Globall Hotel Telki ★★★★

Édes kényeztetés
Hotel Abacus Herceghalom

Globall Hotel Telki vélemények

Kiváló 2020. január 24.a párjával járt itt
2019 őszén töltöttünk el 5 napot a hotelben a párommal. Bár a megérkezéskor tapasztaltunk pár problémát, de a személyzet és a vezetőség maximálisan kárpótolt érte. Idén tavasszal újból megyünk! Egyébként az ételválaszték pazar és finom, a wellness kiváló, a dolgozók kedvesek, segítőkészek. Bátran ajánljuk mindenkinek a szállodát.
Kiváló 2019. április 28.gyerekekkel járt itt
Húsvétkor voltunk a Globall hotelben, 2 felnőtt és egy 11 éves gyerek.
Mindennel meg voltunk elégedve a szállodában, a szobával, a wellness részleggel, az étkezéssel. Az animátorok foglalkoztak a gyerekekkel, felnőttekkel egyaránt, a személyzet extra kedves volt mindig. Mi jól éreztük magunkat, mindenkinek csak ajánlani tudom a szállodát.
Kiváló 2019. március 17.a párjával járt itt
Rendkívül kényelmes ágyak, nagy beltér ( superior szoba), ízletes ételek, korrekt árazás az italoknál is, hatalmas wellness, profi konditerem.
Kiváló 2018. december 29.a párjával járt itt
A karácsonyi ünnepeket töltöttük a hotelban. A személyzet az elsö pillanattól kezdve nagyon kedves, segítőkész volt. Az ünnepi fogások (előétel, leves, föétel) választéka böséges, minösége kiváló. Sütemény kínálaton lehetne javítani, háziasabb készítmények választékával. Gyümölcs bőségesen volt. A hotel tiszta, tágas.
Kiváló 2018. november 6.gyerekekkel járt itt
A hosszú hétvégén meglepő módon nem volt zsúfoltság. A szaunaszeánszok, wellness szolgáltatások és a fitnessz terem felszereltsége átlagon felüli. Udvarias kiszolgálásban volt részünk.
Kiváló 2018. augusztus 25.a párjával járt itt
Párommal 2 éjszakát töltöttünk a Globall hotelben. Remek kikapcsolódást nyújtott, mi mindig úton vagyunk, rohanunk, ezért örülök, hogy itt pihenhettünk. A szoba kényelme, tisztasága remek volt, bár voltak apró hiányosságok. (Minibár nem hűtött) Az étterem kínálata nagyon gazdag és ízletes volt, mindig nagyon jól laktunk.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2018. augusztus 13.a párjával járt itt
Nagyon modern,tiszta,igényes szálloda. Hétköznap voltunk ott a férjemmel,így egyáltalán nem volt zsúfolt. Kedves,figyelmes volt a kiszolgálás,nagyon kellemes volt a wellness részleg. Tisztaság és igényesség volt a jellemző. Egy picivel több választékot is elbírtam volna az ételeknél,de így is finomak és bőségesek voltak. Jól éreztük magunkat, ár/érték arányban nagyon megfelelő volt!
Kiváló 2018. augusztus 12.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat,a személyzet kedves és segítőkész,az ételek változatosak, minden igényt kielégítenek és finomak! A wellness részleg kultúrált, tiszta!
Kiváló 2018. május 14.a párjával járt itt
Budapesthez közeli szállást kerestem, mert egy napra nem lett volna szerencsés messzire utazni. A Honlapon ránéztem a szobára, ami nagyon megtetszett, ill tartalmazta, hogy wellness, de azzal nem is igen törődtem. Ma már néhány helyen kialakítanak két szaunát, egy nagyobb kádat és ráírják, hogy wellness. Kérem szépen ez az, ez igen!
Kiváló 2018. május 10.a párjával járt itt
Kellemes kikapcsolódás a Globall Hotelben

2018.majus,

Kellemes kikapcsolódásban volt részünk, figyelmes személyzet, ellatas nagyon rendbe, minden igényt kielégítő wellness, csak ajánlani tudom.