Hotel Orchidea Tengelic Tengelic ★★★

Hotel Orchidea Tengelic Tengelic
Hotel Orchidea Tengelic TengelicHotel Orchidea Tengelic Tengelic
Hotel Orchidea Tengelic TengelicHotel Orchidea Tengelic Tengelic

Hotel Orchidea Tengelic Tengelic bemutatkozása

A Hotel Orchidea kiváló döntés családi nyaralásnál, wellness hétvégére, konferenciák és esküvők rendezvényhelyszíneként. Ha Ön nyugodt pihenésre vágyik, szép és csendes környezetben, akkor tökéletes választás a Hotel Orchidea.
A magyarországi termálfürdők közül a Hotel Orchidea minőségét az évek óta visszajáró vendégkörünk bizonyítja.

Duna Hotel Paks - Napi árak reggelis ellátással
Duna Hotel Paks
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Fried Kastély Hotel Simontornya - Senior ajánlat
Senior ajánlat
2024.06.14-ig
Fried Kastély Hotel Simontornya

Hotel Orchidea Tengelic Tengelic vélemények

Gyenge 2014. január 19.a párjával járt itt
A szilvesztert töltöttük az Orchidea Hotelben. Sajnos. Dec. 29-től Jan. 02-ig. A személyzet egymástól ellentmondó tájékoztatása miatt már-már a pakoláson gondolkodtunk. Még reklamálni sem tudtunk, mert nem volt kinek. A recepciós nekünk adott igazat, de ettől még ebédet nem kaptunk. Az ígért szilveszteri mulatság sem vált igazivá.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Átlagos 2017. május 18.barátokkal járt itt
Nos alapvetően azért, mert bár a szálloda csodás környezetben fekszik, a személyzet nincs a helyzet magaslatán, sőt. . . A szobák kényelmesek, a konyha jó, ellátás bőséges és változatos, de udvariatlanok a pincérek, sótlanok a reccepciósok.
Hotel Orchidea Tengelic Tengelic - VendéglátásHotel Orchidea Tengelic Tengelic - Környék
Átlagos 2015. szeptember 14.csoporttal járt itt
Negatív:
Az ételválaszték mind a vacsoránál, mind a reggelinél rendkívül gyér, szegényes. Mind két nap szinte ugyanazon ételek voltak kitéve. A programok teljes hiánya, egy ilyen szálloda, ami ennyire kiesik, mindentől elvárható lenne, hogy szervezzen programokat. A tó közvetlen környéke elhanyagolt

Pozitív:
Szobák tisztasága.
2021. december 12.a párjával járt itt
Az elmúlt 6 évben kilenc alkalommal voltunk a szállodában, utoljára három éve írtam értékelést. Idén nyáron egy szűk hetet, novemberben két éjszakát töltöttünk itt. A színvonal sajnos évről évre csökken , a szálloda 2001-es felújítása óta nem sok minden történt, a berendezések egyre kopottabbak, fakóbbak, a gyerekjátszótér olyan piszkos és elhanyagolt, hogy szinte használhatatlan.
Hotel Orchidea Tengelic Tengelic - VendéglátásHotel Orchidea Tengelic Tengelic - VendéglátásHotel Orchidea Tengelic Tengelic - VendéglátásHotel Orchidea Tengelic Tengelic - VendéglátásHotel Orchidea Tengelic Tengelic - VendéglátásHotel Orchidea Tengelic Tengelic - VendéglátásHotel Orchidea Tengelic Tengelic - VendéglátásHotel Orchidea Tengelic Tengelic - VendéglátásHotel Orchidea Tengelic Tengelic - BelsőHotel Orchidea Tengelic Tengelic - BelsőHotel Orchidea Tengelic Tengelic - BelsőHotel Orchidea Tengelic Tengelic - WellnessHotel Orchidea Tengelic Tengelic - WellnessHotel Orchidea Tengelic Tengelic - Külső képHotel Orchidea Tengelic Tengelic - KörnyékHotel Orchidea Tengelic Tengelic - KörnyékHotel Orchidea Tengelic Tengelic - KörnyékHotel Orchidea Tengelic Tengelic - Környék
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2015. december 30.a párjával járt itt
Korai érkezésünk ellenére megkaptuk a szobát, köszönet érte a recepciós hölgynek. A szoba jó, a wellness részt nagyon szeretjük, kellemes az uszoda, a termál medence. A régi szakács viszont nagyon hiányzik, az ételek minősége már nem a régi. Mivel kevesen voltunk, nem volt svédasztal.
2015. október 27.kollégákkal járt itt
Kértem a szobám közel legyen a folyosó végénlévő dohányzó részhez közel legyen. Naná,hogy a legtávolabbit kaptam. Szóvátettem,de lepergettt a recepciósrol! Hideg volt,nagyon fáztunk! Az étterem,és az ott dolgozók,kárpótoltmindenért,bár a választék elég szegényes. A wellness részleg kiválló,bár az úszómester nemvolt a hejzet magaslatán.
2013. december 27.a párjával járt itt
A szálloda gyönyörű helyen fekszik, csodálatos parkkal és tóval körül övezve. A tisztaság kiváló, a takarítószemélyzet csillagos ötöst érdemel. A felszolgálók és fürdőrészleg alkalmazottai aránylag jók, kivéve a konyha. az ételek minősége, választéka egyszerűen rossz. Rossz a séf! Nem figyel oda az ételek minőségére!
Kiváló 2019. október 28.a párjával járt itt
A szálloda nagyon szép helyen fekszik, a fák ölelésében. A medencékből gyönyörű a kilátás a parkra, az őszi sokszínű hulló leveleket a termál medencéből nézhettük, nagyon csodás volt. Az úszómedence hőmérséklete is kiváló. Az ételek igen finomak voltak, választás is volt mindenből.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
Kiváló 2019. augusztus 25.a párjával járt itt
Húsvétra foglaltunk egy csomagot. Szinte, csak jót tudok írni a szállodáról. Tökéletes természeti környezetben, csendes helyen van. A személyzet mindenre ügyelt, segítőkész és kedves volt, a recepcióstól a fürdőmesterig. Az ételek finomak, bőségesek, bő a választék. (Egyetlen kifogás: Húsvét idején hiányzott a reggeliből a sonka-főtt tojás elem.
Kiváló 2019. február 22.a párjával járt itt
Immár negyedszer, de nem utoljára voltunk itt eltöltve négy tartalmas napot. A hotel előnyeit kíváló szolgáltatásait már sokan leírták. Most egy ici - pici dologra hívnám fel a figyelmet. A konyha lényegesen jobban teljest mint korábban. Alapanyagok minősége, adagok nagysága kívánni valót nem hagy maga után.