Tűzkert Vendéglő Tihany

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Tűzkert Vendéglő Tihany vélemények

Szörnyű 2015. augusztus 20.barátokkal járt itt
Tihanyi kirándulásunk során barátaink megéheztek, és a kihelyezett étlap átnézését követően úgy döntöttünk mi is beülünk velük. . Hát ez óriási hiba volt! A jól hangzó ételnevek értékelhetetlen ételeket takarnak! Borús időben meleg leves helyett hideget kaptunk mindannyian (halászlé, gulyás, húsleves egyaránt).
Gyenge 2015. június 19.barátokkal járt itt
Barátnőmmel és a lányával tértünk be a vendéglőbe. Rajtunk kívül csak egy asztalnál ültek. Én limonádét kértem szénsavmentes vízzel, nem azt kaptam. Kihozták az üdvözlő falatot, padlizsánkrémet, három szelet hajszálvékony pirítóssal. A padlizsánkrém nagyon finom volt. A fiatal pincért megkértem, hogy hozzon még egy szelet pirítóst,azt mondta természetesen.
Kedes vendègeim,
Nagyon sajálom, hogy nem voltak elégedettek
Pontosan emlékszem, önökre.
Valôban jött a felszolgáló és kért még kenyeret, nem szoktunk pluszban a fogadó falatokhoz pluszban kenyeret adni,hiszen reményeink szerint a vendég ebédelni, vagy vacsorázni jön hozzánk.
2015. június 30., Hidasi Károlyné, tulajdonos
2014. augusztus 27.a párjával járt itt
Párommal augusztusban jártunk itt a párommal. Megtetszett a hely hangulata és a búbos kemence is. láttuk hogy dugig van az étterem de ennek ellenére beültünk a pincér kedvesen felhìvta a figyelmünket hogy sokan vannak es a kelleténél többet kell várni , ennek ellenére megvártuk az ételeket és kellemeset csalódtunk.
Köszönöm a türelmüke!
2014. szeptember 2., Hidasi Károlyné, tulajdonos
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat
Gyenge 2014. augusztus 22.a párjával járt itt
Az étel ízre és küllemre még talán jo lenne, mennyiségre. . nagyon minimális. 1 libacomb, 2 kis burgonya, 1 evőkanálnyi párolt káposzta, mindez 2600 forintért. Petrezselymes sajttal töltött csirkemell salátaágyon? ? : 3 db kis csirkedarabka, maroknyi zacskós salátakeverékkel: 2500ft? ? ? ? ? ? ? Rablás, és nem lakik jol az ember egyáltalán.
Sajnálom csalódásukat.
Még nem volt panasz a mennyiségre!
A csirkemell töltetlenül 20 dkg.
A salátát mindig magunk keverjük.
Az árakat 5 éve nem változtattuk.
Legközelebb vendégeim kiváló kemencés desszertre!
2014. szeptember 2., Hidasi Károlyné, tulajdonos
Szörnyű 2013. augusztus 6.a párjával járt itt
A vendéglő étlapja alapján nagyon ígéretesnek gondoltam helyet, elsőként halászlevet rendeltem, ami borzasztó sós volt, a halnak meg pocsolya íze volt. Másodikként a párom őzpörköltet rendelt pirított kenyérlángossal, helyette alig sütött sajtospizzát kapott rágós, íztelen őzpörkölttel a tetején, az egészet szétáztatta a szaft.
Kedves vendégeim!
Nagyon köszönöm reagálásukat. Minden kritika tanulságos.
Végtelenül sajnálom, hogy nem voltak jó tapasztalataik.
És leginkább azt sajnálom, hogy ezt nem jelezték azonnal a számomra, akkor lehetőségűnk lett volna korrigálni,valamint, hogy ezt névtelenül tették.
2013. augusztus 13., Hidasi Károlyné, tulajdonos