Tűzkert Vendéglő Tihany

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Tűzkert Vendéglő Tihany vélemények

Kiváló 2024. január 2.családjával járt itt
A kiszolgálók profik és kedvesek, az étlap kínálata szezonális ajánlatokkal is ki van egészítve, ami különösen tetszett. Isteni finom volt az idény krémleves, a ropogós kacsacomb pedig mennyei! És az sem elhanyagolható, hogy szép az étterem belül is. Biztosan vissza fogok még térni. Egy igazi ékszerdoboz Tihanyban.
2082
2023. szeptember 22.egyedül járt itt
Mentem a lejtőn felfelé a nagy melegben a múlt héten, belül kongattak, hogy enni is lehetne valahol, éppen itt jártam, másztam fel az apátsághoz. Na, itt egy étterem, ezt dobta a sors, bemegyünk! Ha elolvastam volna az itteni rondaságokat, amiket előttem írtak, talán be sem megyek. . vagy bemegyek akkor is kíváncsiságból?
Tűzkert Vendéglő Tihany - BelsőTűzkert Vendéglő Tihany - Étel/italTűzkert Vendéglő Tihany - Étel/italTűzkert Vendéglő Tihany - EgyébTűzkert Vendéglő Tihany - Egyéb
Gyenge 2023. július 10.gyerekekkel járt itt
Hangulatos, kellemes, hívogató étterem volt, szép helyen Tihanyban, egészen addig, míg meg nem kóstoltuk az ételt...Ilyen pocsék halászlevet még soha nem ettem, tele pikkelyekkel, undorító volt! A többi, amit rendeltünk, szintén nem ütötte meg a közepes színvonalat sem.
Átlagos 2018. november 19.barátokkal járt itt
Nagyon szép környezetben, egy régi parasztházban kialakított hangulatos "kockásteritős" étterem. A kiszolgálás nagyon udvarias, sajnos az általunk kért halászlé ízetlen és langyos volt. Az előételként rendelt haltepertő finom, de a 10-12 halcsíkocska 1700 forintért bizony kevés. Egyedül a környezet és a kiszolgálás dicsérhető csupán.
Tűzkert Vendéglő válasza
Köszönöm értékelésüket.
Kockásterítőnk még véletlenül sincs.
Előételként a halteperő kész súlya 15 dkg.
Sajnálom, hogy a halászlé nem izlett,
Szeretettel várom Önöket a jövőben is és remélem, hogy megelégedésükre tudunk szolgálni.
2018. november 27., Hidasi Károlyné, tulajdonos
Kiváló 2017. október 31.barátokkal járt itt
Olyan napon voltunk, amikor alig volt nyitva étterem Tihanyban. Kedvesen fogadtak, az étel finom volt és mi elégedetten távoztunk. Az értékelések között sok negatív van (bár a kevés szám alapján ez nem igazán érdekes) , mi jól jártunk, remélem nem azért, mert egyedüli vendégekként kellett velünk foglalkozni.
Átlagos 2017. január 1. járt itt
A hely hangulata magával ragadó. Egy helyi falusi parasztház otthonos, hangulatos belsejében rendezték be az éttermet. Az újév első napján tértünk be ebédre. Az ételekben vannak jó ötletek, de mégsem mind élvezhető. A gazdag húslevesben kétféle hús volt, a tészta hozzá forró olajban ropogós merevre volt sütve.
Tűzkert Vendéglő Tihany - Külső képTűzkert Vendéglő Tihany - Külső képTűzkert Vendéglő Tihany - BelsőTűzkert Vendéglő Tihany - BelsőTűzkert Vendéglő Tihany - BelsőTűzkert Vendéglő Tihany - BelsőTűzkert Vendéglő Tihany - BelsőTűzkert Vendéglő Tihany - BelsőTűzkert Vendéglő Tihany - BelsőTűzkert Vendéglő Tihany - BelsőTűzkert Vendéglő Tihany - Étlap/itallap
Szörnyű 2016. augusztus 15.barátokkal járt itt
Barátaimmal jöttünk ide vacsorázni, a halászlé ízetlen volt, a jókai bableves szintén. A csirkepaprikásuk az eddigi legrosszabb volt, amit eddig ettem. A túrógmbóc kemény, száraz, minimális túróval csinálták és az édestejföl mákkal készült, de egyáltalán nem volt jó. A pincér beszélt angolul, ez jó pont, ennél több jó pontot nem tudok megemlíteni.
Gyenge 2016. július 14.a párjával járt itt
Nászútunkon tértünk be,ahogy az elöttem szólok is írták ahogy olvastam,jó ötletnek tűnt. . . . de nem. A csipkézett palacsinta,vékony volt,bár ízre finom,kevés,a bundázott camambert csak egy síma saláta,bunda nélküli síma sajt volt belekeverve,semmi extra,sőt még annál is kevesebb,ízre is,és adagra is,viszont a pincérek kedvesek és gyorsk voltak.
Kiváló 2015. szeptember 14.a párjával járt itt
Mi is véletlenül tévedtünk az étterembe, szeptemberi esős, szürke hétköznap alig volt nyitva étterem a környéken. A szokásos csárda ételekre számítottam, de már az étlap olvasgatása kellemes meglepetés volt, nehéz volt a döntés, szeretek mindenféle különlegességet - főleg halételeket - kipróbálni.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
2015. szeptember 4.családjával járt itt
Megláttuk az étterem csábító búbos kemencéjét,így betértünk ebédelni. Nagy reményekkel rendeltünk az étlapról-gazdag húslevest és tihanyi csigát vanília öntettel. A pincér érdeklődésünkre elmondta a csiga kemencében készül,majd pár perc után egész tepsivel hozott mutatóba.
Tűzkert Vendéglő Tihany - Külső képTűzkert Vendéglő Tihany - Külső képTűzkert Vendéglő Tihany - Külső képTűzkert Vendéglő Tihany - Étel/ital