Telki

Telki
TelkiTelki
TelkiTelki

Telki bemutatása

Telki község Pest megyében, Budapesttől 21 km-re található. A fővárostól a Budai-hegység koszorúja, a tőle északabbra fekvő Nagykovácsitól e hegységnek a legmagasabb része (a Nagy-Kopasszal) választja el.
Látnivalói: Kodolányi János emléktábla, Kőkereszt, Csergezán Pál emlékoszlopa, római katolikus templom, Telki monostor.

Telki és környéke legfrissebb értékelései

2023.10.01
Ételek, italok túlárazottak, főleg a minoseghez képest. Inkább muszájból javaslom. A pincérek többsége flegma. Pedig jó lenne a hangulat. Jeges KV ízetlen csupajég
2023.01.09a párjával
A wellness részleg és a konditerem minden igényt kielégít annak, aki sportos pihenésre érkezik (a medence úszómedence). A szauna szeánszot vezető férfi nagyon profi, az eddigi legjobb élményünk - és ingyenes! A szoba átlagos, bár a kényelmet nagyban csökkentette, hogy mi akadálymentesített...
2024.03.18egyedül
Láttam itt, hogy nagyon megosztó a hely, mondanak róla jót is, rosszat is az emberek. Ilyenkor felvetődik, hogy de mégis, mi lehet a dolgok mögött? Nem tudjuk, csak ha kipróbáljuk. Elég eldugott helyen van ez a vendéglő, gondolkodtam, mi esélye van Budaörs másik 50, kiemeltebb helyen található...

Telki szállások (1)

Globall Hotel Telki

Négy csillagos szálloda - lássam a térképen
Wi-Fi vezeték nélküli Internet a szobában (ingyenes)
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó
• Fedett úszómedence
• Merülőmedence
• Kneipp taposómedence
Legfrissebb értékelések:
Nem találtad meg a helyet, amit keresel?
Van olyan szállás, amit értékelni szeretnél, de nem találod az oldalon?
Töltsd ki a szállásajánló űrlapunkat!

Telki és környéke kedvelt szállásai

Hotel Abacus Herceghalom - Húsvét
Szépia Hotel Zsámbék
05.24-12.22.
Legfrissebb bejegyzések

Népszerű szálláshelyek Telki és környékén

Vital Hotel Nautis GárdonyVital Hotel Nautis, GárdonyCsomagok már 29.900 Ft/fő/éj ártól
109 értékelés
Hotel Adalbert - Szent Tamás Ház EsztergomHotel Adalbert - Szent Tamás Ház, EsztergomCsomagok már 15.750 Ft/fő/éj ártól
8 értékelés
Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom EsztergomPortobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom, EsztergomCsomagok már 21.900 Ft/fő/éj ártól
186 értékelés
Hotel Stáció Wellness & Konferencia VecsésHotel Stáció Wellness & Konferencia, VecsésCsomagok már 22.475 Ft/fő/éj ártól
70 értékelés