Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal ★★★★★

Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal
Andrássy Rezidencia Wine & Spa TarcalAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal
Andrássy Rezidencia Wine & Spa TarcalAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal

Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal bemutatkozása

Wellness szálloda és borhotel ötvözete az Andrássy Rezidencia Wine és Spa Tarcalon, Tokaj-Hegyalja történelmi borvidékének szívében. Az ötcsillagos wellness szálloda magas színvonalon kínálja a vendégeknek a borgasztronómiát, a spa-kényeztetést és a minőségi vendéglátást.

gróf Degenfeld Kastélyszálló Tarcal - Napi árak reggelis ellátással
2025.01.08-ig
Hotel Calimbra Miskolctapolca

Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal vélemények

2017. szeptember 12.a párjával járt itt
Már jártunk itt és sajnálattal tapasztaltuk a változást negativ irányban. A szobánkban lyukak éktelenkedtek a függönyön, a TV hangyás inkább nézhetetlen. A félpanziós vacsora nem biztos,hogy mindenki izlésének megfelelő. Most kevesen voltunk igy nem lehetett választani az volt amit kaptunk. Nekem izlett a férjemnek nem.
Kiváló 2017. augusztus 22.a párjával járt itt
Fantasztikus egy hetet töltöttünk ebben a gyönyörű hotelben 2016 nyarán a párommal. Már a fogadtatás meglepetés, kellemes. Egy pohár kiválóan hűtött fehér bor. A szoba tágas,-imádtam a nagy, ropogós ágyat- a fürdőszoba fantasztikus! Makulátlan tisztaság. A wellness nekünk nagyon tetszett, kényelmes, kellemes, nem túlterhelt.
Kiváló 2017. március 23.a párjával járt itt
A párommal csodás 2 napot töltöttünk itt. Aki bármi rosszat ír erről a helyről;az csak kötekedni akar. . . Igaz árban borsos;de megérte! A wellness csodás,igényes,talán csak egy kültéri medencét hiányoltam. A barlangfürdőben akár egész nap el tudtam volna lenni!
Kiváló 2017. február 20.a párjával járt itt
A reggeli minden igényt kielégitő,de a vacsora katasztrofális.A déli tyukhusleves ugyan az mint az esti libaleves teljesen izetlen hig viz,a amandulás rántott: halizü olajban sülhetett, a derelyét pedig talán elfeleftették megfőzni.
Bocsánat, de a szálloda és a személyzet tényleg öt csillagos.
Gyenge 2017. január 26.a párjával járt itt
Tisztelt Tulajdonos, tisztelt Üzemeltető,
Kedves wellnessrajongó társak! Párommal nagy elvárások közepette 2017. január 24. -én ellátogattunk nevezett intézménybe. Ismerőseink nagyon ajánlották úgy a szállodát, mint a wellness létesítményt.
Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - BelsőAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - BelsőAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - BelsőAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - BelsőAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - Külső képAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - BelsőAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - Külső képAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - VendéglátásAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - Belső
2017. január 15.barátokkal járt itt
A szálloda stílusa, hangulata kellemes! A konyha kitűnő, személyzet is figyelmes. Sajnos a welness részleg nem felel meg az 5 csillagnak! El kellene szeparálni a szaunákat, vagy eldönteni, hogy natur -e vagy sem? ! Ami leginkább kínos, hogy a gőzben lepotyogott csempe! A zuhanyoknál, merülő medencénél nem néhány napos vízkő lerakódás!
Kiváló 2017. január 6.a párjával járt itt
Két ünnep között egy gyors elhatározás után döntöttünk úgy, hogy elmegyünk valahova 3 napra wellnesselni. Szerencsére a tarcali Andrássy Rezidencián volt egy még szabad szoba. Annak ellenére, hogy teltház volt, nagyon jól érzetük magunkat.
2016. november 2. járt itt
+++
- Wellness
- Tisztaság
- 5 fogásos menü minősége

- - -
- Egy 5 csillagos szállodában az, hogy nincs WiFi lefedettség, a TV-szolgáltatás minősége zavaros és a kávéautomatát mellőzve az ember kér egy presszót és ehhez fanyar arcot vág a kiszolgáló nincs igazán rendben.
- egy 5 csillagos hotelben legyen már Nutella a reggelinél
Kiváló 2016. augusztus 17.barátokkal járt itt
A hotel miden szolgáltatásával elégedettek voltunk. A szoba tiszta, kényelmes volt. ( esetleg szunyogháló lehetne az ablakon)A reggeli bőséges, helyi házias ételekkel tették változatossá a szokásos szállodai kínálatot. A vacsora nagyon finom volt. A személyzet nagyon udvarias, kedves volt. A külső környezete is szép, rendezett a szállodának.
2016. augusztus 12.a párjával járt itt
Rendkívül jól éreztük magunkat a hotelban. Hatalmas, kényelmes szobában lakhattunk három napig. A személyzet kedves és segítőkész volt, az ötfogásos vacsorák finomak, érdekesek. Pihentető volt a kinti füves részen elhelyezett nyugágyakon napozni, szunyókálni. A wellnessben a nagy medence vízhőmérséklete különösen kellemes, a többi túl meleg.