Hotel Orchidea Tengelic Tengelic ★★★

Hotel Orchidea Tengelic Tengelic
Hotel Orchidea Tengelic TengelicHotel Orchidea Tengelic Tengelic
Hotel Orchidea Tengelic TengelicHotel Orchidea Tengelic Tengelic

Hotel Orchidea Tengelic Tengelic bemutatkozása

A Hotel Orchidea kiváló döntés családi nyaralásnál, wellness hétvégére, konferenciák és esküvők rendezvényhelyszíneként. Ha Ön nyugodt pihenésre vágyik, szép és csendes környezetben, akkor tökéletes választás a Hotel Orchidea.
A magyarországi termálfürdők közül a Hotel Orchidea minőségét az évek óta visszajáró vendégkörünk bizonyítja.

Duna Hotel Paks - Napi árak reggelis ellátással
Duna Hotel Paks
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Fried Kastély Hotel Simontornya - Senior ajánlat
Senior ajánlat
2024.06.14-ig
Fried Kastély Hotel Simontornya

Hotel Orchidea Tengelic Tengelic vélemények

Kiváló 2015. szeptember 8.a párjával járt itt
Mi tavasszal voltunk. Nagyon szép , tiszta rendezett hely. Kényelmes szobák. Nagyon finom ételek, és kiadós. tudom ajánlani mindenkinek. A hotelt tavak veszik körül ahol horgászni is lehet. A kertben különböző szobrok vannak. A hotelt körül ölelő erdőben sétálni lehet. A welnes rész és a fürdő kiváló.
Kiváló 2015. augusztus 26.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk májusban a hotelben, mint már visszatérő vendégek. Már többször is kikapcsolódtunk itt egy-egy hétvégére. Párom a horgászat szerelmese, s neki nagyon jó kikapcsolódást jelent a szálloda tavain a horgászat. Addig én a víz élményeit élvezem.
Hotel Orchidea Tengelic Tengelic - Wellness
Kiváló 2015. augusztus 17.a párjával járt itt
Nagyon jó és kiváló Hotel, minden meg van benne ami kell, úszómedence, gyógyvíz, szaunák, remek szakács és tiszta, tágas szobák. Na és a gyönyörű környezet, ahol nagy sétákat lehet tenni a természetben. Az ár-érték arány pedig kitűnő. Mi már visszajáró vendégek vagyunk és imádjuk ezt a szállodát.
Kiváló 2015. június 21.a párjával járt itt
Csendes, nyugodt környezetben található a szálloda. Egy túrista úton, ami a szállodától indul, végigjárhatjuk a környéket. Szekszárd és Paks ott vana közelben. Boltot viszont senki ne keressen a szálloda mellett. El sem akartunk jönni, annyira jól éreztük magunkat. Nagyon jól főznek. Szívesen visszamennénk.
Kiváló 2015. május 26.barátokkal járt itt
Újból bebizonyosodott, hogy Magyarországon tengernyi gyönyörű és csodálatos helyek vannak egyáltalán nem kell külföldre menni. Itthon is megtaláljuk mindenhol a szépségeket, gyönyörűségeket és csodálatos környezetet csak észre kell vennünk. Így találtam rá erre a csodára. Három éjszakát töltöttünk a barátokkal együtt ebben a különleges "világban" .
Hotel Orchidea Tengelic Tengelic - KörnyékHotel Orchidea Tengelic Tengelic - KörnyékHotel Orchidea Tengelic Tengelic - KörnyékHotel Orchidea Tengelic Tengelic - KörnyékHotel Orchidea Tengelic Tengelic - KörnyékHotel Orchidea Tengelic Tengelic - Belső
Kiváló 2015. május 25.a párjával járt itt
A szálloda nagyon jó helyen van, csodálatos a környezet. Igazából nem is szükséges kimozdulni, mert minden 'kéznél' van. A szobák tágasak és tiszták, jól felszereltek. Az étterem svédasztalos választéka vacsinál nem győzött meg. Kissé egyhangú. A vasárnapi ebéd viszont szuper volt. a személyzet lehetne közvetlenebb, mosolygósabb kedvesebb.
Kiváló 2014. december 2.gyerekekkel járt itt
A szálloda a wellnessrész tisztasága kifogásolhatatlan. Nyugdot környezetben pihenhet úgy bárki,hogy a wellness részlegen sem kell heringként összenyomódva ülni a medencékben. A szakácsoknak főztek a legfinomabb ételeket. Bőséges ízletes és nagy választék van reggelinél és vacsoránál is. A személyzet kedves és segítőkész!
Kiváló 2014. augusztus 29.családjával járt itt
Csodálatos környezet,udvarias kiszolgálás,finom ételek,jó wellness részleg,mosolygós, kedves,vendégekre odafigyelő személyzet.
Három éjszakát töltöttünk el a szállodában,rengeteg bolyongós kirándulással,és csónakázással dúsítva.
Ajánlani tudom mindenkinek,aki szereti a természetet,a csendet,a nyugalmat.
Kiváló 2014. augusztus 12.a párjával járt itt
Minden igényt kielégítő pihenésben volt részünk ebben a csodálatos környezetben elhelyezkedő hotelben. Hatalmas park kellős közepén helyezkedik el szálloda, amely hangulatos belső terével alkalmazkodik a környezetéhez. Kedves, udvarias személyzet, remek ételek, remek wellness részleg szolgálta pihenésünket. A sok pihenés mellett, nagy kirándulásokat tettünk azon a szép környéken.
Kiváló 2014. július 24.a párjával járt itt
Nagyon szép környezetben töltöttünk néhány napot itt, előzékeny, udvarias személyzet,tisztaság, finom ételek tették emlékezetessé a pihenést. Nagyon kellemesen éreztük magunkat, úgy jöttünk el, hogy ide még vissza kell jönni! Februárban voltunk, gyönyörű téli táj fogadott bennünket, a park, a tó látványa tavasszal, nyáron ősszel is gyönyörű lehet, amit ki kell próbálnunk, meg kell néznünk.