Pomodoro Étterem & Pizzéria Tatabánya

12.23-27.
Hotel Árpád Tatabánya

Pomodoro Étterem & Pizzéria Tatabánya vélemények

2015. január 6.a párjával járt itt
Kedves, fiatal személyzet. Nagyon finomak az ételeik, és iszonyatosan nagy adagot adnak! :) Én csak ajánlani tudom, akár haverokkal akár családdal is nagyon jó kis hely. Nevetséges árakon lehet nagyon finomat és nagyon sokat enni, és ez mondjuk egy nagyobb családnál egyáltalán nem hátrány :D Mellesleg az utóbbi időben fel is újították, nagyon kis hangulatos, modern hely lett belőle.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 192 feltöltött kép
Kiváló 2014. október 23.a párjával járt itt
Nem először jártunk párommal az étteremben. Hétköznap menüs étkezést is igénybe vettünk már, de étlapról is lehet választani. Szép, tiszta, kulturált környezet, fiatal személyzet, előzékeny kiszolgálás. Talán egyetlen hátrány, hogy kicsit eldugott helyen van, de ez nem az étterem hibája. Igy aki nem helybeli, az nem biztos hogy tud az étteremről.
Pomodoro Étterem & Pizzéria Tatabánya - Étlap/itallapPomodoro Étterem & Pizzéria Tatabánya - Külső kép
Kiváló 2014. október 22.a párjával járt itt
Tatabánya egyik legjobbja: ehhez hozzájárul a pincérek kedvessége, figyelmessége; a hely makulátlan tisztasága; az új berendezés és a modern, letisztult dizájn!
A terasz nyáron nagyon hangulatos, és télen is kellemes az elszeparált asztalokhoz beülni.
Az árak átlagosak (nem a legolcsóbb kategória), a tálalás mindig lenyűgöz.
Kiszállításnál volt rossz tapasztalat (teljesen kihűlt a dürüm).
Kiváló 2014. szeptember 15.gyerekekkel járt itt
Már több alkalommal jártunk itt és mindig teljesen meg voltunk elégedve mindennel. Nagyon finomak voltak az ételek és bőségesek. Még egyszer sem kellet rossz szájízzel és éhesen távoznunk innen. Amit sajnos nem lehet elmondani sok más étteremről. Itt mindig azt kaptunk amiért mentünk és nem csillagászati árakon.
Bátran merem ajánlani mindenkinek, nem fognak benne csalódni.
Kiváló 2014. szeptember 9.gyerekekkel járt itt
Egy hely ahol semmire nem lehet panasz. Szép környezet,jó hangulat,precíz,gyors kiszolgálás,fantasztikus ízek,megfizethető ár és bőséges adag. Mi mindig szívesen térünk vissza,mert oda figyelnek az ember igényeire,kedvesek,intelligensek az itt dolgozók. Az ételt mindig melegen hozzák ki,ami elég fontos szempont,mert sok helyen volt,hogy kihűlve kaptuk meg.
Kiváló 2014. június 25.a párjával járt itt
Nagyon jó kis étterem szerencsére közel is lakunk hozzá! A cafetériát rendszeresen itt költjük el nem is lehetne máshol. . . Az ételek minősége kiválló az adagok hatalmasak az árak mégis nagyon jók és az itt dolgozók nagyon barátságosak!
Ez a hely mindenkinek különösen ajánlott bárki aki itt jár Tatabányán és megéhezett az vegye az irányt a Pomodoro felé nem fogja megbánni.
Kiváló 2014. június 25.a párjával járt itt
Finom ételek, kiváló minőség, preciz kiszolgálás, kedves személyzet. . . a megrendelt ételek is megfelelően voltak melegek, és izletesek mint az éteremben, elfogadják a cafetéra szolgáltatást ami elöny, etszerüen nagyon jó kis hely csak ajánlani tudom mindenkinek nem fog benne csalódni, sok sikert a továbiakbann egy visszatérő vendég.
Kiváló 2014. június 24.a párjával járt itt
Imádjuk a helyet, mert az ételek fantasztikusak, gyönyörűen tálalva. A kiszolgálás közvetlen és gyors. Minden alkalommal úgy érezzük, hogy lesik minden gondolatunkat. MInd a pizzák, mind az egyéb ételek nagyon ízletesek. Maga az étterem és a kerthelyiség is nagyon ízlésesen lett kialakítva.
Kiváló 2014. június 24.egyedül járt itt
Ahogy beléptem az étterembe, rögtön láttam - mivel eléggé kényes téma ez számomra, bár ezzel mindenki így van -, hogy a tisztaság dominál. A pincér pont rendelést vett fel így pár pillanatot várnom kellett, de ahogy odaért hozzám szívélyesen fogadott és már le is ülhettem egy asztalhoz kint a teraszon, úgy mentem oda hogy tudtam mit szeretnék enni, így a rendelésem már felvételre is került, és néhány perc múlva elámulva fogyaszthattam, a Bolognai bordát.
Pomodoro Étterem & Pizzéria Tatabánya - Külső képPomodoro Étterem & Pizzéria Tatabánya - Külső kép
Kiváló 2014. június 24.gyerekekkel járt itt
Gyakran járunk ebbe a családias hangulatú pizzéria-étterembe. Az étlapon megfelelő mennyiségű ételféléből található kínálat, jócskán akadnak különlegességek is. (nem csak pizza) Az adag embert próbáló. A környezet kitűnő, a kerthelységben a gyerekek mozgásigényére is gondoltak. A kiszolgálás tempója nekem kicsit lassú, de kibírható. :-) Bátran ajánlom!
Pomodoro Étterem & Pizzéria Tatabánya a térképen
2800 TatabányaGyőri út 27. (az Interspar melletti üzletsoron)
06 20 5416168
• házhozszállítás • menüs étkeztetés, SZÉP Kártya elfogadás