Pál Csárda Tihany

Pál Csárda Tihany bemutatkozása

„Tihany egyik legszebb pontján,
a Visszhang-domb árnyas útján,
vendégeit visszavárja,
már negyven éve a Pál Csárda. ”
A Balaton egyik legszebb pontján, a Tihanyi-félszigeten, a híres visszhangdomb közelében, a kálvária lábánál, egy hangulatos szőlőlugas árnyékában találják éttermünket.

Echo Residence Tihany - Napi árak reggelis ellátással
Echo Residence Tihany
Villa Plattensee Vonyarcvashegy - Legjobb ár
2024.09.29-ig
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Pál Csárda Tihany vélemények

Kiváló 2014. június 25.családjával járt itt
Áprilisban jártunk az étteremben, mint visszatérő vendégek. A kiszolgálás, az ételek semmi kívánni valót nem hagynak maguk után! A halászlé csodás, már-már súrolja a szolnoki Halászcsárda halléjének minőségét! (Annál jobbat még sehol nem ettem! ) Mindenkinek ajánlom, aki a tihanyi kiruccanásban megéhezik, vagy a túra közben elfárad!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. december 17.a párjával járt itt
A novemberi Tihanyi Garda fesztivál idején menekültünk be ebbe a kis étterembe a tömeg elől, de egy pillanatig sem bántuk meg. Nagyszerű, és kedves kiszolgálásban, isteni finom ételekben és jobbnál jobb borokban volt részünk. Az étterem a Visszhang-domb közvetlen szomszédságában helyezkedik el. Nagyon hangulatos, kedves, barátságos hely. Nyáron egészen biztos újra meglátogatjuk, és kipróbáljuk a teraszt is.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 155 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. október 30.a párjával járt itt
Tihanyban a Régi idők udvarán kívül ebbe az étterembe is érdemes elmenni. Családias kis étterem, nagyszerű személyzettel, akik ha jól tudom zömében szintén a család tagjai. Ha betérünk érezhető, hogy ez az étterem nem csak kizárólag a profit miatt üzemel, hanem avendég és vendéglátás iránti elhivatottság is nagyon jelen van.
Pál Csárda Tihany a térképen
8237 TihanyVisszhang u. 19.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • kisállat bevihető
magyar