Sziget Csárda Tiszaújváros

Aurora napok
Aurora Hotel Miskolctapolca

Sziget Csárda Tiszaújváros vélemények

Kiváló 2014. szeptember 25.gyerekekkel járt itt
Mi a családommal nagyon szeretünk ide járni. Nagyon finomak az ételek, jó és udvarias kiszolgálás, nagyon oda figyelnek a vendég külön kérésére is. Szépen meg terített asztalok várják a vendégeket, szépen és ízlésesen vannak díszítve az éttermi helyiségek. Nagyon figyelmesek és szolgálat készek.
Kiváló 2014. augusztus 31.a párjával járt itt
Jó pár csárdát és éttermet bejártunk az elmúlt hónapokban és években az országban, de itt találtam meg azt a szakácsot, aki az igazi CIGÁNYPECSENYÉT el tudja készíteni (biztos van máshol is, csak még ott nem jártam. . . :-) ). A csárdának a szépségét nem tudom leírni, ezt érdemes inkább megnézni. A kiszolgálás kifogástalan, kedvesek. Az adag rendkívül bőséges.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 239 feltöltött kép
Kiváló 2014. január 21.a párjával járt itt
Amikor kirándulásaink során a 35-ös úton haladunk, sohasem hagyjuk ki a Sziget Csárdát. Étlap nélkül rendelünk, mert minden esetben a már szokásunkká vált halászlét és túrós csuszát fogyasztunk. Választásunkat soha nem bánjuk meg, mert az étel minősége és íze mindig kiváló! Az adag olyan bőséges, hogy az meghaladja az egy személyes adagot.
Sziget Csárda Tiszaújváros - EgyébSziget Csárda Tiszaújváros - EgyébSziget Csárda Tiszaújváros - EgyébSziget Csárda Tiszaújváros - EgyébSziget Csárda Tiszaújváros - BelsőSziget Csárda Tiszaújváros - BelsőSziget Csárda Tiszaújváros - EgyébSziget Csárda Tiszaújváros - BelsőSziget Csárda Tiszaújváros - BelsőSziget Csárda Tiszaújváros - EgyébSziget Csárda Tiszaújváros - Étel/italSziget Csárda Tiszaújváros - BelsőSziget Csárda Tiszaújváros - Külső kép