Halászkert Étterem Vác

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Halászkert Étterem Vác vélemények

2017. augusztus 15.barátokkal járt itt
Barátaink meghívására tértünk be egy vasárnapi ebédre az étterembe. Szép a fekvése, az árnyas Duna part rendkívül hangulatos, hatalmas fedett terasszal igyekeznek kihasználni ezt az előnyt. Ebédidőben telt ház volt, éppen sikerült egy asztalt találni, ahol már fizettek, egyébként minden asztalnál ültek.
Halászkert Étterem Vác - Étel/italHalászkert Étterem Vác - Étel/italHalászkert Étterem Vác - Étel/ital
2015. augusztus 11.a párjával járt itt
Két év után jártam újra a helyen. Valami elveszett a 2013-as hangulatból. Hogy mi, azt nem tudom, de a hely önmagához képest kevésbé volt élmény-kategória, mint anno. Az ételek ugyanolyan finomak voltak, tehát látszik, hogy a szív nem veszett ki a konyhából - bár az adagok kisebbek lettek, azt hiszem, itt már csak a tálakból fogok jóllakni.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 51 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2019. február 19.egyedül járt itt
Egy tipikus első osztályú igényességű étterem. Szép teríték, udvarias kiszolgálás, jó ételek. Halból széles választék. Halászléből pl. van ponty és harcsa halászlé is, vegyes is, tésztával és tészta nélkül is. Az általam fogyasztott halászlé teljesen rendben volt. Magyarul ez egy jó átlagos halászlét jelent. De nem az a minőség, amiért visszamennék.
Szörnyű 2016. december 21.a párjával járt itt
A étterem kedvező elhelyezkedése végett jutottunk arra, hogy kipróbáljuk ezt a helyet. Sajnos nem hozta azt a szintet, amit vártunk egy ilyen remek helyen fekvő helytől. A lepusztult retro tér helyett egy modernebb és vidámabb környezetre számítottunk. Az ételek sem nyűgöztek le minket. Semmivel sem nyújtott többet egy otthoni vasárnapi ebédnél. Remélem, hogy sikerül kihozni ebből a helyből valami sokkal jobbat.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2498 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
2015. szeptember 20., kollégákkal járt itt
Ha másért nem is, a csodálatos Duna-parti panorámáért, a remek kilátásért mindenképpen megéri ide beülni, persze a teraszon érdemes helyet foglalni, ami elég tágas, sok asztaluk van, van fedett és nyitott része is, ráadásul körbe van véve növényekkel, így a sétányon sétáló járókelők sem néznek bele az ember tányérjába.
Halászkert Étterem Vác - Külső képHalászkert Étterem Vác - Külső képHalászkert Étterem Vác - Külső kép
Kiváló 2014. augusztus 27.barátokkal járt itt
Többször jártam már az étteremben, általában barátokkal. A gyönyörű panoráma mellett, az ételek is kiválóak mindig, ezért is térünk vissza rendszeresen. Legutolsó alkalommal én személy szerint váci göngyöltet ettem, hasábburgonyával. A hús nagyon finom puha és omlós volt, a köret is tökéletes.
Kiváló 2014. augusztus 26.családjával járt itt
Mindig szívesen járok ide akár szeretetteimmel vagy barátaimmal. Családias a hangulat a kislányom az ott megrendezésre kerülő programokat imádja! A Duna-parti kilátás magáért beszél érdemes megtapasztalni. Nyugodt környezet jó levegő. Az ételek kiválóak bőségesek árban elfogadhatóak a kiszolgálás kifogástalan! Hat éve vagyok váci lakos de Vácon ennél jobb helyet nem ismerek!
Kiváló 2014. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
Az étterem gyönyörű helyen van, önmagában már ez megadta a hangulatát az ott elfogyasztott csodás ebédnek. A férjemmel Dunai hajós tálat rendeltünk. A halak változatosan és igen ízletesen készültek. A felszolgálók nagyon kedvesek és mindig mosolyognak, és persze a különösebb kéréseinknek és készséggel eleget tettek.
Kiváló 2014. augusztus 21.családjával járt itt
Bár váci lakos vagyok, de igen ritkán megyek étterembe. Jobban szeretek főzni és finom, laktató ételekkel kényeztetni a családom. Igen nagy étkűek. . . . . . ! :) Vácon a Halászkert Étterem azonban annyira szép helyen van. Csodálatos dunai panorámával és finom, kiadós ételeivel nagy csáberőt jelent.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 74 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2014. július 15.a párjával járt itt
A vácrátóti botanikus kerti séta után megfáradva,éhesen érkeztünk meg Vácra, ahol még volt időnk a komp indulásáig,ezért úgy döntöttünk, hogy betérünk ebbe a közeli étterembe. A Duna parton lévő terasz panorámája hívogatónak bizonyult. A fedett kert helység kényelmes lehetőséget biztosított az ebéd elfogyasztásához.