Kovika

Kovika adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Akció-figyelő  •  Nagyétkű  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás
Regisztráció2020.10.08
Utoljára itt2024.01.14

2023. május 20.barátokkal járt itt
Viharos időben, szakadó esőben érkeztünk, korábban mint 3 óra. All inkluzíve szálloda, de egy kávét, üdítőt se kaphattunk, csak ülhettünk a szűk hallban, szemben a vendégekkel, akik ott vedelték a borokat, sört, alkoholos, és alkoholmentes italokat. Mintha menekültek lettünk volna, igaz úgy is néztünk ki agyon ázva.
Gyenge 2022. április 16.a párjával járt itt
Folyosókon, szobákban a sötét padlószőnyegen, ragasztó, vagy festék kiborítva, több helyen. A takarítás enyhén szólva hiányos, a takarító személyzet rosszul végzi a munkáját. A wellnessnél nincs kiírva, hogy zuhanyozzanak a vendégek előtte, nem is zuhanyzik szinte senki medencézés előtt. A vacsoránál az ételek hidegek.
Gyenge 2022. december 5.gyerekekkel járt itt
Pár hónapja felújított szállodában, a fürdőszoba ajtó már nem csukható be, rozsdás a zuhanykabin ajtó. Semmi fűtés nincs a fürdőben, a vizes dolgok nem tudnak száradni. A szobában csak klíma van, ami a fűtést szolgálná, de nincs bekapcsolva, nem is lehet, központilag megy napi 2 órát, harmatgyenge, valószínű ezt nem cserélték, hideg van, a fürdőszobában még hidegebb.
Felhasználó fényképei:
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi -