Tóparti Halászcsárda Tata

Szépia Hotel Zsámbék

Tóparti Halászcsárda Tata vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2018. április 8.a párjával járt itt
Esti sétánk alkalmával szerettünk volna vacsorázni.Az ètelek csabitónak,és elfogadható árunak tüntek a kihelyezett plakát alapján.
7 óra után mentünk.A pincér közölte hogy nincs szakács,így étel sem.Pár ember érkezett mindössze.
Azonnal továbbálltunk.
Így nem sikerült megköszöni semmit az ételek közül.
Gyenge 2017. június 23.családjával járt itt
Vasárnapi kiruccanást tettünk a családdal a Tatai-tónál. Gondoltam, eszem egy igazi jó halászlét, egy halászcsárdában biztos, hogy nem fogok csalódni. Nem így történt, a halászlé nem volt elég forró, mint ahogy elvártam volna, a harcsaszelet benne pedig engem igazából valami fagyasztott halfilére emlékeztetett.
Gyenge 2017. április 9.a párjával járt itt
Vasárnapi kirándulás alkalmából ültünk be egy késői ebédre. Az ételre sokat kellett várni és csalódás volt. Kicsi adag, gyenge minőség. A hús amit kértem sós volt, a párom pisztrángja olajos és égett volt. A köretként kért rizs volt vagy 3 evőkanálnyi. Hangulat semmi, pedig nagyon jó helyen van.
Gyenge 2015. május 3.a párjával járt itt
Az egésznek a hangulatát elrontja az étterem belső része (mivel nem volt jó idő, kiülni nem tudtunk). Egy nagy terem egyenlően elrendezett asztalokkal, amiknél nem nagyon ülnek emberek, a falak fehérre festve, rajtuk néhány olcsó "dísz", ami nem igazán díszíti a helyet. Zavaró csönd, nincs zene, az ember nem akar hangosan beszélni, csak suttogni.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Átlagos 2017. június 20.családjával járt itt
Korábban jártunk itt férjemmel, így bátran ajánlottuk most is sógoroméknak, hogy üljünk be ebbe az étterembe. Bár elég sok üres asztal volt, egy hölgy pincér elég hangosan közölte velünk, hogy foglaltak az asztalok, társaságot várnak. Már készültünk elmenni, mikor egy pincér utánunk jött és leültetett.
2019. július 22.a párjával járt itt
Nyaralásból hazafelé tartva,megálltunk Tatán,és az Öreg-tó partján tettünk egy kellemes sétát. Ezután, betértünk ebédre a Tóparti Halászcsárdába. Szerencsénk volt,mert találtunk szabad asztalt. A pincér udvarias,és segítőkész volt! A megrendelt ebédre sem kellett sokat várni,amiről elmondható,hogy finom, és megfelelő adagot kaptunk.
2017. június 7.családjával járt itt
Bár a babgulyásra voltam "ráizgulva":-) sajnos nem volt. . . :-( Szerintem egy hagyományos tóparti csárdában elvárható lenne egy ilyen népszerű étel! A kezdeti "sokk" után (amit a babgulyás hiánya okozott) rátaláltam a bakonyira, amit nagyon ízletesen készítettek el, és a mennyiséggel sem volt probléma.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2016. augusztus 3. járt itt
Nagyon finom halételek készülnek, bőséges a választék. Kutyabarát hely ami nagyon nagy előny hiszen a tóparti sétából bárki betérhet és az asztalától gyönyörködhet a Tatai várban. Egy problémám akadt csak jó jó ,hogy focimeccs meg tv de azért munkaidőben a pincér jó lenne ha nem azt nézné.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2016. január 22.a párjával járt itt
Többször voltunk màr itt. Az ètelek finomak,a kiszolgàlàs gyors,nem kell sokat vàrni a kajàra. A szemèlyzet udvarias,az ètlap magyaros ne keressünk pizzàt ilyesmit,de a többi finom! Az ètterem belül kicsit elavult de baràtságos,csalàdias ès a finom ètelek kàrpótolnak.
2015. április 14.családjával járt itt
Tatai kirándulásunk alkalmával voltunk a csárdában. Igazán gyorsan fel vették a rendelést, bár sokan voltak hamar megérkezett az ital. Az ételre várakozni kellett, de az idő gyorsan telt, a melegítő napsugarak és a panoráma miatt ültünk be. Ízletes, házias volt az étel, a saláta friss, talán a kenyér lehetett volna frissebb, melyet a leveshez kínáltak.