Tűzkert Vendéglő Tihany

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Tűzkert Vendéglő Tihany vélemények

Szörnyű 2016. augusztus 15.barátokkal járt itt
Barátaimmal jöttünk ide vacsorázni, a halászlé ízetlen volt, a jókai bableves szintén. A csirkepaprikásuk az eddigi legrosszabb volt, amit eddig ettem. A túrógmbóc kemény, száraz, minimális túróval csinálták és az édestejföl mákkal készült, de egyáltalán nem volt jó. A pincér beszélt angolul, ez jó pont, ennél több jó pontot nem tudok megemlíteni.
Szörnyű 2015. augusztus 20.barátokkal járt itt
Tihanyi kirándulásunk során barátaink megéheztek, és a kihelyezett étlap átnézését követően úgy döntöttünk mi is beülünk velük. . Hát ez óriási hiba volt! A jól hangzó ételnevek értékelhetetlen ételeket takarnak! Borús időben meleg leves helyett hideget kaptunk mindannyian (halászlé, gulyás, húsleves egyaránt).
Gyenge 2015. június 19.barátokkal járt itt
Barátnőmmel és a lányával tértünk be a vendéglőbe. Rajtunk kívül csak egy asztalnál ültek. Én limonádét kértem szénsavmentes vízzel, nem azt kaptam. Kihozták az üdvözlő falatot, padlizsánkrémet, három szelet hajszálvékony pirítóssal. A padlizsánkrém nagyon finom volt. A fiatal pincért megkértem, hogy hozzon még egy szelet pirítóst,azt mondta természetesen.
Kedes vendègeim,
Nagyon sajálom, hogy nem voltak elégedettek
Pontosan emlékszem, önökre.
Valôban jött a felszolgáló és kért még kenyeret, nem szoktunk pluszban a fogadó falatokhoz pluszban kenyeret adni,hiszen reményeink szerint a vendég ebédelni, vagy vacsorázni jön hozzánk.
2015. június 30., Hidasi Károlyné, tulajdonos
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
2015. szeptember 4.családjával járt itt
Megláttuk az étterem csábító búbos kemencéjét,így betértünk ebédelni. Nagy reményekkel rendeltünk az étlapról-gazdag húslevest és tihanyi csigát vanília öntettel. A pincér érdeklődésünkre elmondta a csiga kemencében készül,majd pár perc után egész tepsivel hozott mutatóba.
Tűzkert Vendéglő Tihany - Külső képTűzkert Vendéglő Tihany - Külső képTűzkert Vendéglő Tihany - Külső képTűzkert Vendéglő Tihany - Étel/ital
Szörnyű 2013. augusztus 6.a párjával járt itt
A vendéglő étlapja alapján nagyon ígéretesnek gondoltam helyet, elsőként halászlevet rendeltem, ami borzasztó sós volt, a halnak meg pocsolya íze volt. Másodikként a párom őzpörköltet rendelt pirított kenyérlángossal, helyette alig sütött sajtospizzát kapott rágós, íztelen őzpörkölttel a tetején, az egészet szétáztatta a szaft.
Kedves vendégeim!
Nagyon köszönöm reagálásukat. Minden kritika tanulságos.
Végtelenül sajnálom, hogy nem voltak jó tapasztalataik.
És leginkább azt sajnálom, hogy ezt nem jelezték azonnal a számomra, akkor lehetőségűnk lett volna korrigálni,valamint, hogy ezt névtelenül tették.
2013. augusztus 13., Hidasi Károlyné, tulajdonos
Átlagos 2017. január 1. járt itt
A hely hangulata magával ragadó. Egy helyi falusi parasztház otthonos, hangulatos belsejében rendezték be az éttermet. Az újév első napján tértünk be ebédre. Az ételekben vannak jó ötletek, de mégsem mind élvezhető. A gazdag húslevesben kétféle hús volt, a tészta hozzá forró olajban ropogós merevre volt sütve.
Tűzkert Vendéglő Tihany - Külső képTűzkert Vendéglő Tihany - Külső képTűzkert Vendéglő Tihany - BelsőTűzkert Vendéglő Tihany - BelsőTűzkert Vendéglő Tihany - BelsőTűzkert Vendéglő Tihany - BelsőTűzkert Vendéglő Tihany - BelsőTűzkert Vendéglő Tihany - BelsőTűzkert Vendéglő Tihany - BelsőTűzkert Vendéglő Tihany - BelsőTűzkert Vendéglő Tihany - Étlap/itallap
Gyenge 2016. július 14.a párjával járt itt
Nászútunkon tértünk be,ahogy az elöttem szólok is írták ahogy olvastam,jó ötletnek tűnt. . . . de nem. A csipkézett palacsinta,vékony volt,bár ízre finom,kevés,a bundázott camambert csak egy síma saláta,bunda nélküli síma sajt volt belekeverve,semmi extra,sőt még annál is kevesebb,ízre is,és adagra is,viszont a pincérek kedvesek és gyorsk voltak.
Kiváló 2015. szeptember 14.a párjával járt itt
Mi is véletlenül tévedtünk az étterembe, szeptemberi esős, szürke hétköznap alig volt nyitva étterem a környéken. A szokásos csárda ételekre számítottam, de már az étlap olvasgatása kellemes meglepetés volt, nehéz volt a döntés, szeretek mindenféle különlegességet - főleg halételeket - kipróbálni.
2014. augusztus 27.a párjával járt itt
Párommal augusztusban jártunk itt a párommal. Megtetszett a hely hangulata és a búbos kemence is. láttuk hogy dugig van az étterem de ennek ellenére beültünk a pincér kedvesen felhìvta a figyelmünket hogy sokan vannak es a kelleténél többet kell várni , ennek ellenére megvártuk az ételeket és kellemeset csalódtunk.
Köszönöm a türelmüke!
2014. szeptember 2., Hidasi Károlyné, tulajdonos
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat
Gyenge 2014. augusztus 22.a párjával járt itt
Az étel ízre és küllemre még talán jo lenne, mennyiségre. . nagyon minimális. 1 libacomb, 2 kis burgonya, 1 evőkanálnyi párolt káposzta, mindez 2600 forintért. Petrezselymes sajttal töltött csirkemell salátaágyon? ? : 3 db kis csirkedarabka, maroknyi zacskós salátakeverékkel: 2500ft? ? ? ? ? ? ? Rablás, és nem lakik jol az ember egyáltalán.
Sajnálom csalódásukat.
Még nem volt panasz a mennyiségre!
A csirkemell töltetlenül 20 dkg.
A salátát mindig magunk keverjük.
Az árakat 5 éve nem változtattuk.
Legközelebb vendégeim kiváló kemencés desszertre!
2014. szeptember 2., Hidasi Károlyné, tulajdonos