Club Tihany Hotel Tihany ★★★★

Club Tihany Hotel Tihany
Club Tihany Hotel TihanyClub Tihany Hotel Tihany
Club Tihany Hotel TihanyClub Tihany Hotel Tihany

Club Tihany Hotel Tihany bemutatkozása

Budapesttől 120 kilométerre, a tihanyi félsziget csúcsán, természetvédelmi területekkel körbe ölelt 13 hektáros ősparkban, közvetlenül a vízparton fekszik a Hotel Club Tihany. A szálloda ideális választás lehet a nyaralni vágyók és szabadságukat aktívan eltölteni szándékozó vendégek számára.

4Szolgáltatás

A Club Tihany Hotel legnépszerűbb csomagjai

Club Tihany Hotel Tihany - Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
2024.11.03-ig
Club Tihany Hotel Tihany - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
2024.11.03-ig
Club Tihany Hotel Tihany - Pünkösd (min. 2 éj)
Club Tihany Hotel Tihany - Pünkösd - speciális előrefizetéssel (min. 2 éj)
Pünkösd - speciális előrefizetéssel
2024.10.23-ig
Hotel Vital Zalakaros

Club Tihany Hotel Tihany vélemények

Kiváló 2018. szeptember 5.a párjával járt itt
Amint a szivecskékből is kiderül, maximálisan elégedett voltam. Remek kilátás a Balatonra, tiszta, rendes szoba. A személyzet kedves, udvarias. Egyedül a reggeli választékát tartottam kevésnek, de ami volt, az rendben volt. A fő étkezés fogásaihoz csak gratulálni tudok a konyhának, minden nagyon finom volt. Nem először voltunk a hotelban és nem is utoljára
2018. szeptember 5.gyerekekkel járt itt
Sajnos at időjárás nem nagyon kedvezett az ott létünk alatt. A szállodai wellnes szuper ami kárpótolt, viszont a szeptemberi Balaton már nem az igazi.
2018. július 30.barátokkal járt itt
Nagyon nagyon zajos volt a közelben müködő egyfolytában valammilyen berendezés. A Nagy hőség miatt nyitott ablaknál a zaj és bogarak miatt első éjszaka pihenni nem lehetett. Másnap csak a felháborodásunkra központilag kapcsolták be a légkondi berendezést. ,
Mire felértünk a szobánkba már hüvös volt A hütő teljesen üres volt.
Kiváló 2018. július 29.gyerekekkel járt itt
Gyerekes családoknak kifejezetten ajánljuk. Az animátorok nagyszerűen végezték munkájukat a kedd és a csütörtök esti műsorok fenomenálisak voltak! Az étkezés úgyszintén, bőséges változatos, fogyókúrázóknak nem ajánljuk! A személyzet segítőkész a szoba nekünk megfelelő volt!
Kiváló 2018. július 28.gyerekekkel járt itt
A szálloda vadregényes, fákkal körülölelt területe kellemes kikapcsolódást biztosít nagynak és kicsinek egyaránt. A személyzet munkájában semmi kivetnivalót nem lehet találni, teljes mértékben a vendégért vannak. Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a helyet.
2018. július 28.gyerekekkel járt itt
Csodás hetet töltöttünk kedvenc városomban. Két kétágyas szobát béreltünk, így négyfős családunk zavartalanul és kényelmesen nyaralt. A félpanzió egész napra jóllakatott minket, változatos és valóban finom ételekből válogathattunk. El kell ismernünk, az animáció tényleg nagyon színvonalas a hotelben, a strand pedig szuper.
2018. június 30.a párjával járt itt
Mi kedvezményesen voltunk ott 5 napot, sajnos az idő nem volt tul jó. A szállóban azonban voltak gyerekanimátorok és az unoka ott jól érezte magát. A szoba minősége átlagos , de még megfelel a mai igénynek , de a fürdő már felújításra szorul. ( nem biztos hogy kell még kád)
A reggeli ,vacsora kifogástalan volt, ízletes hatalmas választékkal.
2018. június 30.a párjával járt itt
Nagyon szép helyen van a szálloda közvetlen a balaton partján.A környezete is tiszta rendezett.Az ellátés teljesen megfelelt.Talán a vacsora kezdődhetne kicsivel hamarabb.A szobaa kényelmes,de lehetne ott is internet eelérés.Nagyon jó 4 napot töltöttünk el.
Kiváló 2018. június 27.gyerekekkel járt itt
NAGYCSALÁDOS nyaralásunkat töltöttük a Club Tihany Hotelben.
Kitűnően éreztük magunkat. Gyermekeink megtalálták maguknak a korban nekik megfelelő medencéket és a pezsgőfürdőt. A szobák és a fürdőszobák,tiszták és rendezettek voltak.
A személyzet kedves,segítőkész volt.
Az ételek finomak,a felszolgáló személyzet segítőkész volt.
Jövőre visszatérünk !
2018. június 25.gyerekekkel járt itt
. . . mi még előszezonban voltunk a hotelben a 407-es szobában én, a párom és a 4,5 éves kisfiunk 2018. 06. 21. -től 2018. 06. 24-ig. A hotel nagyon szép belülről, a folyosók is tiszták ugyanúgy mint a szobák is. Az ágyak kényelmesek voltak, nem nyikorogtak, recsegtek, ropogtak.
Club Tihany Hotel Tihany a térképen
8237 TihanyRév utca 3.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: 1800 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem