Pomodoro Étterem & Pizzéria Tatabánya

12.23-27.
Hotel Árpád Tatabánya

Pomodoro Étterem & Pizzéria Tatabánya vélemények

Kiváló 2016. október 5., kollégákkal járt itt
Céges összeröffenést tartottunk itt régebben. Korrekt kiszolgálás, finom ételek egy szép helyen.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. augusztus 4.a párjával járt itt
Végigkísértem a fejlődésüket. 2006 körül nyitottak akkor még csak rendelni lehetett náluk azóta hangulatos kis éttermet nyitottak. Nagyon korrekt és kedves a tulajdonosuk és a dolgozók soha semmi rossz tapasztalatom nem volt velük, remélem ezen nem változtatnak. Csak így tovább!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 192 feltöltött kép
Kiváló 2016. június 2.a párjával járt itt
Sokszor járunk már a Pomodoro étteremben, mely Tatabánya végén, a Győri úton található, az Interspar áruzár melletti üzletsoron. Menüs étkeztetés is van az étteremben hétköznaponként, azt is többször igénybe vettük, és elégedettek voltunk. Igényes berendezés, kedves kiszolgálás, fiatal csapat. Mi mindig meg voltunk velük elégedve.
Pomodoro Étterem & Pizzéria Tatabánya - Étlap/itallapPomodoro Étterem & Pizzéria Tatabánya - Külső kép
Átlagos 2016. május 12.gyerekekkel járt itt
A sok kiváló értékelés után egy nagyon kellemes vasárnapi ebédre számítottunk, ami igen felemásra sikeredett. Húsleves gazdagon: a kanál szó szerint megállt a tányérban. Annyi hús és tészta volt benne, hogy inkább tésztasalátára hasonlított, mint levesre. Ami pozitívum volt benne, hogy jó ízű, volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő
Kiváló 2016. április 22.barátokkal járt itt
A Gerecse 50 túrán vettünk részt és előre megbeszéltük, hogy a túra végeztével Tatabányán keresünk majd egy éttermet, ahol elkölthetjük megérdemelt ebédünket. A választásunk erre az étteremre esett, mert volt, aki pizzát, volt aki főtt ételt evett volna és itt mind a két fajta ételt megkaptuk. (Amúgy interneten ajánlották az éttermet.
Kiváló 2016. február 14.a párjával járt itt
Gyakran látogatjuk az éttermet párommal családdal egyaránt és mindig elégedetten és nagyon jóllakottan távozunk. / Sokszor nem is tudjuk elfogyasztani az adagot, de mindig kedvesen, higiénikusan becsomagolják kérés nélkül /
Széles választék, hatalmas adagok, finom, ízletes ételek, gyors és kedves kiszolgálás, rugalmasság. Ajánlom mindenkinek, aki egy kellemes hangulatú és finom étkezésre vágyik.
Kiváló 2015. december 6., csoporttal járt itt
Népes kis gyermek csapattal (18 fő) érkeztünk a vendéglátó helyre születésnapi "buli" céljából. Az ételek italok választéka széles, a gyerekek nem tudtak olyat kérni amit ne tudtak volna teljesíteni. Az ételek minősége, és mennyisége maximálisan várakozáson felüli. A kiszolgálás rendkívül gyors, rugalmas.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2015. június 24.a párjával járt itt
Gyakran jártunk a Barátainkkal és a kedvesemmel ebben az étteremben, de az utóbbi időben másfél-két órákat ültünk ott . Annak az oka , hogy lassú a kiszolgálás és a kifizetésre is 15 percet kellett várnunk mire hozzák a számlát. Holott kevés vendég is volt. Ételek finomak , de többi étteremhez összehasonlítva ez az étterem a legdrágább.
Kiváló 2015. április 10.a párjával járt itt
Párommal jártunk itt. A pincér hellyel kínált, de érdekességképpen ajánlott is helyet, azaz nem várta meg míg leülünk, hanem már előtte "jót" akart. Még leülés előtt is megkérdezte, hogy kinyissa-e az ablakot, tehát még mindig nem akarta "tukmálni" a fogyasztást, sőt a menü ajánlásával, azaz a legolcsóbb ételsorral kezdte az ajánlást, azaz látszott, hogy nem a haszonra pályázik, hanem arra, hogy mi jól jöjjünk ki, ha már bementünk.
2015. április 8.a párjával járt itt
A felújításnak köszönhetően gyakorlatilag minden igényt kielégítő étterem lett belőlük. Kedves személyzet, gyors kiszolgálás, remek ár/érték arány. Épp a minap olvastam, hogy már készítik a nyárra a teraszt :D! Gyakran rendelünk Tőlük pizzát is, mert Tatabányán a legjobb pizzát készítik.
Pomodoro Étterem & Pizzéria Tatabánya a térképen
2800 TatabányaGyőri út 27. (az Interspar melletti üzletsoron)
06 20 5416168
• házhozszállítás • menüs étkeztetés, SZÉP Kártya elfogadás