Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal ★★★★★

Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal
Andrássy Rezidencia Wine & Spa TarcalAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal
Andrássy Rezidencia Wine & Spa TarcalAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal

Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal bemutatkozása

Wellness szálloda és borhotel ötvözete az Andrássy Rezidencia Wine és Spa Tarcalon, Tokaj-Hegyalja történelmi borvidékének szívében. Az ötcsillagos wellness szálloda magas színvonalon kínálja a vendégeknek a borgasztronómiát, a spa-kényeztetést és a minőségi vendéglátást.

gróf Degenfeld Kastélyszálló Tarcal - Napi árak félpanziós ellátással
Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal vélemények

Kiváló 2016. augusztus 5. járt itt
Luxus és kényelem, egyedi és különleges vacsorák, de nagyon finomak is. A pezsgös reggelik, a választék, az étterem hangulata, minden tökéletes. A wellnesközpont és a barlangfördö pedig maga a "csoda". Egyszóval nagyon jól éreztük magunkat ebben a kifogástalan szállodában, csak ajánlani tudom és ígérem, hogy reklámozni is fogom!
Kiváló 2016. július 12.gyerekekkel járt itt
A Párommal "vakon" az értékelések alapján választottuk ezt a szállodát, de nem csalódtunk! Nem sok rosszat tudok elmondani, ellenben sok jót! A szoba gyönyörű, tiszta, és kellemes kényelmes ágyakkal, megkértem érkezésünk előtt a szállodát, hogy a mini bárt legyenek kedvesek kiüríteni, amit természetesen meg is tettek.
Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - Külső kép
Kiváló 2016. június 26.a párjával járt itt
Nyertem egy nyereményjátékon a lehetőséget, hogy 3 napot ott tölthessünk. Egyszerűen csodálatos élmény volt. Ajánlanám azoknak, akik valóban egy wellness élménnyel szeretnének gazdagodni és esetleg sokáig spórolt pénzből ritkán juthatnak el egy ilyen helyre. Teljes mértékben megéri az árát. Kényelmes, nagyon szép szobák.
Kiváló 2016. május 17.a párjával járt itt
Közel a távolban. . . . . . . . . . . . . . ez lehet a mottója számomra ennek a kiváló paradicsomnak. Párommal 2 éjszakát töltöttünk el, meglepetésként, születésnapján, decemberben. Már a hely is varázslatos, ahogy felkapaszkodik az auto a kis dombra, ahol előtünik a modernek látszó, de mégis patinás épületarc, a kedves kis szoborral, ami nem is sejted, de már érzékelteti a repülést az időben, ami ott bent vár.
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
A szállodába megérkezve úgy éreztük, hogy az idő lelassult. A rohanást teljesen magunk mögött tudtuk a zűrös évvel együtt. Ennél jobb évkezdetet elképzelni sem tudok. A kapun belépve a ház kellemesen hűvös fehérborával fogadtak minket. A szobák eleganciát és nyugalmat sugároztak.
Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - KörnyékAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - KörnyékAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - KörnyékAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - VendéglátásAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - VendéglátásAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - EgyébAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - VendéglátásAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - Medence/kertAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - Vendéglátás
Kiváló 2016. február 7.gyerekekkel járt itt
Kedves Olvaso! Ezt a baratsagos kis szallodat veletlenul fedeztem fel 6 evvel ezelott mikor az eskuvonk helyszinet kerestem eszak-magyarorszagon. Nem csalodtam sem
-a helyszint illetoen, mert csodas a hotel maga es a kornyezete ( telikert, kert stb)
-az eteleik nagyon izletesek , minden az etlapon es a svedasztalon is kivalo. . (az arak 5* os hotel arai.
Kiváló 2015. augusztus 5.barátokkal járt itt
Párommal többször voltunk már az Andrássy Rezidencián, amit mindenkinek csak ajánlani tudok. Érdemes három éjszakát itt tölteni, mert akkor tudjuk igazán kiélvezni a szálloda és a környék adta lehetőségeket egyaránt. Amit pedig mindenképpen ajánlok az a házi nudli. Nagyon finom, vétek kihagyni! :)
Kiváló 2015. április 29.a párjával járt itt
Ideális szállás Tokaj hegyalja pincészeteinek meglátogatása után. A szállást kb 3 héttel az utazás előtt foglaltuk, néhány nappal korábban kaptunk egy emailt, hogy esküvő lesz a szállodában szombaton. Nagyon izgultunk, hogy zavaró lesz, de nem volt az. Kedves, aranyos, segítő személyzet volt. Az étteremmel is elégedettek voltunk.
Kiváló 2014. október 18.a párjával járt itt
Ideális hely, ja valaki romantikázni vágyik, akár télen, akár nyáron. Ajánlani tudim mindenkinek
Kiváló 2014. augusztus 27.a párjával járt itt
Iszonyatos szép napokat töltöttünk itt párommal. Gyönyörű csendes helyen van a hotel, ami maga is eszméletlenül tetszett. Nagyon bejönnek az ilyen régi felújított kúriák. A kaja nem vidéki egyszerű embereknek való szerintem akik "kolbászos kennyéren" nőttek fel de hozzá lehet szokni az Úri módhoz és az egyébként finom ételekhez.