A személyzet végtelenül kedves, segítőkész és rendkívül barátságos volt. A szobával is nagyon meg voltunk elégedve, mert ragyogó tisztaság volt, szép kilátással. Az étterem gyönyörű, tiszta és nagyon tágas jó levegős. Az étel nagyon finom volt, bőséges és lehetetlen volt mindent megkóstolni pedig nagyon igyekeztünk.
Kiváló 2021. december 8.csoporttal járt itt
Nagyon kedvesek voltak a felszolgálók, a recepciósok és a wellnes részlegen dolgozók is. Az ételek nagyon finomak voltak , hatalmas választék , úgy gondolom kicsik , felnőttek idősek , sőt bármire érzékenyek egyaránt tudtak választani a kínálatból . Személy szerint nagyon jó volt , hogy volt rizstej .
Kiváló 2021. december 3.gyerekekkel járt itt
Összességében mindennel meg voltunk elégedve, finomak voltak az ételek, szuper volt a wellness, a gyerek medence kicsit lehetne melegebb, kérés nélkül kaptunk a két éves kislányunknak úszógumit aminek nagyon örültünk mivel nem vittünk!
Kiváló 2021. október 21.a párjával járt itt
Minden a szálloda tájékoztatóban leírtaknak megfelel. A személyzet nagyon kedves,segítőkész és barátságos. Az étterem kínálata bőséges és nagyon finom nagy választékkal. Személyesen a wellness részlegben tapasztaltam meg a segítőkészséget párommal. Nagyon durva derék húzódással érkeztem meg,ami nem akart múlni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. október 21.a párjával járt itt
Régóta szemezgettem már a Pelionnal, mert imádom Tapolcát és többször is jártam már itt. Most barátom lepett meg szülinapi ajándékként e hétvégével és nagyon jól éreztük magunkat a hotelben. Kényelmes nagy szobánk volt a 2. emeleten, jó és sok polcrendszerrel, szekrényekkel. Csodás kilátással a belső udvarra.
Kiváló 2021. október 16.a párjával járt itt
Szuper 2 napot töltöttünk a Hotelben. Nagyon finom,és változatos volt az étkeztetés. Nagyon meg voltunk elégedve mindennel,a tisztasággal és a személyzettel is. A wellness részleg is nagyon jó. Csak ajánlani tudom a Hotelt másnak is. Örülök hogy a Hunguest Hotel Peliont választottam pihenésünk helyének. Remélem lesz még alkalmunk itt pihenni.
Kiváló 2021. október 14.a párjával járt itt
Tökéletesen elégedettek voltunk,biztos jövünk máskor is.De szeretném ajánlani,hogy a vacsoránál,ill bárban rendelt italoknál a szobaszám mellett nevet is kérjenek,/egyeztessenek/mert valaki éppen a mi szobaszámunkat adta meg tévesen.Ha nem néztem volna meg az elszámolást távozáskor,én fizetem meg más fogyasztását.
Hunguest Hotel Pelion Tapolca a térképen
8300 TapolcaKöztársaság tér 10.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • Török fürdő (hamam) • csúszda • bioszauna • sóbarlang • aromakabin • thalasso terápia
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád