Sziget Csárda Tiszaújváros

Spa ajánlat fürdőbelépővel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Sziget Csárda Tiszaújváros vélemények

Gyenge 2020. június 28.a párjával járt itt
A végig gyenge értékelés lehet nem állja meg a helyét, mert részünkről fogyasztás nem volt. ennek ellenére úgy döntöttem, hogy még is leírom amit nem rég itt tapasztaltam. A Szamos vidékén voltunk több napos kiránduláson. Haza felé utunkon megálltunk a csárdánál, hogy meg ebédeljünk.
Sziget Csárda Tiszaújváros - Külső kép
Átlagos 2016. november 13.a párjával járt itt
Korábban már jártunk ebben az étteremben mivel jó véleményeket olvastam itt róla. De az étterem túldíszítettsége és az irreális árai miatt ritkán választjuk. Most sem kellett volna. . . . Két halászlevet rendeltünk és egy haltepertőt, italként két ásványvizet. A halászlé olyan zsíros és sűrű volt, hogy nem tudtam megenni.
Sziget Csárda Tiszaújváros - BelsőSziget Csárda Tiszaújváros - Külső képSziget Csárda Tiszaújváros - Külső képSziget Csárda Tiszaújváros - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 260 feltöltött kép
Kiváló 2014. január 21.a párjával járt itt
Amikor kirándulásaink során a 35-ös úton haladunk, sohasem hagyjuk ki a Sziget Csárdát. Étlap nélkül rendelünk, mert minden esetben a már szokásunkká vált halászlét és túrós csuszát fogyasztunk. Választásunkat soha nem bánjuk meg, mert az étel minősége és íze mindig kiváló! Az adag olyan bőséges, hogy az meghaladja az egy személyes adagot.
Sziget Csárda Tiszaújváros - EgyébSziget Csárda Tiszaújváros - EgyébSziget Csárda Tiszaújváros - EgyébSziget Csárda Tiszaújváros - EgyébSziget Csárda Tiszaújváros - BelsőSziget Csárda Tiszaújváros - BelsőSziget Csárda Tiszaújváros - EgyébSziget Csárda Tiszaújváros - BelsőSziget Csárda Tiszaújváros - BelsőSziget Csárda Tiszaújváros - EgyébSziget Csárda Tiszaújváros - Étel/italSziget Csárda Tiszaújváros - BelsőSziget Csárda Tiszaújváros - Külső kép
Gyenge 2019. november 25.a párjával járt itt
Nyíregyházáról hazafelé egy jó halászlé érdekében tértünk be az étterembe. Korábban már többször jártunk itt, de azóta az árak a duplájára emelkedtek. Az egyszerű árképzés 4000 Ft egy halászléért rántott ponty 4000 plusz köret 500 plusz tatár 500. Korábban volt ajándék deszert mákosguba, bár a tálat láttuk, de senki nem kínálta ma fel ezt a lehetőséget.
Átlagos 2019. június 1.gyerekekkel járt itt
Négyen tértünk be ebédelni, ketten rántott sajtot ettünk vegyes körettel (natúr rizs, és mirelit sült krumpli, mindkettő kevés), a harmadik étel az csárdás pecsenye volt petrezselymes burgonyával( petrezselyem nélkül), a negyedik étel süllő szelet rántva sült burgonyával (ez is mirelit krumpli volt). A 2 tartár mártás 500.
Átlagos 2017. március 18.a párjával járt itt
A napokban jártunk a párommal az étteremben, nagyon jókat hallottunk az ismerőseinktől róla. A környezet és a berendezés ízléses, szép, a kiszolgálás gyors és udvarias. Mindezek után azért csak átlagos az értékelésem, mert a rendelt harcsa halászlé és a korhely halászlé szinte ehetetlenül sós volt!
2017. január 16.a párjával járt itt
Utazásainkat az Északi-Középhegységbe úgy igazítjuk, hogy ebédelni be tudjunk térni a Sziget Csárdába. A halászlében még sohasem csalódtunk, rendszeresen ezt fogyasztjuk. Ünnepekkor, grátisz - a tulajdonos hölgy saját készítésű, házias süteményeivel kínálnak meg. Olcsónak éppen nem mondható a hely, de mindig finomakat ettünk.
Gyenge 2016. január 14.családjával járt itt
A rendkívűl népszerű, agyoncsicsázott étteremben főzik szerintem az ország legfínomabb korhelyhalászléjét! Évek óta járunk ide a halászlé miatt, de lassan leszokófélben vagyunk, sőt, nekem ez volt az utolsó látogatásom sokáig. Beülve a személyzet bő 20 perc után kérdezte meg, hogy tulajdonképpen miért is ülünk itt.
Kiváló 2014. december 28.gyerekekkel járt itt
Mindenki csak jót mondott erről a csárdáról. Egy ismerősünk is itt dolgozott és ő is a figyelmünkbe ajánlotta a csárdát. Sokat újítottak rajta főleg a kényelem szempontjából. A Tisza egy szigetén van a csárda és a 35 ös főúton haladva Tiszaújváros és Polgár között van.
Kiváló 2014. augusztus 31.a párjával járt itt
Jó pár csárdát és éttermet bejártunk az elmúlt hónapokban és években az országban, de itt találtam meg azt a szakácsot, aki az igazi CIGÁNYPECSENYÉT el tudja készíteni (biztos van máshol is, csak még ott nem jártam. . . :-) ). A csárdának a szépségét nem tudom leírni, ezt érdemes inkább megnézni. A kiszolgálás kifogástalan, kedvesek. Az adag rendkívül bőséges.