Tóparti Halászcsárda Tata

Portobello Hotel Esztergom

Tóparti Halászcsárda Tata vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2018. április 8.a párjával járt itt
Esti sétánk alkalmával szerettünk volna vacsorázni.Az ètelek csabitónak,és elfogadható árunak tüntek a kihelyezett plakát alapján.
7 óra után mentünk.A pincér közölte hogy nincs szakács,így étel sem.Pár ember érkezett mindössze.
Azonnal továbbálltunk.
Így nem sikerült megköszöni semmit az ételek közül.
Gyenge 2017. június 23.családjával járt itt
Vasárnapi kiruccanást tettünk a családdal a Tatai-tónál. Gondoltam, eszem egy igazi jó halászlét, egy halászcsárdában biztos, hogy nem fogok csalódni. Nem így történt, a halászlé nem volt elég forró, mint ahogy elvártam volna, a harcsaszelet benne pedig engem igazából valami fagyasztott halfilére emlékeztetett.
Gyenge 2017. április 9.a párjával járt itt
Vasárnapi kirándulás alkalmából ültünk be egy késői ebédre. Az ételre sokat kellett várni és csalódás volt. Kicsi adag, gyenge minőség. A hús amit kértem sós volt, a párom pisztrángja olajos és égett volt. A köretként kért rizs volt vagy 3 evőkanálnyi. Hangulat semmi, pedig nagyon jó helyen van.
Gyenge 2015. május 3.a párjával járt itt
Az egésznek a hangulatát elrontja az étterem belső része (mivel nem volt jó idő, kiülni nem tudtunk). Egy nagy terem egyenlően elrendezett asztalokkal, amiknél nem nagyon ülnek emberek, a falak fehérre festve, rajtuk néhány olcsó "dísz", ami nem igazán díszíti a helyet. Zavaró csönd, nincs zene, az ember nem akar hangosan beszélni, csak suttogni.