Sziget Csárda Tiszaújváros
3580 Tiszaújváros, Vizafogó köz 1.

Sziget Csárda Tiszaújváros a térképen

cserebogár TOP étteremértékelő
cserebogár TOP egyébhely értékelő
cserebogár TOP fotófeltöltő
2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 28.
A végig gyenge értékelés lehet nem állja meg a helyét, mert részünkről fogyasztás nem volt. ennek ellenére úgy döntöttem, hogy még is leírom amit nem rég itt tapasztaltam. A Szamos vidékén voltunk több napos kiránduláson. Haza felé utunkon megálltunk a csárdánál, hogy meg ebédeljünk. Elég meleg volt, de ennek ellenére a teraszon szerettünk volna helyet foglalni.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 25.
Nyíregyházáról hazafelé egy jó halászlé érdekében tértünk be az étterembe. Korábban már többször jártunk itt, de azóta az árak a duplájára emelkedtek. Az egyszerű árképzés 4000 Ft egy halászléért rántott ponty 4000 plusz köret 500 plusz tatár 500. Korábban volt ajándék deszert mákosguba, bár a tálat láttuk, de senki nem kínálta ma fel ezt a lehetőséget.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 1.
Négyen tértünk be ebédelni, ketten rántott sajtot ettünk vegyes körettel (natúr rizs, és mirelit sült krumpli, mindkettő kevés), a harmadik étel az csárdás pecsenye volt petrezselymes burgonyával( petrezselyem nélkül), a negyedik étel süllő szelet rántva sült burgonyával (ez is mirelit krumpli volt). A 2 tartár mártás 500. - Ft volt, egy uborka saláta 700 Ft-ba került.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 31.
Rendkívűl érdekes, szinte Múzeumi a milliő. A termek a népművészet, vadászat, halászat stb. relikviákkal vannak díszítve, észrevétlenül telik az idő az ételekre várva. A konyha kíváló, gratulálunk a szakácsok tudásának. Szerintünk az ország legfínobabb harcsa korhely halászlevét itt főzik. A többi étel is kifogástalan, ízletes, csodálatos.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 18.
2018 februárjában tértünk be ebédelni. Olcsónak nem mondanám a helyet, viszont az ételek minősége kifogástalan volt, igazi magyaros étterem. A húslevesben minden benne volt, nem kockalevest ettünk, az adagok hatalmasak, meg sem bírtuk enni. Fűszeres, szaftos étkek. A személyzet és a kiszolgálás udvarias, jól éreztük magunkat.
Egerszalók
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Szerencs

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 16.
Sajnos későn értünk ide így már fogyasztani nem tudtunk. Állítólag 19 óráig volt azon a vasárnap nyitva az étterem mi 19/30-kor érkeztünk. Vagy 15 éve én már jártam itt a barátaimmal akkor nagyon tetszett a hely azért akartam a családdal ide jönni vacsorázni. Viszont kijött egy úriember és ajánlott nekünk egy másik éttermet így ott vacsoráztunk és meg kell mondani kiválóan éreztük magunkat!

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A napokban jártunk a párommal az étteremben, nagyon jókat hallottunk az ismerőseinktől róla. A környezet és a berendezés ízléses, szép, a kiszolgálás gyors és udvarias. Mindezek után azért csak átlagos az értékelésem, mert a rendelt harcsa halászlé és a korhely halászlé szinte ehetetlenül sós volt! Az áraik pedig kiemelkedően magasak a környék halászcsárdáinak áraihoz képest!

Bizsu TOP fotófeltöltő
2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 16.
Utazásainkat az Északi-Középhegységbe úgy igazítjuk, hogy ebédelni be tudjunk térni a Sziget Csárdába. A halászlében még sohasem csalódtunk, rendszeresen ezt fogyasztjuk. Ünnepekkor, grátisz - a tulajdonos hölgy saját készítésű, házias süteményeivel kínálnak meg. Olcsónak éppen nem mondható a hely, de mindig finomakat ettünk.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Korábban már jártunk ebben az étteremben mivel jó véleményeket olvastam itt róla. De az étterem túldíszítettsége és az irreális árai miatt ritkán választjuk. Most sem kellett volna. . . . Két halászlevet rendeltünk és egy haltepertőt, italként két ásványvizet. A halászlé olyan zsíros és sűrű volt, hogy nem tudtam megenni.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 3.
Többféle halászlé(mi ebédelni tértünk be)és finom. Ráadásul ajándék mákos gubát(bobájkát)is kaptunk,ami nagyon kedves gesztus volt. A csárda bejáratát egy hejcei fafaragómester-müvész dombormüve disziti,ami egyenesen lenyügöző. Érdemes már csak ezért is betérni. Az étterem maga is nagyon hangulatos,ha jól emlékszem,kalocsai stilusban berendezett,sok himzéssel,népi motivumokkal.

Legnépszerűbb csomagok Tiszaújvárosban és környékén
HRC Panzió
3 nap/2 éjszaka 8.500 - 9.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.08.24. - 2020.12.31.
Napsugár Apartmanok
6 nap/ 5 éjszaka 5.820,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék üveg bor bekészítéssel, kerékpározási, grillezési lehetőséggel, tollaslabda pálya használattal, parkolással
2020.07.25. - 2021.05.01.
Irota EcoLodge
Irota
3 nap/2 éjszaka 11.775 - 15.981,- Ft/fő/éj között: Napi árak, parkolással, WIFI-vel
2020.08.31. - 2023.07.03.
Skorpió Lak
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 6.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
2020.08.15. - 2021.08.06.
Valentin Deluxe Apartman
6 nap/5 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Rudolf
2-7 éjszaka 9.986,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző biztosításával, központi széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.16. - 2021.01.02.
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 8.250 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 11.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.30.
Villa Toscana
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Gerendás Vendégház
Cserépfalu
3 nap/2 éjszaka 2.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.23. - 2021.08.06.
Park Hotel Ambrózia
Akár 1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal
2017.02.01. - 2021.01.31.
Margit Apartman
8 nap/7 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Tiszaújváros környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Tiszaújváros
Kikelet Club Hotel Tiszaújváros
Silver Hotel Tiszaújváros
Nyári csobbanás (min. 2 éj)
Augusztus 20. ünnepe (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

Sziget Csárda TiszaújvárosX