Globall Hotel Telki ★★★★

Édes kényeztetés
Hotel Abacus Herceghalom

Globall Hotel Telki vélemények

Átlagos 2014. augusztus 25.a párjával járt itt
Alapvetően jól éreztük magunkat, a wellness részleg nagy és sokszínű, de az árához képest meglepően sok kis bosszúsággal találkoztunk, ami nagy mértékben rontott az ár-értéken. Pl. a szobában foltos,olcso hatást keltő, eltérő méretű függönyök, kilazult toilett papír tartó, kezmoso törölköző tartó hiánya, élvezhetetlen minőségben sugárzott tv adasok,amit inkább utóbb mint előbb sikerült a személyzetnek megoldania.
2023. január 9.a párjával járt itt
A wellness részleg és a konditerem minden igényt kielégít annak, aki sportos pihenésre érkezik (a medence úszómedence). A szauna szeánszot vezető férfi nagyon profi, az eddigi legjobb élményünk - és ingyenes! A szoba átlagos, bár a kényelmet nagyban csökkentette, hogy mi akadálymentesített szobát kaptunk, amiben a fürdőszoba épeknek kényelmetlen (magas WC, WC papír tartó kezelhetetlen).
2022. január 12.a párjával járt itt
Karácsony szenteste voltunk a hotel vendégei 1 éjszakára ,ellátással . Mindennel nagyon meg voltunk elégedve ,a vacsora büfé bizonyos fogásait kivéve . Különösen tetszett az alkalomhoz illő cselló duó akik magas színvonalon zenéltek a vacsora alatt. A wellness részleg a hatalmas medencével és a sokféle szaunával is nagyon kellemes élményekben részesített minket. Biztosan fogunk még valamikor újra megszállni a hotelben.
2019. március 26.barátokkal járt itt
Udvarias volt a fogadtatás és kiszolgálás, a konyha rendkívül jó, a welness részleg is. Nagy és színvonalas konditerem áll a vendégek rendelkezésére. Különös meglepetés volt részünkre, hogy a barátunkat meglepték vacsora után egy születésnapi tortával is.
2018. augusztus 11.a párjával járt itt
Szuper jó hétköznapokat töltöttünk a Globalban, ha lett volna kinti medence csillagos 5.ös lenne. Reggeli finom böséges, vacsora se volt rossz.. köszönjük mégegyszer.
2018. július 4.a párjával járt itt
A személyzet udvarias és készséges, a szobák tiszták, a wellness részleg hatalmas. Az ételek finomak voltak, bőséges volt a választék. A szálloda tele volt a focistával, a folyosók tele voltak használt mezekkel és cipőkkel.
2018. május 2.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a korai nyárban, szép a hotel sportos környezete. A személyzet kedves és figyelmes volt. Jó edzési lehetőségek lettek volna, de ezeket nem próbáltuk ki, a wellnesst azonban igen. Az úszómedence vize egy kicsit hűvös, de a jacuzzi és a szaunarészleg nagyon tetszett.
2018. április 18.a párjával járt itt
Pénteki délutáni érkezés volt,és vasárnap reggeli távozás,mindennel meg voltunk elégedve,a szoba tisztasága,a szolgáltatások,a személyzet kedvessége is megfelelő volt,az étkezőbe nagyon finom kaják voltak,és minden igényt ellátott.
2018. április 3.a párjával járt itt
Kellemes kikapcsolódásban volt részünk, figyelmes személyzet, kitűnő szolgáltatások, minden igényt kielégítő wellness részleg, a pihenni vágyóknak csak ajánlani tudom.
2017. december 11.a párjával járt itt
Gyermekek nélkül érkeztünk egy könnyű, hétvégi kettesben töltött hétvégére. A konyha valóban pazar, guszta és finom ételekkel. Nem voltak sokan, a jakuzzi mindig szabad volt. Tiszta, kényelmes szobák, mindig udvarias személyzet.