Sziget Csárda Tiszaújváros

Spa ajánlat fürdőbelépővel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Sziget Csárda Tiszaújváros vélemények

Kiváló 2018. október 31.a párjával járt itt
Rendkívűl érdekes, szinte Múzeumi a milliő. A termek a népművészet, vadászat, halászat stb. relikviákkal vannak díszítve, észrevétlenül telik az idő az ételekre várva. A konyha kíváló, gratulálunk a szakácsok tudásának. Szerintünk az ország legfínobabb harcsa korhely halászlevét itt főzik.
Kiváló 2017. április 16.családjával járt itt
Sajnos későn értünk ide így már fogyasztani nem tudtunk. Állítólag 19 óráig volt azon a vasárnap nyitva az étterem mi 19/30-kor érkeztünk. Vagy 15 éve én már jártam itt a barátaimmal akkor nagyon tetszett a hely azért akartam a családdal ide jönni vacsorázni.
Sziget Csárda Tiszaújváros - Külső képSziget Csárda Tiszaújváros - Külső képSziget Csárda Tiszaújváros - Külső képSziget Csárda Tiszaújváros - Külső kép
Kiváló 2016. november 3.a párjával járt itt
Többféle halászlé(mi ebédelni tértünk be)és finom. Ráadásul ajándék mákos gubát(bobájkát)is kaptunk,ami nagyon kedves gesztus volt. A csárda bejáratát egy hejcei fafaragómester-müvész dombormüve disziti,ami egyenesen lenyügöző. Érdemes már csak ezért is betérni.
Kiváló 2016. október 31.családjával járt itt
A családdal tértünk be ebédelni. Rántott sajtot ettünk, ami fejenként három hatalmas, vastag háromszög alakú sajtot jelentett, tartárral, vegyes körettel, kellemes díszítéssel. A sült krumpli nem mirelit volt! Az egyik fiú marhapörköltet evett nokedlivel. A hús omlós volt, finom, és nagyon csípős!
Kiváló 2016. május 10.gyerekekkel járt itt
Hosszú évek óta járunk ide a családommal haltepertőt harcsapaprikást és sok más egyéb finomságot fogyasztani ! Az ételek minősége mennyisége első osztályú sőt osztályon felüli! A felszolgálók az évek alatt nem cserélődnek ez is egy jó pont! Bennünket általában a középkorú magas vékony pincér szolgál ki nagyon udvariasan és kedvesen, ami még szerethetőbbé teszi a helyet!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat
Kiváló 2016. március 27.a párjával járt itt
Tegnap előtt voltam a párommal az étteremben. Nagyon fínoman és ízletesen főz a szakács. Nem tudtam még soha olyat kérni, amiben valami kifogást találtam volna. Az országban talán a legjobb halászlevet főzik itt. A pincérek kedvesek,udvariasak. A csárda tiszta, nekem egy kicsit már sok a dísz, de attól kellemes a hely.
Kiváló 2015. július 30.a párjával járt itt
Már többször elmentünk kocsival a csárda mellet, míg egyszer gondoltunk egyet, s betértünk a párommal. Meg kell mondjam, nem bántuk meg, hogy ezt az éttermet választottuk a vacsoránk színhelyéül. Egy roppant hangulatos, dekoratív csárda. Az ételek minőségével és bőséges mennyiségével meg voltunk elégedve.
Kiváló 2015. május 4.barátokkal járt itt
Már többször jártunk ebben a csárdában, és soha nem csalódtunk. Az ételek nagyon finomak,bőségesek az adagok! Volt olyan, hogy meglepetés desszertet kaptunk. A tulajdonos úr egy tünemény! A vendégeket kitüntetett figyelemmel fogadják. A hely hangulata fantasztikus! Kiemelném a harcsapaprikást, amit már több étteremben is megkóstoltunk, de egyik sem közelíti meg az itt fogyasztottat.
Kiváló 2014. december 28.gyerekekkel járt itt
Mindenki csak jót mondott erről a csárdáról. Egy ismerősünk is itt dolgozott és ő is a figyelmünkbe ajánlotta a csárdát. Sokat újítottak rajta főleg a kényelem szempontjából. A Tisza egy szigetén van a csárda és a 35 ös főúton haladva Tiszaújváros és Polgár között van.
Kiváló 2014. szeptember 25.gyerekekkel járt itt
Mi a családommal nagyon szeretünk ide járni. Nagyon finomak az ételek, jó és udvarias kiszolgálás, nagyon oda figyelnek a vendég külön kérésére is. Szépen meg terített asztalok várják a vendégeket, szépen és ízlésesen vannak díszítve az éttermi helyiségek. Nagyon figyelmesek és szolgálat készek.