Pál Csárda Tihany

Pál Csárda Tihany bemutatkozása

„Tihany egyik legszebb pontján,
a Visszhang-domb árnyas útján,
vendégeit visszavárja,
már negyven éve a Pál Csárda. ”
A Balaton egyik legszebb pontján, a Tihanyi-félszigeten, a híres visszhangdomb közelében, a kálvária lábánál, egy hangulatos szőlőlugas árnyékában találják éttermünket.

Echo Residence Tihany - Napi árak reggelis ellátással
Echo Residence Tihany
Villa Plattensee Vonyarcvashegy - Legjobb ár
04.26-09.29.
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Pál Csárda Tihany vélemények

Kiváló 2018. február 10.a párjával járt itt
A csárda Tihany központi részén található rövid sétára az Apátságtól. Meleg későtavaszi(május vége)napon hangulatos, árnyas szöllőlugas alatt, a helyhez harmonizáló vidékies berendezésü udvaron foglalhattunk helyet.
Kedves, figyelmes és gyors a kiszolgálás.
Az ételek nagyon ízletesek voltak, megfelelő mennyiségben szépen tálalva. Az ételek, italok ár-érték aránya teljesen megfelelő.

Természetjáró
Pál Csárda Tihany - Külső képPál Csárda Tihany - Külső kép
Átlagos 2017. június 23., üzleti partnerrel járt itt
47 év ide 47 oda, sajnos a kor már el járt pl: a wc-k felett. Hihetetlen büdös és ódivatú,és kifordúl met nem lehet megmaradni, és még kicsi is. Nem igazán költenek a helyre-vagy nem látszik, pedig kellenem mert jó helyen van és van hangulata is. Kevés az étel választék egy csárdához képest, levesekből 3-4 hal és csak egy erőleves kapható semmi más.
2016. november 7.barátokkal járt itt
A tihanyi Pál csárda igazán jó helyen fekszik. Nagyon szép és hangulatos kerthelyiségében foglaltunk helyet külföldi vendégeinkkel és égtünk, mint a rongy. A legforgalmasabb nyári napon fogast rendeltünk és szinte ehetetlenül sós volt. Utólag megsószhatod a leves, vagy akár a pórköltet is, de a rántott halat nem.
Kiváló 2016. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
2013 óta ha Tihanyba járunk csak itt eszünk. Családias hangulat, kedves kiszolgálás a szőlőlugas alatt. Imádjuk.
Pál Csárda Tihany - Egyéb
Gyenge 2016. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Ritkán járunk étterembe, éppen ezért a gasztronómiai élményen van ilyenkor a hangsúly. Érkezéskor a hely 80%-ban üres volt, az asztalokon foglalás nem volt feltüntetve. Ennek ellenére nem ülhettünk kényelmes asztalhoz, mivel ahhoz kevesen voltunk. Az ételektől sokkal többet vártam. Pontosan az otthon is elkészíthető verziót kaptuk.
Kiváló 2015. augusztus 19.barátokkal járt itt
véletkenül tévedtünk be a Pál csárdába, de ennél jobb helyre nem is tévedhetünk volna. Nagyon hangulatos a szőlőlugas alatt beszélgetni, elfogyasztani egy fenséges ebédet és ámélkodni, hogy milyen profi a kiszolgáló személyzet.
Kiváló 2015. augusztus 18.családjával járt itt
Remek hely :) 5 évig jártunk ide családommal vacsorázni, és nagyon elégedettek voltunk. A kiszolgálás kiváló, nagyon nagy ételválaszték, varázslatos, csendes, nyugodt hely. A tulajdonos nagyon kedves, a pincérek csinosak, fiatalok. A kovetkezo évben is itt fogunk vacsorákat fogyasztani.
Kiváló 2015. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
kb 8-9 évvel ezelőtt már jártunk itt, az akkor még a 2 éves kislányunkkal, de akkor már megfogott a hely hangulata, varázsa, csendessége, klímája az árnyékot adó szőlőlugas alatt. A kiszolgálók kedvessége, az ételek mennyisége, minősége. Akkor megfogadtuk, hogy ha újra Tihanyban járunk felkeressük Pál úr csárdáját.
Pál Csárda Tihany - Egyéb
Kiváló 2015. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Valamikor régen, már 8 éve ebédeltünk itt, a ma már felnőtt gyerekeinkkel, és a kicsivel, aki akkor 1 éves volt. Nagyon nosztalgikus hangulatban tértünk be a Pál csárdába júliusban, egy hol esős, hol napsütéses napon, már a nagyok nélkül 3-an, hogy megkoronázzuk a Tihanyi kiruccanásunkat egy finom ebéddel. Nem csalódtunk!
Kiváló 2015. március 7.családjával járt itt
Minden évben megyünk Tihanyba és már többször jártunk az étteremben és nagyon finom ételeket ettünk! A haltálat a mai napig emlegetjük :) maga az étterem környezete és stílusa illetve hangulata is imádnivaló! A kiszolgálás is nagyszerű volt és kedves! Még szeretnénk ide visszatérni, vagy nyáron vagy ősszel de biztosan jövünk még! :)Bátran ajánlom mindenkinek a helyet!
Pál Csárda Tihany a térképen
8237 TihanyVisszhang u. 19.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • kisállat bevihető
magyar