Sziget Csárda Tiszaújváros

Aurora napok
Aurora Hotel Miskolctapolca

Sziget Csárda Tiszaújváros vélemények

Átlagos 2016. november 13.a párjával járt itt
Korábban már jártunk ebben az étteremben mivel jó véleményeket olvastam itt róla. De az étterem túldíszítettsége és az irreális árai miatt ritkán választjuk. Most sem kellett volna. . . . Két halászlevet rendeltünk és egy haltepertőt, italként két ásványvizet. A halászlé olyan zsíros és sűrű volt, hogy nem tudtam megenni.
Sziget Csárda Tiszaújváros - BelsőSziget Csárda Tiszaújváros - Külső képSziget Csárda Tiszaújváros - Külső képSziget Csárda Tiszaújváros - Belső
Kiváló 2016. november 3.a párjával járt itt
Többféle halászlé(mi ebédelni tértünk be)és finom. Ráadásul ajándék mákos gubát(bobájkát)is kaptunk,ami nagyon kedves gesztus volt. A csárda bejáratát egy hejcei fafaragómester-müvész dombormüve disziti,ami egyenesen lenyügöző. Érdemes már csak ezért is betérni.
Kiváló 2016. október 31.családjával járt itt
A családdal tértünk be ebédelni. Rántott sajtot ettünk, ami fejenként három hatalmas, vastag háromszög alakú sajtot jelentett, tartárral, vegyes körettel, kellemes díszítéssel. A sült krumpli nem mirelit volt! Az egyik fiú marhapörköltet evett nokedlivel. A hús omlós volt, finom, és nagyon csípős!
Kiváló 2016. május 10.gyerekekkel járt itt
Hosszú évek óta járunk ide a családommal haltepertőt harcsapaprikást és sok más egyéb finomságot fogyasztani ! Az ételek minősége mennyisége első osztályú sőt osztályon felüli! A felszolgálók az évek alatt nem cserélődnek ez is egy jó pont! Bennünket általában a középkorú magas vékony pincér szolgál ki nagyon udvariasan és kedvesen, ami még szerethetőbbé teszi a helyet!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat
Kiváló 2016. március 27.a párjával járt itt
Tegnap előtt voltam a párommal az étteremben. Nagyon fínoman és ízletesen főz a szakács. Nem tudtam még soha olyat kérni, amiben valami kifogást találtam volna. Az országban talán a legjobb halászlevet főzik itt. A pincérek kedvesek,udvariasak. A csárda tiszta, nekem egy kicsit már sok a dísz, de attól kellemes a hely.
2016. február 24., üzleti partnerrel járt itt
Jó napot! Mit is mondhatnék? Gyönyörű helyen nagyon finom ételek, és még az ár is megfelelő! De ki kell emelnem az egyik [moderálva - a szerk. ] pincért,aki nem egy ilyen helyre való,mert finoman szólva is egy "bunkó"! Ne rontsák egy ilyen emberrel a színvonalat, mert akárhogyan is nézzük ez az egyik legfontasabb egy étteremben! Tisztelettel: U. T. Tiszafüred. .
Gyenge 2016. január 14.családjával járt itt
A rendkívűl népszerű, agyoncsicsázott étteremben főzik szerintem az ország legfínomabb korhelyhalászléjét! Évek óta járunk ide a halászlé miatt, de lassan leszokófélben vagyunk, sőt, nekem ez volt az utolsó látogatásom sokáig. Beülve a személyzet bő 20 perc után kérdezte meg, hogy tulajdonképpen miért is ülünk itt.
Kiváló 2015. július 30.a párjával járt itt
Már többször elmentünk kocsival a csárda mellet, míg egyszer gondoltunk egyet, s betértünk a párommal. Meg kell mondjam, nem bántuk meg, hogy ezt az éttermet választottuk a vacsoránk színhelyéül. Egy roppant hangulatos, dekoratív csárda. Az ételek minőségével és bőséges mennyiségével meg voltunk elégedve.
Kiváló 2015. május 4.barátokkal járt itt
Már többször jártunk ebben a csárdában, és soha nem csalódtunk. Az ételek nagyon finomak,bőségesek az adagok! Volt olyan, hogy meglepetés desszertet kaptunk. A tulajdonos úr egy tünemény! A vendégeket kitüntetett figyelemmel fogadják. A hely hangulata fantasztikus! Kiemelném a harcsapaprikást, amit már több étteremben is megkóstoltunk, de egyik sem közelíti meg az itt fogyasztottat.
Kiváló 2014. december 28.gyerekekkel járt itt
Mindenki csak jót mondott erről a csárdáról. Egy ismerősünk is itt dolgozott és ő is a figyelmünkbe ajánlotta a csárdát. Sokat újítottak rajta főleg a kényelem szempontjából. A Tisza egy szigetén van a csárda és a 35 ös főúton haladva Tiszaújváros és Polgár között van.